Forum forum.napiprojekt.pl Strona Główna


 FAQFAQ  RegulaminRegulamin   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj  

Dodaj nowe napisy - dziwnie działa

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.napiprojekt.pl Strona Główna -> Błędy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
lamer26



Dołączył: 05 Sty 2009
Posty: 318

Podziękował: 0
Łącznie otrzymał 1 podziękowań w 1 postach

Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Czw Lis 24, 2011 01:19    Temat postu: Dodaj nowe napisy - dziwnie działa Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem opcja:
Dodaj nowe napisy dziwnie działa.
Dodałem napisy do dwóch odcinków serialu - są już w bazie - sprawdzałem.
Chcę dodać kolejny odcinek z tego samego katalogu - z jakiego powodu program sprawdzając dostępne pliki z napisami sugeruje, że te napisy które dodałem wcześniej ponownie są do dodania (zielony znak po lewej stronie)?

Dlaczego po dodaniu (jest info "napisy dodane do bazy NAPI" przycisk "Dodaj napisy" nie zmienia się na "Zamknij" i cały czas jest niekatywny - trzeba okno zamykać "X"

Dlaczego program nie zapamiętuje ostatniej ścieżki z której dodawano nowe napisy?

No i jeszcze:
przeszukiwanie znalazło oczekiwane przeze mnie napisy ale szuka dalej (w podkatalogach)
Oczekiwałbym, że po naciśnięciu "Zatrzymaj" będzie możliwość wysłania chociaż tych napisów które znalazł do tego momentu - niestety takiej możliwości nie ma. Nie ma też możliwości wybrania, czy dany katalog ma być przeszukiwany razem z podkatalogami, czy bez.

I jeszcze: w oknie jest info "Dodane do bazy NAPI" a ikona nadal pokazuje czerwoną strzałkę wysyłania. Po zamknięciu okienka również.

Kolejny błąd - jeżeli przerwiemy wyszukiwanie, to kolejne wyszukiwanie daje nieprawidłowe rezultaty - program w danym katalogu znajduje napisy których tam nie ma, ale które są w poprzednio przeszukiwanej lokalizacji.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklamiarz
Członek zespołu








Ostrzeżenia:

PostWysłany: Czw Lis 24, 2011 01:19    Temat postu: Klikając w reklamę wspierasz serwis



Powrót do góry
admin
Członek Zespołu NapiProjekt



Dołączył: 04 Cze 2006
Posty: 1859

Podziękował: 5
Łącznie otrzymał 51 podziękowań w 50 postach

Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Wto Gru 13, 2011 21:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

lamer26 napisał:
Moim zdaniem opcja:
Dodaj nowe napisy dziwnie działa.
Dodałem napisy do dwóch odcinków serialu - są już w bazie - sprawdzałem.
Chcę dodać kolejny odcinek z tego samego katalogu - z jakiego powodu program sprawdzając dostępne pliki z napisami sugeruje, że

te napisy które dodałem wcześniej ponownie są do dodania (zielony znak po lewej stronie)?


Będzie poprawione w kolejnym buildzie.



lamer26 napisał:

Dlaczego po dodaniu (jest info "napisy dodane do bazy NAPI" przycisk "Dodaj napisy" nie zmienia się na "Zamknij" i cały czas

jest niekatywny - trzeba okno zamykać "X"


Nie wiem, testowałem kilkanaście razy, nie zaobserowałem opisanego zjawiska.

lamer26 napisał:

Dlaczego program nie zapamiętuje ostatniej ścieżki z której dodawano nowe napisy?

Głupie pytanie. Bo poprostu nie ma takiej funkcjonalności, będzie dodana...


lamer26 napisał:

No i jeszcze:
przeszukiwanie znalazło oczekiwane przeze mnie napisy ale szuka dalej (w podkatalogach)
Oczekiwałbym, że po naciśnięciu "Zatrzymaj" będzie możliwość wysłania chociaż tych napisów które znalazł do tego momentu -

niestety takiej możliwości nie ma.


