Forum forum.napiprojekt.pl Strona Główna


 FAQFAQ  RegulaminRegulamin   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj  

Napisy nie do tego filmu
Idź do strony Poprzedni  1, 2
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.napiprojekt.pl Strona Główna -> Błędy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
<delete>
Gość








Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Czw Lis 08, 2007 22:35    Temat postu: ha ha ha lipa Odpowiedz z cytatem

co to za lipa jest z tym programem albo ten kto to wszystko układa jest najeb...y albo slepy szukam flood a mam terminator 3 ha ha co za shit <delete>
Powrót do góry
Reklamiarz
Członek zespołu








Ostrzeżenia:

PostWysłany: Czw Lis 08, 2007 22:35    Temat postu: Klikając w reklamę wspierasz serwis



Powrót do góry
ww
Gość








Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Sob Lis 10, 2007 10:28    Temat postu: bledne napisy Odpowiedz z cytatem

hejka,
niestety ale kolejne błedne napisy:
do filmu Flood(świetny film o tsunami)
a ściągają się napisy do Terminator 3

pozdro
Powrót do góry
rafix31
Gość








Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Nie Lis 11, 2007 20:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no wlasnie .zamiast flood 2007 sciagaja sie napisy do terminatora
Sad
Powrót do góry
Gość









Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Nie Lis 11, 2007 23:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Adam napisał:
Znalazłem ID: 6147b5701e47c5a14d0512327fcc95e5
Powrót do góry
gumasek
Gość








Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Sro Lis 14, 2007 17:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

rudadosia napisał:
gościu napisał:
szukałem napisów do flood a dostałem do terminatora, taksamo z shattered ściąga napisy z 300

Mam ten sam problem z "Flood" - do tej pory było dobrze, co się nagle porobiło?



mam taki sam problem niech ktos to wreszcie zrobi
Powrót do góry
ph
Gość








Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Sob Lis 17, 2007 20:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mialo byc do I now who kill me a tu nie wiadomo co ...nie te napisy
Powrót do góry
X-man
Gość








Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Sro Lis 21, 2007 11:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kiedy wreszcie bede napisu do Flood !!!!!!!!!
Powrót do góry
Avenger



Dołączył: 24 Lis 2007
Posty: 1

Podziękował: 0
Łącznie otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Sob Lis 24, 2007 16:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mi też zamiast napisów do flood wyłapuje txt z terminatora .... i mam pewną teorie skąd się to bierze no więc jakaś kur..( bo nie wiem jak inaczej nazwać taką osobę ) zmienia nazwę napisów z pierwszego lepszego filmu ( w tym przypadku terminatora ) na vmt-flood-xvid.txt a następnie uploaduje je do bazy danych napiprojekt .... i teraz admin powinien sprawdzić z jakiego IP zostały te napisy załadowane i zbanować bydlaka ( oby miał stałe IP Smile )
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Gość









Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Nie Lis 25, 2007 22:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Potrzebuję napisy do Film o pszczolach, a pobiera mi tekst z zupelnie innego filmu. Może ktoś by wreszcie zrobil porządek z tymi tekstami.
Powrót do góry
lolek43
Gość








Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Pon Lis 26, 2007 21:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Uwaga!
napisy do flood
Znalazłem parę dni temu i dodałem, dziś już są i pobierają sie, ale te napisy są przetłumaczone przez translator... lepsze takie niż żadne.

PS. Film jest już z polskim lektorem Razz
Powrót do góry
kalion



Dołączył: 30 Lis 2007
Posty: 6

Podziękował: 0
Łącznie otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: nibylandia Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Pią Lis 30, 2007 23:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam,
ja pobieram do The.Heartbreak.Kid.2007.TS.XViD-mVs a pobiera mi ciągle te same niesynchronizowane i tłumaczone translatorem napisy nie wiem czy coś to da ale przy pobieraniu tworzy się plik rar z nazwą 896ae2d0f9993e7f093031aff9a69dab, możliwe że to ID tych napisów. Moim zdaniem usunąć je trzeba Smile.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
muaddib
Gość








Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Pią Gru 07, 2007 00:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie rozumiem was ludzie :[ Nie podoba wam sie, ze ktos za darmo probuje zapełnić lukę po napisy.org tworząc genialny jak dla mnie program? To jeszcze wieszacie na nim psy! Nie podoba sie to przetłumacz sobie sam albo szukaj po stronach. Heh Cwaniaki. Poza tym nie spotkałem sie jeszcze z problemem nie tych napisów ale skoro piszecie o tym - on istnieje. I nie zapominajcie, ze to wina UZYTKOWNIKOW, ktorzy sa albo idiotami albo robia to celowo zeby zapchac baze smieciami. Rozważcie to zanim zaczniecie czepiać sie autorów. Zastanow sie ile napisów TY dodałeś i co TY zrobiłeś zeby wszystko działało jak należy a nie tylko rzucacie obelgami. Przykre to jest Ekhm...

To taka moja mała reflekcja.
Pozdrawiam autorow i was tez drodzy uzytkownicy - muaddib.
Powrót do góry
Flisio



Dołączył: 30 Lis 2007
Posty: 426

Podziękował: 0
Łącznie otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Pią Gru 07, 2007 01:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

[quote="muaddib"]Nie rozumiem was ludzie :[ Nie podoba wam sie, ze ktos za darmo probuje zapełnić lukę po napisy.org tworząc genialny jak dla mnie program? To jeszcze wieszacie na nim psy! Nie podoba sie to przetłumacz sobie sam albo szukaj po stronach. Heh Cwaniaki. Poza tym nie spotkałem sie jeszcze z problemem nie tych napisów ale skoro piszecie o tym - on istnieje. I nie zapominajcie, ze to wina UZYTKOWNIKOW, ktorzy sa albo idiotami albo robia to celowo zeby zapchac baze smieciami. Rozważcie to zanim zaczniecie czepiać sie autorów. Zastanow sie ile napisów TY dodałeś i co TY zrobiłeś zeby wszystko działało jak należy a nie tylko rzucacie obelgami. Przykre to jest Ekhm...

Gdyby bylo wiecej tak myslacych ludzi muaddib to ten swiat bylby za piekny.Niestety wiekszosc uzytkownikow po prostu woli posadzic tylki, nic nie robic i czekac po prostu na gotowe a jak cos nie gra to co tam, pojada sobie po kims i ponarzekaja z braku innego zajecia Confused I masz racje, wina musi [moze nie calosc ale czesciowo na pewno] lezec po stronie uzytkownikow ktorzy dodaja zle napisy itd itp. No wiec wybaczcie ale zaloga napi-projekt nie analizuje zapewne kazdych napisow pojedynczo czy sa do wlasciwego filmu ;S
Problem bedzie pojawial sie nadal jezeli ludzie NIE ZACZNA MYSLEC o cos robic, a przede wszystkim uczyc sie jezykow obcych zeby nie miec problemu z rozumieniem filmow.
Cool
Moze ten post do niektorych dotrze, ale nie sadza..tak jak mowilam, swiat nie moze byc za piekny bo ludzie sa zbyt "dziwni" - tak to ujme

pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.napiprojekt.pl Strona Główna -> Błędy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


RSS

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group