Forum forum.napiprojekt.pl Strona Główna


 FAQFAQ  RegulaminRegulamin   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj  

Odpłatne NP

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.napiprojekt.pl Strona Główna -> Propozycje rozwoju
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  

W jakiej formie chciałbyś NP
Tak jak jest niech pozostanie
45%
 45%  [ 22 ]
Wolę zapłacić 1zł netto i bez reklam
10%
 10%  [ 5 ]
Wolę zapłacić 2zł netto i bez reklam
6%
 6%  [ 3 ]
Wolę zapłacić 3zł netto i bez reklam
6%
 6%  [ 3 ]
Wolę zapłacić 4zł netto i bez reklam
2%
 2%  [ 1 ]
Wolę zapłacić 5zł netto (lub więcej) i bez reklam
18%
 18%  [ 9 ]
Chcę za darmo ale też bez reklam
10%
 10%  [ 5 ]
Wszystkich Głosów : 48

Autor Wiadomość
englishman



Dołączył: 24 Mar 2011
Posty: 62

Podziękował: 1
Łącznie otrzymał 2 podziękowań w 2 postach

Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Pią Wrz 16, 2011 18:48    Temat postu: Odpłatne NP Odpowiedz z cytatem

Witam
Po wielu odwiedzinach strony stwierdzam że wolał bym nie oglądać reklam z prawie nagimi babkami Wink i innego badziewia.
Wolał by wesprzeć NP wysyłając SMS-a z jakąś symboliczną kwotą która z dużym zapasem wystarczyła by na utrzymanie forum (jeszcze sporo by zostało zwłaszcza że użytkowników jest bardzo dużo).
Mogła by to być opłata co roczna lub jedna na zawsze.
Oczywiście Ci co dodają napisy mogli by mieć darmowe przedłużenie konta po wysłaniu odpowiedniej ilości napisów np. o miesiąc.
Aby nie było poszkodowanych - zapłaciłem a to mi się nie podoba - każdy miał by za darmo możliwość pobrania powiedzmy 20 napisów po czym musiał by zapłacić ( czy wysłać napisy) aby móc pobrać kolejne.

Dołączam ankietę która nakreśli zdanie ogółu.
_________________
Nie tłumaczę bo nie mam czasu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklamiarz
Członek zespołu








Ostrzeżenia:

PostWysłany: Pią Wrz 16, 2011 18:48    Temat postu: Klikając w reklamę wspierasz serwis



Powrót do góry
criskrakow
Członek Zespołu NapiProjekt



Dołączył: 02 Gru 2008
Posty: 3282

Podziękował: 23
Łącznie otrzymał 130 podziękowań w 129 postach

Skąd: KRK Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Pią Wrz 16, 2011 19:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

oddałem swój głos
PS.Choć ja bym dodał do ankiety jeszcze opcje - reklamy mi nie przeszkadzają ale wesprę program dotacją. Jak pewnie wszyscy widzą jestem członkiem zespołu NP ale i tak wysyłam regularnie drobne kwoty sms-em, zdając sobie sprawę że utrzymanie serwisu kosztuje niemało a ja nie jestem człowiekiem liczy na darmochę.
_________________
JEŚLI CI POMOGŁEM - KLIKNIJ PRZYCISK PODZIĘKUJ.


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
englishman



Dołączył: 24 Mar 2011
Posty: 62

Podziękował: 1
Łącznie otrzymał 2 podziękowań w 2 postach

Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Pią Wrz 16, 2011 20:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niestety ankiety się zmienić nie da Ekhm...
_________________
Nie tłumaczę bo nie mam czasu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
salata
VIP



