Forum forum.napiprojekt.pl Strona Główna


 FAQFAQ  RegulaminRegulamin   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj  

Napisy idealne ..... napisy z gwarancją .
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.napiprojekt.pl Strona Główna -> Propozycje rozwoju
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
criskrakow
Członek Zespołu NapiProjekt



Dołączył: 02 Gru 2008
Posty: 3282

Podziękował: 23
Łącznie otrzymał 130 podziękowań w 129 postach

Skąd: KRK Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Sob Kwi 07, 2012 15:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wymiana poglądów z Tobą mija się z celem, PROSIŁEM cię żebyś pisał spokojnie i o wszystkim o czym chce abym mógł się odnieść do twojego postu. Natomiast ty wystawiasz wątek, ja go czytam, próbuję coś odpowiedzieć a ty go edytujesz i dopisujesz następne swoje przemyślenia, na tym poziomie to się mija z celem, chyba wystarczająco zmarnowaliśmy czas. Pozdrawiam
_________________
JEŚLI CI POMOGŁEM - KLIKNIJ PRZYCISK PODZIĘKUJ.


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Reklamiarz
Członek zespołu








Ostrzeżenia:

PostWysłany: Sob Kwi 07, 2012 15:40    Temat postu: Klikając w reklamę wspierasz serwis



Powrót do góry
artur111bartek



Dołączył: 07 Kwi 2012
Posty: 13

Podziękował: 0
Łącznie otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Sob Kwi 07, 2012 15:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie zmieniam meritum, prawda?
Pisze cały czas o tym samym , zmienię to fakt , ale bardziej to korekta .
Natomiast Ty cały czas piszesz obok , wrzucasz jakieś wątki nie ruszane wogóle przeze mnie i nie odnoszące sie merytorycznie do problemu - np kwestia 800 tys napisów. Prawda?
Już o tym nie piszesz. Prawda?
Musisz skupić się tylko na problemie. Tylko na nim!
No tak czy siak słowo sie rzekło , więc do zobaczyska!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lesli
Członek Zespołu NapiProjekt



Dołączył: 18 Mar 2009
Posty: 241

Podziękował: 8
Łącznie otrzymał 12 podziękowań w 12 postach

Skąd: Philippines Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Sob Kwi 07, 2012 21:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No cóż, ogólnie idea rozsądna, tylko technicznie niewykonalna.
Kolega Cris opisał ci pobieżnie na czym polega projekt napi.
Do danego releasu masz jedne napisy (nie ma wyboru między dobrymi, a lepszymi) w naszym projekcie chodzi o jak największe uproszczenie / zautomatyzowanie procesu pobierania napisów - klikasz i masz najlepszą dostępną wersję. Jeśli wykonasz poprawki (zgodnie z regułami) i dodasz to pani krysia z gazowni będzie miała dostęp jedynie do twoich napisów (a więc NzG Wink
Jeśli jakiś patafian doda po tobie "poprawki" gorszej jakości to moderator je po prostu odrzuci.
Nadal tylko Twoje będą pobierane.
Zespół NP kieruje się też swoimi kryteriami mamy w swoich notesikach "zaufanych" tłumaczy, korektorów i do tego system zgłaszania błędów w napisach oraz dodawania poprawek przez wszystkich userów i to działa.
A tak na marginesie, jeśli komuś się chce "latać po necie" i szukać oraz dopasowywać napisy do własnego releasu, to nic nie stoi na przeszkodzie, my się nastawiliśmy na tych leniwych Wink
Wydaje mi się że temat można uznać za wyczerpany i zapraszam do dodawania poprawek.
Pozdrawiam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
admin
Członek Zespołu NapiProjekt



Dołączył: 04 Cze 2006
Posty: 1859

Podziękował: 5
Łącznie otrzymał 51 podziękowań w 50 postach

Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Nie Kwi 08, 2012 09:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

artur111bartek - A ja mam krótkie pytanie, w którym miejscu chciałbyś widzieć te informacje, że napisy są poprawione przez osobnika "XXX"? Jeśli ktoś poprawia to w napisach z reguły dodaje stopkę typu "Poprawki osobnik XXX". Gdzie jeszcze miałyby znajdować się ten informacje?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
artur111bartek



