Forum forum.napiprojekt.pl Strona Główna


 FAQFAQ  RegulaminRegulamin   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj  

Conan.The.Barbarian.2011.BluRay.720p.DTS.x264-CHD

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.napiprojekt.pl Strona Główna -> Inne o NapiProjekt
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
beemka420



Dołączył: 07 Lis 2011
Posty: 7

Podziękował: 0
Łącznie otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Ostrzeżenia: 1/5

PostWysłany: Pon Lis 07, 2011 20:12    Temat postu: Conan.The.Barbarian.2011.BluRay.720p.DTS.x264-CHD Odpowiedz z cytatem

Witam

otóż mam wersję BluRay 720 P i za przeproszeniem kto wstawił tak beznadziejne napisy ? a raczej kto do tego dopuścił ? Do tak że tak powiem wielkiego filmu takie napisy dla podstawówek ? skandal znam bardzo dobrze anglika i dlatego uczę się go oglądając filmy z napisami ale te napisy co są do Conana BluRay 720 P to jakaś żenada nic tylko wyłączać film bo te napisy psują całą frajdę, dosyć że nie wszystko tłumaczone po łebkach to jeszcze nie dokładnie tłumaczone nie wiem kto się za to wziął. Ja rozumiem że jak najszybciej ale bez przesady lepiej poczekać i pożądne napisy umieścić...


Ostatnio zmieniony przez beemka420 dnia Pon Lis 07, 2011 20:48, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklamiarz
Członek zespołu








Ostrzeżenia:

PostWysłany: Pon Lis 07, 2011 20:12    Temat postu: Klikając w reklamę wspierasz serwis



Powrót do góry
criskrakow
Członek Zespołu NapiProjekt



Dołączył: 02 Gru 2008
Posty: 3282

Podziękował: 23
Łącznie otrzymał 130 podziękowań w 129 postach

Skąd: KRK Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Pon Lis 07, 2011 20:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zgadzam się. I mam propozycję - zrób te napisy skoro tak dobrze władasz tym językiem. Choć pewnie będzie trudno bo za to język polski jest Ci obcy. Przeczytaj sobie co napisałeś
Cytat:
...i dlatego uczę się niego...

i zacznij krytykę od siebie, bo głupio się czyta taki post.
A nawiasem rzecz mówiąc nikt Ci nie każe pobierać takich napisów, są jakie są a jeśli komuś takie nie wystarczają to po prostu poczekaj na lepsze.
_________________
JEŚLI CI POMOGŁEM - KLIKNIJ PRZYCISK PODZIĘKUJ.




Ostatnio zmieniony przez criskrakow dnia Pon Lis 07, 2011 23:48, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
beemka420



Dołączył: 07 Lis 2011
Posty: 7

Podziękował: 0
Łącznie otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Ostrzeżenia: 1/5

PostWysłany: Pon Lis 07, 2011 20:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Treść wykasowana przez moderatora.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
beemka420



Dołączył: 07 Lis 2011
Posty: 7

Podziękował: 0
Łącznie otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Ostrzeżenia: 1/5

PostWysłany: Pon Lis 07, 2011 20:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

I zamiast na mnie najeżdżać weźcie się do roboty a nie wypuszczanie takich napisów to aż szkoda czytać ... zero profesjonalizmu
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
criskrakow
Członek Zespołu NapiProjekt



Dołączył: 02 Gru 2008
Posty: 3282

Podziękował: 23
Łącznie otrzymał 130 podziękowań w 129 postach

Skąd: KRK Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Pon Lis 07, 2011 23:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Za niestosowne zachowanie i używanie obraźliwych epitetów na naszym forum,
otrzymujesz ode mnie pierwsze ostrzeżenie.Jeśli sytuacja się powtórzy, zostaniesz trwale
wykluczony z możliwości korzystania z serwisu Napiprojekt.

_________________
JEŚLI CI POMOGŁEM - KLIKNIJ PRZYCISK PODZIĘKUJ.


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
criskrakow
Członek Zespołu NapiProjekt



Dołączył: 02 Gru 2008
Posty: 3282

Podziękował: 23
Łącznie otrzymał 130 podziękowań w 129 postach

Skąd: KRK Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Pon Lis 07, 2011 23:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Odniosę się jeszcze do tak jak nazwałeś "wielkiego filmu", właśnie skończyłem go oglądać i pomyślałem żeby te napisy trochę poprawić ale jak zobaczyłem co to za szmira to mi się odechciało. Takiej bajeczki dawno nie widziałem, nie dziwota że żaden szanujący się tłumacz nie wziął się za to tłumaczenie.
_________________
JEŚLI CI POMOGŁEM - KLIKNIJ PRZYCISK PODZIĘKUJ.


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
bartix3



Dołączył: 17 Wrz 2008
Posty: 9

Podziękował: 0
Łącznie otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Sro Lis 09, 2011 21:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

criskrakow napisał:
Odniosę się jeszcze do tak jak nazwałeś "wielkiego filmu", właśnie skończyłem go oglądać i pomyślałem żeby te napisy trochę poprawić ale jak zobaczyłem co to za szmira to mi się odechciało. Takiej bajeczki dawno nie widziałem, nie dziwota że żaden szanujący się tłumacz nie wziął się za to tłumaczenie.


Gdyby wszyscy szli twoim tokiem rozumowania, to mielibyśmy napisy do może top 500 filmów w historii. Każdy ma inny gust i każdemu inny film się podoba.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
criskrakow
Członek Zespołu NapiProjekt



Dołączył: 02 Gru 2008
Posty: 3282

Podziękował: 23
Łącznie otrzymał 130 podziękowań w 129 postach

Skąd: KRK Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Pią Lis 11, 2011 07:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Very Happy Zgadzam się ,
Ja bardziej to napisałem odnośnie swojej osoby bo mając zamiar przerobić te napisy (bo widziałem jako moderator napisów jak one nędznie faktycznie wyglądają ), ściągnąłem ten plik i sie na tyle rozczarowałem że odpuściłem sobie tą robotę. Naprawdę jest przy napisach na tyle pracy że stwierdziłem że nie warto poświęcać czasu na taka bajeczkę.
Druga sprawa jest taka że użytkownik który założył ten temat tak pojechał po bandzie w stosunku do mojej osoby że już miałem złe podejście do tego "wielkiego filmu", a gość jeszcze kazał nam sie zabrać za "robotę" jakby co najmniej był naszym pracodawcą.
Co śmieszniejsze mało kto zdaje sobie sprawę że robimy to tylko z pasji i nie mamy z tego złamanego grosza, a w dodatku śmiem wątpić czy gość wsparł choćby złotówka działanie serwisu
Co nie znaczy że prędzej czy później ktoś się za to weźmie i napisy będą ok.
_________________
JEŚLI CI POMOGŁEM - KLIKNIJ PRZYCISK PODZIĘKUJ.


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.napiprojekt.pl Strona Główna -> Inne o NapiProjekt Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


RSS

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group