Forum forum.napiprojekt.pl Strona Główna


 FAQFAQ  RegulaminRegulamin   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj  

Dwukrotnie odrzucone napisy...

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.napiprojekt.pl Strona Główna -> Pytania
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
karolkotowicz1



Dołączył: 08 Lut 2011
Posty: 29

Podziękował: 2
Łącznie otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Pon Sty 16, 2012 17:31    Temat postu: Dwukrotnie odrzucone napisy... Odpowiedz z cytatem

Wrzuciłem poprawione napisy. Został one odrzucone:
Dostałem takiego maila na którego odpisałem (przed odpisaniem ZAZNACZAM powtórnie pobrałem z servera napisy i porównałem z moimi poprawkami - zawierały oczywiście BŁĘDY które poprawiłem. Oczywiście o tym napisałem zarazem pytając dlaczego zostały (BŁĘDNIE?) poprawki odrzucone, i czy mam je wysłać ponownie) MAIL:
Kod:

 Witaj KarolKotowicz1,
 

 
Twoja poprawka napisów do filmu (id: fa651579e9c8ea0c808a7e6129b1d44e) została zweryfikowana.

 Niestety została ona odrzucona przez moderatora Marek z następujacego powodu:
W poprawce nie bylo zmian wzgledem oryginalu, upewnij sie czy aby napewno dodales odpowiednie napisy jako plik z poprawka...

Do Twojej poprawki dodałeś nastepujący komentarz opisujący dokonane przez Ciebie zmiany:
'00:09:39:Nie jestem fizykiem, ale chyba wiem|jak to powstrzymac. Musim= y... 00:09:39:Nie jestem fizykiem, ale chyba wiem|jak to powstrzyma?. Musim= y... <?> 00:10:34:- Dr Zoidberg, czy mo?emy pogadac o Fry'u?|- Z przyjemno?ci?.= 00:10:34:- Dr Zoidberg, czy mo?emy pogada? o Fry'u?|- Z przyjemno?ci?.= 00:13:16:?redno drogi, nie-klasyczny szampan?|Sk?d wiedzia?e?? 00:13:16:?rednio drogi, nie-klasyczny szampan?|Sk?d wiedzia?e?? 00:18:55:/Powierdzam./ 00:18:55:/Potwierdzam./ <T>
00:18:11Nie potrafi? rzuca? do kosza.|Nie potrafisz nosi? pi?ki.> 00:18:11:Potrafisz rzuca? do kosza.|Potrafisz nosi? pi?ki. '

 Jeśli nie zgadzasz się z decyzją moderatora możesz skontaktować się z nim odpowiadając na tego maila.
Podczas odpowiadania na ten list prosimy o niekasowanie jego treści, dzięki czemu zostanie zachowana ciągłość korespondencji.

 Zespół NapiProjekt
 
 www.napiprojekt.pl
W odpowiedzi na ten mail:

Może zaszła pomyłka, wrzuciłem te napisy do odcinka (teraz poprawnie przeze mnie nazwanego) "S3EP14 - Time Keeps on Slipping"


W chwili obecnej ZAWIERA on błędy wskazane przeze mnie w poprawkach. Wiem bo przed chwilą sprawdziłem (po przeczytaniu tego maila).
Przykład:
00:18:11:Nie potrafić rzucać do kosza.|Nie potrafisz nosić piłki.

Który w mojej poprawce zamieniłem na poprawny (zarówno błąd gramatyczny jak i merytoryczny tu mamy).

Więc albo ja niechcący dodałem napisy do złego odcinku. Albo Pan Panie Marku coś przeoczył. Co z tym zrobić? Dodać napisy jeszcze raz? Zaznaczam, że sprawdziłem i błędy które wychwyciłem i poprawiłem w tych napisach wciąż się w nich znajdują.