Dołączył: 07 Kwi 2012
Posty: 13

Podziękował: 0
Łącznie otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Pon Kwi 09, 2012 14:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sie ma!
No suuuper ! Jest zrozumienie! Nareszcie!
Dzięki!
Nie wiem w jakim miejscu chciałbym widzieć , bo jak pisałem w pierwszym poście - nie za bardzo znam się na funkcjonowaniu napi.
Umiem tylko zrobić dobre napisy.
Wy znacie się lepiej.Wy zaproponujcie coś.
Ludzie już na innych forach wymieniają się poprawionymi napisami.
Można i napisy i ludzi "skaptować" tu.
Jeżeli nie ...wiadomo ...pójdą gdzie indziej.
Piszecie że ludzie poprawiają, ok , wiem CHWAŁA IM ZA TO!
Ale co mamy? Mamy 15 napisów do jednego filmu i nikt nie powie że któreś są tip-top , prawda ?
Co wiecej, co usłyszysz? ano - np na napi są napisy , ale nie wypalaj od razu na płycie , bo 90 % ma błędy.Więc musisz najpierw obejrzeć i popoprawiać .
A ja chciałbym by mowili - na napi są napisy , i poszukaj to może łatwo znajdziesz też idealne idealne.
Jeden użytkownik z którym sie wymieniam robi idealne napisy i co ma z nimi zrobić? wstawić jako 16? i jak ktoś będzie wiedział , że te napisy są idelalne?
I wymieniają sie tak ludzie na PW tymi idealnym napisami.
Zagospodarujmy ich.


Jeszcze raz , proszę , bo widzę że jest zrozumienie o co mi chodzi - nie krytykujcie li tylko , pomóżcie!

Co stoi na przeszkodzie zrobić na próbę taki dział na forum narazie?

Będę zbierać się ludzie , forum będzie co te parę osób bardziej żyło , w net z czasem pójdzie info że tu i tu można znależć napisy idealne....same plusy...tak sądzę.

Dziękuję wszystkim za zabranie głosu


Ostatnio zmieniony przez artur111bartek dnia Pon Kwi 09, 2012 14:54, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
yagis
Członek Zespołu NapiProjekt



Dołączył: 16 Cze 2008
Posty: 498

Podziękował: 3
Łącznie otrzymał 42 podziękowań w 42 postach

Skąd: KRK Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Pon Kwi 09, 2012 19:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Idea jak najbardziej jest słuszna tylko chcąc coś takiego wprowadzić należy pomyśleć o kilku rzeczach:

Problem:

Ściągnąłem napisy i chcę wiedzieć czy są one dobrej jakości więc jakich informacji szukam:

1. Autor tłumaczenia - kwestia jego umieszczenia w wyraźnym miejscu

Problem

Jestem nowym użytkownikiem więc nazwa tego autora mi kompletnie nic nie mówi.
Jestem doświadczonym użytkownikiem, oglądam dużo filmów i kojarzę tłumaczy ale tego autora nie znam chociaż napisy wyglądają bardzo dobrze
W napisach nie ma autora chociaż napisy wyglądają dobrze.

Wniosek

Sama nazwa tłumacza mimo, że w większości przypadków dużo daje to jednak zdarzają się przypadki, że jest to za mało, żeby zidentyfikować napisy

2. Liczba pobrań - umieszczenie tego w wyraźnym miejscu.

Problem

Co jeśli liczba pobrań nie zależy od tego czy napisy są ok tylko od tego, że plik filmowy jest dobrej jakości i ze względu na to ma największą oglądalność.

Wniosek

Liczba pobrań ma duże znaczenie ponieważ jest duża szansa, że takie napisy zostały najwięcej razy poprawione i sugeruje, że będą one najlepszej jakości. Z czasem jednak użytkownicy mogą pobierać nowsze pliki filmowe (ripowane w późniejszym czasie), więc liczba pobrań może być podobna w wielu przypadkach co powoduje trudności z identyfikacją najlepszego pliku

3. Notka zawierająca dane z liczbą poprawek napisów oraz użytkownikami, którzy je dodawali.

Problem

W notce może nie być żadnej uwagi, że napisy są poprawiane ponieważ takiej poprawy nie wymagają bo od początku są bardzo dobrej jakości co może wprowadzić użytkownika w błąd.

Wniosek

Taka informacja to znowu za mało, żeby zidentyfikować dobre napisy.

4. Ocena napisów (system jak np na filmwebie oceny filmów)

Problem

Przy małej liczbie pobrań napisów przy mało popularnych filmach będzie ocen brakowało a taki system działa poprawnie jedynie w przypadku większej ilości ocen (jest wtedy miarodajny). Zdarzają się też na pewno użytkownicy @#%$#@ którzy będą dawali oceny nieadekwatne do jakości napisów tak dla jaj. Poza tym większość użytkowników skupia się jedynie na pobraniu takich napisów i nic więcej. Dla nich nawet jak napisy są kiepskie i film jest w wersji CAM to nic bo jest to do przeżycia. Nie zgłaszają, nie poprawiają, tylko oglądają i amen.

