Forum forum.napiprojekt.pl Strona Główna


 FAQFAQ  RegulaminRegulamin   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj  

Brak odtwarzania napisów przez Windows Media Player 12 ?

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.napiprojekt.pl Strona Główna -> Pytania
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Dybik



Dołączył: 01 Wrz 2007
Posty: 2

Podziękował: 0
Łącznie otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Sob Wrz 01, 2007 11:36    Temat postu: Brak odtwarzania napisów przez Windows Media Player 12 ? Odpowiedz z cytatem

Witam
Na poczatku zaznaczę, ze jestem tutaj nowy, więc jesli pytanie jest banalne dla fachowców proszę o wyrozumiałość Smile
Mam problem, z przypisaniem napisów sciągnietych z napiprojekt. mianowicie ściągniete napisy do filmu (konkretnie s-pocalypto rozszrzenie *mkv w momencie otwarcia Win Media Player nie sa w zaden sposób ładowane do filmu. Natomiast otwarcie tego samego filmu odtwarzaczem Media Player clasic, tez windowsowym ładuje je automatycznie. Problem polega na tym, że jest to film HD i oglądany po Windows Media Center który jest skojarzony Win Media Player 12. Brak jest zatem możliwości obejrzenia filmu pod WMC, oczywiście dla innych filmów również w których się nie ładuja napisy pod Win media Playerem. Jak zauważyłem nie jest to jednak prawidłowość, ponieważ już film Transformers -roz *AVi dla którego zostały ściągnięte napisy -ogladany pod WMP 12 otwiera napisy normalnie. Domyslam si, ze jest to sprawa pewnie filtrów, ale niestety nie potrafię sobie z tym problemem poradzić. Może ktoś z bardziej doświadczonych użytkowników mi pomoże Smile

Drugi problem polega na tym, że klikając prawym przyciskiem na tym samym filmie nie ujawniło się menu kontekstowe szukaj napisów dla (*s-apokalypto -rozszerzenie *mkv) mimo skojarzenia tego filmu z WMP 12 -zgodnie z uwagami w FAQ. Skojarzenie z Avi - np. film transformers pomogło - menu kontekstowe się otwiera co umożliwia ściagnecie napisów bez konieczności wyszukiwania dopiero po otwarciu programu napi..
Proszę o pomoc
Dybik
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Reklamiarz
Członek zespołu








Ostrzeżenia:

PostWysłany: Sob Wrz 01, 2007 11:36    Temat postu: Klikając w reklamę wspierasz serwis



Powrót do góry
Dybik



Dołączył: 01 Wrz 2007
Posty: 2

Podziękował: 0
Łącznie otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Nie Wrz 02, 2007 15:43    Temat postu: Brak odtwarzania napisów przez Windows Media Player 12 ? Odpowiedz z cytatem

Witam
Pierwszy problem został rozwiazany Smile metoda prób i błedów. do ompleksowej obsługi codeków przez WIN Media Playera mam zainstalowanego Combined comunity Codec Pack w którym w filtrze FFDShow Video Decoder comunications nalezy zaznaczyć opcję Subtitles. To pozwala na widzenie napisów przez WMP.

niestety drugi problem wciąz jest nierozwiązany,a dodatkowo pojawił się błąd przy uruchamianiu PROGRAMU "Failed to set data for". Oczywiście dla rozszeżeń *mkv wciąż nie ma menu kontekstowego, niemniej jednak z pozycji otwórz film pozwala ściągać napisy. Czy ktoś moze wie dlaczego tak sie dzieje?
pzdr
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.napiprojekt.pl Strona Główna -> Pytania Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


RSS

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group