Pozdrawiam i oczekuję na odpowiedź ;)

Karol Kotowicz


Po 3 dniach i braku odpowiedzi wysłałem mimo wszystko poprawki ponownie (błędy w napisach wciąż są - moje poprawki je poprawiają- spraw oczywista - wysyłamy. Decyzję podjąłem sam - skoro odpowiedzi nie otrzymałem).
Wysłałem. Dzisiaj dostaję maila:
Kod:

Witaj KarolKotowicz1,



Twoja poprawka napisów do filmu (id: fa651579e9c8ea0c808a7e6129b1d44e) została zweryfikowana.

Niestety została ona odrzucona przez moderatora Marek z następujacego powodu:
w poprawce nie bylo zmian wzgledem oryginalu, upewnij sie czy aby napewno dodales odpowiednie napisy jako plik z poprawka...

Do Twojej poprawki dodałeś nastepujący komentarz opisujący dokonane przez Ciebie zmiany:
'00:09:39:Nie jestem fizykiem, ale chyba wiem|jak to powstrzymac. Musim= y... 00:09:39:Nie jestem fizykiem, ale chyba wiem|jak to powstrzyma?. Musim= y... <?> 00:10:34:- Dr Zoidberg, czy mo?emy pogadac o Fry'u?|- Z przyjemno?ci?.= 00:10:34:- Dr Zoidberg, czy mo?emy pogada? o Fry'u?|- Z przyjemno?ci?.= 00:13:16:?redno drogi, nie-klasyczny szampan?|Sk?d wiedzia?e?? 00:13:16:?rednio drogi, nie-klasyczny szampan?|Sk?d wiedzia?e?? 00:18:55:/Powierdzam./ 00:18:55:/Potwierdzam./ <T> 00:18:11Nie potrafi? rzuca? do kosza.|Nie potrafisz nosi? pi?ki.> 00:18:11:Potrafisz rzuca? do kosza.|Potrafisz nosi? pi?ki. Poprawki z niewiadomych mi powod=F3w ju? raz zosta?y odrzucone, napisa= ?em maila z wyja?nieniami na kt=F3rego nie dosta?em jednak odpowiedzi.= =20'

Jeśli nie zgadzasz się z decyzją moderatora możesz skontaktować się z nim odpowiadając na tego maila.
Podczas odpowiadania na ten list prosimy o niekasowanie jego treści, dzięki czemu zostanie zachowana ciągłość korespondencji.

Zespół NapiProjekt

www.napiprojekt.pl


Już nie mam pojęcia o co tu chodzi.
Napisy zawierają wskazane przeze mnie błędy - FAKT.
Próbuję wrzucić napisy przeze mnie poprawione - są odrzucane (DLACZEGO?).
Moderator Marek wbrew treści maila o odpisywaniu na mojego Maila nie odpisuje (można by usprawiedliwiać brakiem czasu), a jednak (patrz poprzednie nawiasy - ZNAJDUJE czas by odrzucić kolejną poprawkę).

Proszę o wyjaśnienie. Mam odpuścić próbę poprawy tych napisów?

PS: Zdaje sobie sprawę, że piszę pod wpływem emocji i mój post może mieć lekko emocjonalny wyraz, ale dwukrotne odrzucenie napisów "bo nie wnoszą zmian" podczas gdy w oryginalnych wciąż są błędy które wskazałem, a zarazem brak odpowiedzi wygląda jak ignorowanie. A to bardzo nie grzeczne zachowanie. Mimo to, jeżeli kogoś urażę lub zdenerwuję - serdecznie przepraszam. Zdaję sobie sprawę, że osoby moderujące serwis NapiProjekt nie pobierają za to pieniędzy tak jak osoby poprawiające napisy.
PS2: Tak, nie zgadzam się z decyzją moderatora.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklamiarz
Członek zespołu








Ostrzeżenia:

PostWysłany: Pon Sty 16, 2012 17:31    Temat postu: Klikając w reklamę wspierasz serwis