Wniosek

Ranking ma zalety jednak opisane wyżej wady powodują, że może się nie sprawdzić.

Podsumowując

Albo należy wprowadzić rozwiązanie polegające na przedstawieniu użytkownikowi dodatkowych informacji o napisach (tak jak w tym momencie jest autor i wulgarność) by mógł dokonać subiektywnej oceny.
Ważne by było, żeby tych informacji było jak najwięcej - czyli ocena, tłumacz, liczba poprawek, liczba pobrań itp.
Niestety liczba napisów, plików filmowych i samych filmów rośnie w takim tempie, że ciężko pewnie będzie za tym nadążyć.

Ja się wypowiedziałem i mam nadzieję, że ktoś się temu przyjrzy. Liczę na to, że również inne osoby, które mają jakieś konkretne pomysły również coś dorzucą i tym samym kiedyś będzie działał fajny system pomagający użytkownikom oceniać jakość napisów bez ich oglądania.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
artur111bartek



Dołączył: 07 Kwi 2012
Posty: 13

Podziękował: 0
Łącznie otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Sro Kwi 11, 2012 21:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nasze rozważania mają dużo wspólnego z tym :
http://forum.napiprojekt.pl/viewtopic.php?t=9508

i np problem z rozpoznaniem napisów (podobny do rozważanego tutuaj): wpis forumowicza karolkotowicz1 z 04 Sty 2012 18:50
- polecam wyżej info o NapisachHQ !!! o "cóś" takiego biega ! :
http://forum.napiprojekt.pl/viewtopic.php?t=40&start=105

jak więc widać problem jest
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
bilo
Członek Zespołu NapiProjekt



Dołączył: 22 Lip 2008
Posty: 3241

Podziękował: 10
Łącznie otrzymał 26 podziękowań w 24 postach

Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Pią Kwi 20, 2012 07:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam!
Całe grono NP widzę zaczęło się tu wypowiadać, więc postanowiłem i ja dodać swoje trzy przysłowiowe grosze.
Temat wałkowany już dość długo, bo chyba od początków istnienia projektu.
artur111bartek, tak jak każdy tu wypowiadający w wątku, ja również się nie wyłamię w opinii że rzeczywiście, Idea zajebiście słuszna, i mogła by to być bardzo dobra sprawa zarówno dla nas jak i userów, ale.....(po przeczytaniu całości wpisów nie będę motał bo każdy wie o co chodzi.....chyba Wink )
Ja to widzę tak, jeśli opcje, jak i ogólny zarys twego pomysłu, związane z tymi idealnymi poprawkami miały by występować w programie NP - mało możliwe.
Natomiast moim zdaniem jest możliwość stworzenia takiego czegoś na forum, a w późniejszym czasie, jeśli szanowny admin miał by chwilkę na przedyskutowanie problemu, możliwe że otworzenie dodatkowej podstrony, która szła by w tym kierunku, lecz w tym miejscu pokazuje się następne pytanie, kto by się tym wszystkim zajmował, skoro na obecną chwilę jesteśmy po uszy zawaleni robotą?
Szanowny kolego artur111bartek, uwierz mi że zarówno ja jak i pewnie cały zespół NP chcieli byśmy tego samego co Ty, ale jak widzisz do wszystkiego brakuje nam środków, i ludzi.
Pozdrawiam bardzo serdecznie.
Ps. Gdy będziesz wrzucał poprawki, podpisz NzG, u mnie przejdą bez wglądu. Smile
_________________
Bilo-moderator forum i napisów, członek zespołu NP




Crux Sacra Sit Mihi Lux
_____________________________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Yahoo Messenger MSN Messenger
artur111bartek



Dołączył: 07 Kwi 2012
Posty: 13

Podziękował: 0
Łącznie otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Pią Kwi 20, 2012 14:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzięki wszystkim za wypowiedź.
Znaczy się temat , "zdechł był" , z uwagi na brak mocy przerobowych.
Wrzucać nie będę napisów z powodów właśnie wyżej podanych.

Propozycję utworzenia czegoś na forum - działu czy cóś popieram z całych sił.
Idealne napisy będę chętnie podrzucał.

Pozdrawiam serdecznie.

W zasadzie wątek do zamknięcia.

