Forum forum.napiprojekt.pl Strona Główna


 FAQFAQ  RegulaminRegulamin   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj  

Allplayer i napi projekt czyli spóźniające się napisy!

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.napiprojekt.pl Strona Główna -> Napisy - pomoc techniczna (rozwiązane problemy)
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
hot_spanish



Dołączył: 18 Paź 2011
Posty: 2

Podziękował: 0
Łącznie otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Wto Paź 18, 2011 19:01    Temat postu: Allplayer i napi projekt czyli spóźniające się napisy! Odpowiedz z cytatem

Witam, mam pewien problem... mianowicie chodzi mi o to, że po ściągnięciu napisów za pomocą napi projekt napisy są nałożone na film po czym odpalam film i kiedy w filmie występuje dłuższa wymiana słów między postaciami grającymi w tym filmie to napisy się spóźniają. Muszę przyznać, że problem zaczął się dosyć niedawno kiedy to po formacie zainstalowałem napi projekt i klikając na jakikolwiek plik z filmem lewym przyciskiem to zniknęła mi ta opcja 'znajdź i dopasuj napisy', którą jeszcze przed formatem miałem. teraz kiedy ściągał manualnie napisy za pomocą napi projekt napisy nie są wczytywane do filmu tak jak były kiedyś tylko są na ten film nakładane. Chodzi mi o to, że przed formatem kiedy ściągałem napisy za pomocą opcji 'znajdź i dopasuj napisy' to odpalając film musiałem kliknąć w Allplayerze, żeby wyłączył napisy dlatego, że już były wczytane i te wczytane się nie spóźniały, a te nakładane i owszem. Czy ktoś spotkał się już z czymś takim? Wiem, że to może wszystko dziwnie brzmieć, ale opisałem to najdokładniej jak tylko mogłem. Liczę na waszą pomoc. Pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklamiarz
Członek zespołu








Ostrzeżenia:

PostWysłany: Wto Paź 18, 2011 19:01    Temat postu: Klikając w reklamę wspierasz serwis



Powrót do góry
lesli
Członek Zespołu NapiProjekt



Dołączył: 18 Mar 2009
Posty: 241

Podziękował: 8
Łącznie otrzymał 12 podziękowań w 12 postach

Skąd: Philippines Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Wto Paź 18, 2011 22:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nic nie zrozumiałem Sad
klikając lewym przyciskiem myszy "odpalasz" film
a pod prawym masz menu kontekstowe.
co znaczy wczytywane do filmu???? - w strumień video wpisują ci się napisy???
to samo dotyczy "nakladane" ni cholery nie wiem o co ci chodzi Sad
wygląda że masz kilka problemów
1. że nie masz menu kontekstowego pod p.m.
2. że masz włączony jakiś filtr w odtwarzaczu który ci dubluje napisy, ale pewnie wymaga ustawień, aby czas był dopasowany (teraz nie pamiętam co to tak robi - fdshow?).
ale to są tylko moje dywagacje, bo z opisu problemu niewiele można zrozumieć.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
hot_spanish



Dołączył: 18 Paź 2011
Posty: 2

Podziękował: 0
Łącznie otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Wto Paź 18, 2011 23:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hmmm może napiszę w ten sposób... Mając przed formatem Allplayera i napiprojekt kiedy klikałem na plik avi albo inny plik video lewym przyciskiem to miałem opcję 'znajdź i dopasuj napisy' i kiedy mi się te napisy ściągnęły to po odpaleniu filmu miałem te napisy zdublowane... wówczas musiałem wcisnąć w panelu kontrolnym allplayera, żeby wyłączał napisy to automatycznie te 2 napisy, które były opóźnione jak się okazało znikały i wyglądało to tak... http://imageshack.us/photo/my-images/577/24372654.jpg/ natomiast teraz kiedy nie mam opcji 'znajdz i dopasuj napisy' i sciagam recznie przez napiprojekt to mam tylko jedne napisy i wygladaja tak... http://imageshack.us/photo/my-images/690/58602450.jpg/ i te napisy sa strasznie opoznione i nie wiem co robic...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
scripter1



Dołączył: 29 Paź 2011
Posty: 3

Podziękował: 0
Łącznie otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Sob Paź 29, 2011 17:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli chodzi o napisy to prawdopodobnie masz włączoną w ALLPlayerze i źle ustawioną funkcję Inteligentnych napisów (przy pierwszej instalacji ALLPlayera masz przy pierwszym uruchomieniu kilka komunikatów w tym komunikat czy włączyć inteligentne napisy) która powoduje że długość wyświetlania napisów jest zależna od ustawionej szybkości czytania zamiast od czasu wyświetlania zdefiniowanego dla danej linijki.

Wejdź w ustawienia ALLPlayera -> Napisy -> Inteligentne Napisy i ustaw sobie tam swoją prędkość czytania lub wyłącz tą funkcję.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.napiprojekt.pl Strona Główna -> Napisy - pomoc techniczna (rozwiązane problemy) Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


RSS

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group