Mam wrażenie, że piszesz o zupełnie innym programie, po wciśnięciu "zatrzymaj" można wysłać dotychczas znalezione napisy.

lamer26 napisał:

Nie ma też możliwości wybrania, czy dany katalog ma być przeszukiwany razem z podkatalogami,

czy bez.

Nie ma, zawsze przeszukuje z podkatalogami, nie widzę sensu rozdzielania/komplikowania tej opcji.

lamer26 napisał:

I jeszcze: w oknie jest info "Dodane do bazy NAPI" a ikona nadal pokazuje czerwoną strzałkę wysyłania. Po zamknięciu okienka

również.

Ponownie u mnie problem nie występuje, za mało informacji - opisz dokładniej co zrobiłeś, że tak się stało.

lamer26 napisał:

Kolejny błąd - jeżeli przerwiemy wyszukiwanie, to kolejne wyszukiwanie daje nieprawidłowe rezultaty - program w danym katalogu

znajduje napisy których tam nie ma, ale które są w poprzednio przeszukiwanej lokalizacji.


jw.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lamer26



Dołączył: 05 Sty 2009
Posty: 318

Podziękował: 0
Łącznie otrzymał 1 podziękowań w 1 postach

Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Sro Gru 14, 2011 01:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Potestuję jeszcze i zrobię skany.


Kolejna rzecz którą zauważyłem:
-wyszukuję napisów do pliku w katalogu
-napi napisów nie znajduje
- nie mogę usunąć katalogu w którym był plik - jest zablokowany przez napisy.exe
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lamer26



Dołączył: 05 Sty 2009
Posty: 318

Podziękował: 0
Łącznie otrzymał 1 podziękowań w 1 postach

Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Wto Gru 20, 2011 00:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeszcze jedna ciekawostka - można dodać poprawkę napisów do pliku do którego nie ma wgranych zadnych napisów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
admin
Członek Zespołu NapiProjekt



Dołączył: 04 Cze 2006
Posty: 1859

Podziękował: 5
Łącznie otrzymał 51 podziękowań w 50 postach

Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Wto Gru 20, 2011 19:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

lamer26 napisał:
Jeszcze jedna ciekawostka - można dodać poprawkę napisów do pliku do którego nie ma wgranych zadnych napisów.


Można dodać, lecz takie napisy przechodzą wtedy procedury jak przy dodaniu nowych napisów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lamer26



Dołączył: 05 Sty 2009
Posty: 318

Podziękował: 0
Łącznie otrzymał 1 podziękowań w 1 postach

Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Pią Sty 06, 2012 15:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moduł - dodaj lepsze, poprawione napisy.

Nie działa ESC - powinien zamykać okno - nie robi tego.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
admin
Członek Zespołu NapiProjekt



Dołączył: 04 Cze 2006
Posty: 1859

Podziękował: 5
Łącznie otrzymał 51 podziękowań w 50 postach

Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Nie Sty 08, 2012 14:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W następnym releasie będzie poprawione.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lamer26



Dołączył: 05 Sty 2009
Posty: 318

Podziękował: 0
Łącznie otrzymał 1 podziękowań w 1 postach

Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Pią Lut 03, 2012 10:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To jeszcze jedna propozycja:
- dodaję poprawione napisy
- wyskakuje mi komunikat, ze ktos juz dodał poprawkę wcześniej - czy nie mogłoby wyskakiwać powiadomienie, kiedy tamte napisy zostaną zaapropobowane, zebym wtedy mogl porównać z moimi i ewentualnie dodac jeszcze poprawki?


Druga sytuacja
- dodaję poprawkę
- zorientowałem się, ze jeszcze o czyms zapomniałem.
- niestety nowej wersji juz nie moge wgrac - czy nie powinno być tak, abym własną wersję mogł nadgrać a blokada powinna być tylko w przypadku uploadu innych osób?

Pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.napiprojekt.pl Strona Główna -> Błędy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


RSS

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group