P.S. jakby ktoś sie natknął na napisy do Gry o Tron Sezon 2 lub Zakazane Imperium oba sezony - bez błędów ( format nieważny) proszę o kontakt.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
bilo
Członek Zespołu NapiProjekt



Dołączył: 22 Lip 2008
Posty: 3241

Podziękował: 10
Łącznie otrzymał 26 podziękowań w 24 postach

Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Sob Kwi 21, 2012 00:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Małe sprostowanie.

Cytat:
Ja to widzę tak, jeśli opcje, jak i ogólny zarys twego pomysłu, związane z tymi idealnymi poprawkami miały by występować w programie NP - mało możliwe.

Miałem na myśli że mało możliwe od strony technicznej programu. Smile
Dzięki również.
_________________
Bilo-moderator forum i napisów, członek zespołu NP




Crux Sacra Sit Mihi Lux
_____________________________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Yahoo Messenger MSN Messenger
mar51mar



Dołączył: 08 Maj 2012
Posty: 4

Podziękował: 0
Łącznie otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Wto Maj 08, 2012 13:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam wszystkich, którzy będą ten wpis czytać.
(Podobno rozpoczynanie wpisu słowem "Witam" jest już niemodne i "niepolskie", jednak będę ryzykował i tak rozpocznę).
Jestem od dziś na forum, wcześniej zapoznałem sie z innymi wpisami
dotyczącymi jakości zamieszczanych tu napisów, podzielam wiele racji
tych, którym na sercu leży dobra ich jakość. Sam program NapiProjekt
uważam za bardzo udany i pomocny w poszukiwaniach, lecz nie o programie
jest ta bajka, a o napisach. Wszyscy powinni to mieć na uwadze. Jeżeli
jakość napisów będzie marna, wręcz tragiczna, użytkownicy będą szukali innych miejsc do pobierania napisów.(Przyklad marności i tragizmu: pierwsze pobrane dziś napisy do filmu The Vow - tłumacz nieznany
na samym poczatku wpisuje na usprawiedliwienie swoich wypocin i błędów "Przepraszam za błędy, ale to moje pierwsze tłumaczenie" kpiąc sobie z użytkowników, kogo to obchodzi ?, ma być dobrze !!! a jak nie potrafisz, bierz się za coś innego, następny kwiatek - w radio słychać piosenkę skądinąd bardzo znanego artysty Meat Loaf, a tłumacz nieznany
w tłumaczeniu pisze "Meet love", no litości.) Moją propozycją jest, aby takich "kwiatków" była minimalna ilość powinno się wyposażyć użytkowników,
ale tylko członków z kontem, w możliwość składania wiosków o usuwanie
z bazy napisów takich straszydeł. Obsługa bazy napisów zobowiązana by była do weryfikacji tych zgłoszeń w pierwszej kolejności i usuwania złych napisów w trosce o najlepszą jakość, o dobrą renomę firmy (bo przecież nie chodzi tu wyłącznie o dużą ilość napisów w bazie).

Z pozdrowieniem mar51mar
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
yagis
Członek Zespołu NapiProjekt



Dołączył: 16 Cze 2008
Posty: 498

Podziękował: 3
Łącznie otrzymał 42 podziękowań w 42 postach

Skąd: KRK Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Wto Maj 08, 2012 14:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No tak ale przecież, każdy użytkownik posiadający Napi ma możliwość zgłaszania wadliwych napisów. A użytkowników programu jest na pewno tysiące.

Muszę ci przyznać rację co do tego, że pisanie na swoje usprawiedliwienie tekstów "Sorry za błędy bo to moje pierwsze tłumaczenie" jest żenujące.

W przypadku tłumaczy początkujących to nie jest usprawiedliwienie ponieważ nikt za nich nie powinien robić reszty.

Natomiast rozumiem tłumaczy, którzy mają kupę roboty ale mają support grupy i się nawzajem uzupełniają. Wtedy tłumacz tłumaczy a ktoś inny siada i poprawia drobne błędy. Wtedy napisy są wrzucane i wszystko się zgadza.