Powrót do góry
admin
Członek Zespołu NapiProjekt



Dołączył: 04 Cze 2006
Posty: 1859

Podziękował: 5
Łącznie otrzymał 51 podziękowań w 50 postach

Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Pon Sty 16, 2012 19:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam,

to ja odrzuciłem (a raczej program do moderacji) Twoją poprawkę. Nie odczytałem Twoich maili, ponieważ trafiły do SPAMu. W przypadku powodu odrzucenia "W poprawce nie bylo zmian względem oryginalu, upewnij sie czy aby napewno dodales odpowiednie napisy jako plik z poprawka..." Odrzucenie następuje automatycznie, program do moderacji jest raczej nie omylny, tak więc śmiem stiwerdzić że na 100% napisy były identyczne (może źle wysłałes dwa razy?). Podeślij na PW proponowane nowe napisy - porównam ręcznie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
karolkotowicz1



Dołączył: 08 Lut 2011
Posty: 29

Podziękował: 2
Łącznie otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Pon Sty 16, 2012 19:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witaj.
Też miałem podejrzenie o automacie. Ale "Marek" mnie zmylił.
Ponadto zaręczam, że specjalnie po odrzuceniu ściągnąłem napisy. Porównałem ręcznie (wtedy jeszcze nie miałem pluginu do Notepada++).
Zaręczam, że błędy które znalazłem i poprawiłem były wtedy (tuż po 1 odrzuceniu), jak i są teraz (po 2). Stąd moje zarówno zdziwienie jak i zdenerwowanie.

>tak więc śmiem stiwerdzić że na 100% napisy były identyczne
No właśnie w mailu który napisałem (korzystając z opcji odpowiedzi jaką mi zasugerowała treść maila btw), wykazałem, że jednak nie były identyczne...).

Ale proszę bardzo, PW za chwile Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zengro



Dołączył: 28 Cze 2010
Posty: 7

Podziękował: 0
Łącznie otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Sob Maj 19, 2012 00:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Podobna sprawa. Dwukrotnie dodałem napisy do filmu Loosies.2012.720p.BluRay.x264-sBiT. Dwukrotnie zostały usunięte.
Co z nimi jest nie tak, co w nich poprawić, bo do tego filmu nie ma żadnych napisów w napiprojekcie, a przed usunięciem były już nawet pobrania.

zengro
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
admin
Członek Zespołu NapiProjekt



Dołączył: 04 Cze 2006
Posty: 1859

Podziękował: 5
Łącznie otrzymał 51 podziękowań w 50 postach

Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Sob Maj 19, 2012 10:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

podaj ID pliku filmowego: PPM na filmie -> następnie z menu kontekstowego wybierz "pokaż parametry techniczne filmu"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zengro



Dołączył: 28 Cze 2010
Posty: 7

Podziękował: 0
Łącznie otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Sob Maj 19, 2012 10:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nazwa pliku: Loosies.2012.720p.BluRay.x264-sBiT.mkv
ID filmu: fe1803e50f6afd4e04cc5d4ee9ba7549

zengro
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
admin
Członek Zespołu NapiProjekt



Dołączył: 04 Cze 2006
Posty: 1859

Podziękował: 5
Łącznie otrzymał 51 podziękowań w 50 postach

Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Sob Maj 19, 2012 11:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Napisy zostały odrzucone dwukrotnie przez niezależnych moderatorów z powodów "krzaki zamiast PL" oraz "Brak polskich znaków"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zengro



Dołączył: 28 Cze 2010
Posty: 7

Podziękował: 0
Łącznie otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Sob Maj 19, 2012 11:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Aha.
Plik jest w utfie.
W takim razie przekoduję.
Ale do czego, iso 8859-2, czy do cepa?

zengro
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zengro



Dołączył: 28 Cze 2010
Posty: 7

Podziękował: 0
Łącznie otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Sob Maj 19, 2012 13:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dobra, przekonwertowałem i dodałem jeszcze raz.
Zobaczymy, czy teraz się utrzymają.

Zengro
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.napiprojekt.pl Strona Główna -> Pytania Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


RSS

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group