Forum forum.napiprojekt.pl Strona Główna


 FAQFAQ  RegulaminRegulamin   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj  

Nabór na stanowisko moderatora napisów.
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
 
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum forum.napiprojekt.pl Strona Główna -> Inne o NapiProjekt
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
exala



Dołączył: 26 Gru 2012
Posty: 1

Podziękował: 0
Łącznie otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Czw Lut 21, 2013 15:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam Smile
Zgłaszam się również jako kandydatka Wink
Często podczas oglądania przestawałam zwracać uwagę na napisy ponieważ wyłapywałam w nich błędy. Moja znajomość angielskiego jest na poziomie średnio-zaawansowanym, jestem także bardzo dobrze zaznajomiona ze zwrotami potocznymi używanymi w serialach w języku angielskim (brytyjskim oraz amerykańskim). Moja znajomość angielskiego mogłaby również nadać się do tłumaczeń filmów oraz seriali. Zwracam szczególną uwagę na gramatykę oraz dokładność tłumaczeń, nie lubię gdy wersja polska nie jest adekwatna do wersji oryginalnej. Zawsze zauważam błędy w napisach i często sobie je dla własnej satysfakcji poprawiam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklamiarz
Członek zespołu








Ostrzeżenia:

PostWysłany: Czw Lut 21, 2013 15:19    Temat postu: Klikając w reklamę wspierasz serwis



Powrót do góry
ovbhazy
Członek Zespołu NapiProjekt



Dołączył: 16 Lut 2008
Posty: 1

Podziękował: 0
Łącznie otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Sob Lut 23, 2013 14:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam. Od kilku lat tłumaczę i poprawiam napisy dla Napiproject. Może mógłbym się przydać..?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
bilo
Członek Zespołu NapiProjekt



Dołączył: 22 Lip 2008
Posty: 3241

Podziękował: 10
Łącznie otrzymał 26 podziękowań w 24 postach

Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Sro Lut 27, 2013 20:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W chwili obecnej mamy wystarczającą ilosć moderatorów, dlatego dziękujemy za zainteresowanie i przede wszystkim, dziękujemy za zgłoszenia do pomocy.
Jeśli sytuacja ulegnie zmianie, na pewno o tym poinformujemy, i otworzymy wątek ponownie.
W chwili obecnej natomiast jesteśmy zmuszeni go zamknąć.
Pozdrawiamy.
Zespół Napiprojekt.
_________________
Bilo-moderator forum i napisów, członek zespołu NP




Crux Sacra Sit Mihi Lux
_____________________________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Yahoo Messenger MSN Messenger
bilo
Członek Zespołu NapiProjekt



Dołączył: 22 Lip 2008
Posty: 3241

Podziękował: 10
Łącznie otrzymał 26 podziękowań w 24 postach

Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Pon Paź 07, 2013 17:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witamy ponownie!

Jak widać wątek jest otwarty ponownie, liczymy na pomoc osób które mają czas i odrobinę wiedzy na temat napisów do filmów. W związku z odejściem w ciągu ostatniego roku kilku moderatorów ich obowiązki przejęte zostały przez pozostałych członków zespołu. Efektem tego jest wydłużenie czasu moderacji nowych napisów. Dlatego jeszcze raz prosimy o zgłoszenia tych którzy chcą dołożyć "swoją cegiełkę" do działania serwisu i dość poważnie podejdą do zajęcia jakim jest Moderacja Nowych Napisów.

Przy okazji oczywiście chcemy podkreślić że praca związana z moderacją nie ma na celu oderwania kogoś od codziennych obowiązków, a jedynie o poświęcenie kilkunastu, kilkudziesięciu minut dziennie, w zależności od możliwości każdego z Was.

Zespół Napiprojekt.
_________________
Bilo-moderator forum i napisów, członek zespołu NP




Crux Sacra Sit Mihi Lux
_____________________________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Yahoo Messenger MSN Messenger
astonmartines



Dołączył: 25 Wrz 2013
Posty: 1

Podziękował: 0
Łącznie otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Bradford, UK Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Pon Paź 07, 2013 23:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam.

Z czystym sumieniem mogę się zgłosić na w/w stanowisko Smile . Angielski na poziomie zaawansowanym. Polszczyzna jak najbardziej Wink .

Osobiście nie są mi potrzebne ani napisy ani lektor ale jak z rodziną oglądam film to najczęściej z napisami i w większości przypadków najpierw je poprawiam dopiero puszczam Embarassed .

Umiejętności moderowania jak najbardziej nie są mi obce.

Pozdrawiam. Aston.
_________________
Jeżeli pomagam to: angielski, iPhone, motoryzacja (LPG)

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
xemidra



Dołączył: 09 Lis 2011
Posty: 23

Podziękował: 0
Łącznie otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Nie Paź 13, 2013 12:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam,

Ja również się zgłaszam na posadę moderatora. Mój angielski jest na poziomie zaawansowanym. Często zdarzało mi się już poprawiać napisy szczególnie te polskie (choć, niektóre angielskie też były dalekie od ideału).

Korzystam z Waszego programu już parę lat. Kilka razy wysyłałem już do Was poprawki (nie które jednak za późno, bo już ktoś to zrobił przede mną). Od pewnego czasy zacząłem się aktywniej udzielać na forum i pomagać w aktualizacji informacji (w szczególności okładek) seriali i filmów. Ostatnio również zwiększyłem swoje zaangażowanie w projekt i umieszczam więcej nowych polskich napisów do odcinków seriali, które jeszcze ich nie mają jak również i angielskich, których zawsze brakuje.