Dołączył: 06 Lis 2006
Posty: 29

Podziękował: 0
Łącznie otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Pon Paź 24, 2011 09:28    Temat postu: Re: Odpłatne NP Odpowiedz z cytatem

englishman napisał:
Witam
Po wielu odwiedzinach strony stwierdzam że wolał bym nie oglądać reklam z prawie nagimi babkami Wink i innego badziewia.
Wolał by wesprzeć NP wysyłając SMS-a z jakąś symboliczną kwotą która z dużym zapasem wystarczyła by na utrzymanie forum (jeszcze sporo by zostało zwłaszcza że użytkowników jest bardzo dużo).
Mogła by to być opłata co roczna lub jedna na zawsze.
Oczywiście Ci co dodają napisy mogli by mieć darmowe przedłużenie konta po wysłaniu odpowiedniej ilości napisów np. o miesiąc.
Aby nie było poszkodowanych - zapłaciłem a to mi się nie podoba - każdy miał by za darmo możliwość pobrania powiedzmy 20 napisów po czym musiał by zapłacić ( czy wysłać napisy) aby móc pobrać kolejne.

Dołączam ankietę która nakreśli zdanie ogółu.


SMS jest srednim pomyslem, bo duzo pieniedzy zostaje u operatora. Proste rozwiazanie - zrob zlecenie stale. Ja od ponad roku zasilam miesiecznie NP kwota 10 pln i nie ukrywam, ze wolalbym nie uzywac adblocka niz go uzywac. Zreszta pewnie wiekszosc blokuje sobie reklamy.
Dobrym pomyslem sa reklamy w podczas sciagania napisow i po dotowaniu mozliwosc ich wylaczenia. Natomiast placenie za mozliwosc sciagniecie napisow to chybiony pomysl i w wielu przypadkach przekreslal serwisy. Obecny model jest dobry i w ta strone serwis powinien zmierzac. Jak na razie, z tego co widze, to brak srodkow finansowych nie doskwiera mocno serwisowi, bo nie widac prosb o dotacje. Ilosc srodkow z reklam mozna bez problemu powiekszyc, ale bedzie to mniej lub bardziej upierdliwe dla uzytkownikow. Mozliwosc wylaczenia reklam jak najbardziej wskazana. Niemniej jednak serwis powinien pozostac darmowy dla calej spolecznosci, bo to oni/my ja tworzymy.

--
Pozdrawiam
Marcin
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mati86
VIP



Dołączył: 19 Sie 2006
Posty: 29

Podziękował: 0
Łącznie otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Kraków Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Czw Sty 26, 2012 12:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wolałbym uiścić jedną niezbyt wysoką opłatę na rzecz NP by w programie nie było reklam, bo sam i tak korzystam z adblocka do chrome więc reklamy na stronie na którą i tak nie zaglądam - bo po co? mi nie przeszkadzają. Nowe wersje i tak pobieram z DP więc dla mnie to chybiony pomysł.
Tak więc, jestem za możliwością usunięcia reklam za drobną opłatą - na pewno wiele osób by się pod tym podpisało. Najlepiej by można było zapłacić poprzez przelew. A kwota hmmm... 5zł? i zero reklam for ever. Zawsze wpadnie Ci trochę grosza.
Sam od lat korzystam z tego programu jako że filmy oglądam naprawdę często. Dodałem nawet kilka nowych napisów, zdarzyło się że znalazłem lepsze i wysłałem jako poprawione... tak więc dziękuję za program bo jest naprawdę świetny!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
slawecki85



Dołączył: 03 Kwi 2011
Posty: 67

Podziękował: 3
Łącznie otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Sob Sty 28, 2012 20:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jakiś czas temu mi moderator napisał że ma być opcja wyłączenia reklam dla VIP-ów
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mati86
VIP



Dołączył: 19 Sie 2006
Posty: 29

Podziękował: 0
Łącznie otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Kraków Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Sob Sty 28, 2012 22:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A by stać się VIPem trzeba zapłacić tak? Kiedy ta opcja z usunięciem reklam weszłaby w życie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
criskrakow
Członek Zespołu NapiProjekt



Dołączył: 02 Gru 2008
Posty: 3282

Podziękował: 23
Łącznie otrzymał 130 podziękowań w 129 postach

Skąd: KRK Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Sob Sty 28, 2012 22:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jest plan aby tą funkcję włączyć w następnej aktualizacji
_________________
JEŚLI CI POMOGŁEM - KLIKNIJ PRZYCISK PODZIĘKUJ.


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.napiprojekt.pl Strona Główna -> Propozycje rozwoju Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


RSS

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group