Wrzucanie napisów tak, żeby tylko je zrobić i patrzeć ile osób pobrało mija się z celem.
A liczenie na to, że "niech se poprawią ci co będą oglądać bo ja swoje zrobiłem" to już jest czyste.....
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
mar51mar



Dołączył: 08 Maj 2012
Posty: 4

Podziękował: 0
Łącznie otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Wto Maj 08, 2012 16:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To znowu ja...
Nie chodzi mi tylko o zgłaszanie wadliwych napisów, jestem za bardzo radykalnym postepowaniem, postępowaniem wykluczającym fuszerkę(usuwaniem ich z bazy).
Jeżeli partacz zobaczy, że nie ma miejsca dla jego fuszerki w bazie, albo zrezygnuje z tego zajęcia, albo będzie musiał robić to dobrze.
Przecież te pobrane dziś przeze mnie napisy-potworki ktoś zweryfikował
i uznał za możliwe umieszczenie ich w bazie (o, zgrozo).
Wiem , że uzytkowników jest tysiące, ale nie powinien to byc argument
za bezczynnością, organizacyjnie można sobie z tym poradzić.
A im dłużej odkładana będzie decyzja o wprowadzeniu wysokich standardów dla napisów w bazie, tym większa będzie liczba niezweryfikowanych bubli i większy kłopot z poradzeniem sobie z jakością napisów już w niedalekiej przyszłości (z uwagi właśnie na olbrzymią - kilkaset tysięczną, być może ilość bubli). Za jakiś czas nikt już tego nie ogarnie, a wtedy tylko równia pochyła... oczywiściw w dół.
Proszę pamiętać cały czas, że baza nie istnieje po to, aby dodawać do
niej napisy, przede wszystkim głównym powodem jej istnienia jest pobieranie z niej napisów (tylko dobrej jakośći), przynajmniej taką mam nadzieję...

Pozdrawiam mar51mar
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
criskrakow
Członek Zespołu NapiProjekt



Dołączył: 02 Gru 2008
Posty: 3282

Podziękował: 23
Łącznie otrzymał 130 podziękowań w 129 postach

Skąd: KRK Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Wto Maj 08, 2012 18:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Przecież te pobrane dziś przeze mnie napisy-potworki ktoś zweryfikował
i uznał za możliwe umieszczenie ich w bazie (o, zgrozo).


Zgadza się, ktoś zweryfikował ale pewnie nie wiesz jak się odbywa takie moderowanie, my widzimy tekst w notatniku i nie mamy możliwości podglądnięcia filmy i podsłuchania co mówią w oryginale, wiec trudno takie błędy wychwycić moderatorowi. A co do usuwania nieprawidłowych lub słabej jakości napisów to PO TO JEST ZGŁASZANIE TAKICH NAPISÓW żeby to robić. Codziennie są usuwane około 25 napisów z powodów zgłoszeń użytkowników, a przecież My moderatorzy też odsiewamy ponad 15% napisów podczas gdy je sprawdzamy.
_________________
JEŚLI CI POMOGŁEM - KLIKNIJ PRZYCISK PODZIĘKUJ.


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
mar51mar



Dołączył: 08 Maj 2012
Posty: 4

Podziękował: 0
Łącznie otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Wto Maj 08, 2012 20:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wyczuwam, ze większość waszych odpowiedzi, to jakby usprawiedliwienie na ataki użytkowników.
Przecież to jest Wasz biznes (pojmowany hobbystycznie czy też zarobkowo - nie moja to sprawa), a uwagi użytkowników dotyczące tego, co najważniejsze w tym interesie - czyli jakości usług tzn. dobrej jakości napisów - są w waszym interesie, mogą przyczynić się do wzrostu ilości zadowolonych z jakości użytkowników. Uwagi użytkowników niezadowolonych nie są napaścią na Was, podyktowane są żalem, że usługa, która może i powinna być dobrej jakości, jest często irytująca i odstraszająca od korzystania z niej.
Nic nie może usprawiedliwić partactwa, za które Wy ponosicie odpowiedzialność, może powinno się usuwać nie "około 25 napisow", ale 90% napisów dziennie, niech będzie mniej, lecz dobrej jakości.
Na koniec uwaga: z powyższego widać, iż zaufanie do wstawiających napisy tłumaczy powinno być mocno ograniczone, a napisy poddawane surowej kontroli pod względem jakościowym, czego Wam i sobie życzę.
Nie odniosę się do braków w technicznym wyposażeniu, bo to Wasz biznes, ale nia można usprawiedliwiać braku dobrej jakości usług,
brakiem sprzętu (czy odpowiednich narzędzi). To tak, jakby mechanik
odkręcał nakretkę np. 10 meslem i młotkiem niszcząc śrubę, a potem usprawiedliwiał się, że zniszczyl śrubę bo nie miał odpowiedniego klucza.
Jak znam życie, nikt nie chce mieć do czynienia z takim mechanikiem.

Pozdrawiam mar51mar
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.napiprojekt.pl Strona Główna -> Propozycje rozwoju Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Strona 2 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


RSS

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group