Osobiście oglądam większość filmów/seriali z angielskimi napisami, bo zazwyczaj nie chce mi się czekać na te polskie. Mam dość sporo wolnego czasu i chętnie bym się zaangażował również w moderowanie napisów. Mam profil na forum oraz w programie więc zapraszam do zapoznania się z informacji o mnie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
thorgal_a



Dołączył: 02 Cze 2012
Posty: 1

Podziękował: 0
Łącznie otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Pon Paź 14, 2013 21:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam.
Zgłaszam swoją kandydaturę na moderatora.
Z angielskim powiedzmy radzę sobie średnio, ale polski (ortografia, interpunkcje) raczej bez problemu wyłapię wszystkie błędy. W napisy org swojego czasu udzielałem się aktywnie. Z napiprojekt korzystam od 2008 roku i chciałbym was wspomóc bardziej. Na to zajęcie mogę codziennie wieczorem poświęcić godzinę, dwie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
fiona1979



Dołączył: 22 Paź 2013
Posty: 1

Podziękował: 0
Łącznie otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Wto Paź 22, 2013 03:39    Temat postu: Zgłaszam się ;) Odpowiedz z cytatem

Witam,

zgłaszam się na stanowisko moderatora napisów. Znam w stopniu bardzo dobrym język angielski, w sposób poprawny posługuję się również polszczyzną Wink Błyskawicznie wyłapuję błędy ortograficzne i literówki.

Pozdrawiam,
Agata
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
rbocon



Dołączył: 03 Kwi 2011
Posty: 1

Podziękował: 0
Łącznie otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Czw Paź 24, 2013 11:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cześć wszystkim.

Używam NapiProjektu od niepamiętnych czasów, i zawsze chciałem jakoś pomóc w tej inicjatywie. Od jakiegoś czasu zacząłem sam dla siebie poprawiać napisy aby nie kalały w oczy gdy oglądam filmy lub serial, teraz zaczynam wgrywać na bieżąco moje poprawki. Dziennie mógłbym poświęcić na to 2-3 godzinki. Język angielki bardzo dobrze a polski jeszcze lepiej.
Pozdrawiam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
bilo
Członek Zespołu NapiProjekt



Dołączył: 22 Lip 2008
Posty: 3241

Podziękował: 10
Łącznie otrzymał 26 podziękowań w 24 postach

Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Czw Paź 24, 2013 12:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dziękujemy za Wasze zgłoszenia.
Do wszystkich się odezwiemy w swoim czasie, proszę abyście się uzbroili w cierpliwość.
Jedna porada - podczas pisania przez Was postów z checią pomocy przy nowych napisach, nie musicie wspominać w jakim stopniu znacie język angielski, to nie jest aż tak ważne.
Pozdrawiam.
_________________
Bilo-moderator forum i napisów, członek zespołu NP




Crux Sacra Sit Mihi Lux
_____________________________________


Ostatnio zmieniony przez bilo dnia Pią Lis 15, 2013 22:46, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Yahoo Messenger MSN Messenger
drapka



Dołączył: 05 Lis 2013
Posty: 1

Podziękował: 0
Łącznie otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Wto Lis 05, 2013 21:08    Temat postu: moderator napisów Odpowiedz z cytatem

Witam,

zgłaszam swoją osobę do pełnienia obowiązków moderatora napisów. Aktualnie mam bardzo dużo wolnego czasu. Posiadam wykształcenie o kierunku informatycznym. Z serwisu NapiProjekt korzystam od kilku lat. Jestem zdyscyplinowana i sumienna, chętnie pracuję w zespole.

Agnieszka
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
alpha1983



Dołączył: 23 Cze 2013
Posty: 1

Podziękował: 0
Łącznie otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Wto Lis 05, 2013 21:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam,
zgłaszam swoją kandydaturę na stanowisko moderatora napisów.

Michał
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
rafi11a



Dołączył: 06 Lis 2008
Posty: 142

Podziękował: 1
Łącznie otrzymał 6 podziękowań w 6 postach

Skąd: P-wice Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Sro Lis 06, 2013 09:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zgłaszam się na moderatora napisów. Często dodawałem napisy do Bazy, których nikt inny nie dodał. W ciągu dnia pewien czas przeznaczam na sprawdzenie nowych napisów, ktorych brakuje w bazie. Dodaje angielskie napisy filmów, aby pomóc tłumaczom. Bardzo chętnie dołączę do Waszego zaespołu moderatorów Z napiprojekt jestem już od kilku lat. Serwis w znaczny sposób pomaga innym którzy nie rozumieją bardzo dobrze języka angielskiego. Chętnie się przyłączę.

RAFAŁ - rafi
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
maciejw94



Dołączył: 12 Lis 2013
Posty: 1

Podziękował: 0
Łącznie otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Wto Lis 12, 2013 01:58    Temat postu: mod Odpowiedz z cytatem

Cześć,
zgłaszam się na moderatora napisów, władam poprawną polszczyzną i angielskim na poziomie CAE. Oglądam dużo filmów i seriali po ang i często sam wyłapuję i poprawiam błędy w ściągniętych napisach Smile
Pozdrawiam i proszę o kontakt
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
criskrakow
Członek Zespołu NapiProjekt



Dołączył: 02 Gru 2008
Posty: 3282

Podziękował: 23
Łącznie otrzymał 130 podziękowań w 129 postach

Skąd: KRK Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Sro Lis 13, 2013 19:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zostały rozesłane wiadomości PW, prosze o kontakt osób do których dotarły.
_________________
JEŚLI CI POMOGŁEM - KLIKNIJ PRZYCISK PODZIĘKUJ.


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum forum.napiprojekt.pl Strona Główna -> Inne o NapiProjekt Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Strona 2 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


RSS

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group