Forum forum.napiprojekt.pl Strona Główna


 FAQFAQ  RegulaminRegulamin   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj  

Nie mogę wrzucić swoich napisów

 
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum forum.napiprojekt.pl Strona Główna -> Napisy - pomoc techniczna (rozwiązane problemy)
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
umagaa



Dołączył: 07 Kwi 2012
Posty: 2

Podziękował: 1
Łącznie otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Sob Kwi 07, 2012 10:26    Temat postu: Nie mogę wrzucić swoich napisów Odpowiedz z cytatem

Witam jako że nikt nie tłumaczył Amerykańskiej wersji Top Gear Z kolegami postanowiliśmy zabrać się za tłumaczenie i chcieliśmy wrzucić na napi projekt ale tu jest problem ale uprzedzam że przeczytałem różne tematy na ten temat i oglądałem różne filmy instruktażowe i nic dalej to samo za każdym razem jak próbuje dodać napisy do wyskakuje Czerwony krzyżyk zamiast zielonego plusa i pisze że nie może skojarzyć pliku z napisami z filmem a chcielibyśmy udostępnić szerszej widowni nasze napisy na innych serwisach nie było problemu z dodaniem napisów .

Więc prosił bym kogoś bardziej doświadczonego o pomoc.

Wesołych Świąt.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklamiarz
Członek zespołu








Ostrzeżenia:

PostWysłany: Sob Kwi 07, 2012 10:26    Temat postu: Klikając w reklamę wspierasz serwis



Powrót do góry
criskrakow
Członek Zespołu NapiProjekt



Dołączył: 02 Gru 2008
Posty: 3282

Podziękował: 23
Łącznie otrzymał 130 podziękowań w 129 postach

Skąd: KRK Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Sob Kwi 07, 2012 10:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A czy pliki video i txt mają identyczne nazwy?
_________________
JEŚLI CI POMOGŁEM - KLIKNIJ PRZYCISK PODZIĘKUJ.


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
umagaa



Dołączył: 07 Kwi 2012
Posty: 2

Podziękował: 1
Łącznie otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Sob Kwi 07, 2012 12:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No tak zapomniałem zmienić roboczej nazwy pliku z napisami już wszystko jest dobrze przepraszam za kłopot i temat do zamknięcia .

Wielkie dzięki za pomoc Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum forum.napiprojekt.pl Strona Główna -> Napisy - pomoc techniczna (rozwiązane problemy) Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


RSS

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group