Forum forum.napiprojekt.pl Strona Główna


 FAQFAQ  RegulaminRegulamin   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj  

Linux

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.napiprojekt.pl Strona Główna -> Propozycje rozwoju
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
alertnp



Dołączył: 16 Sie 2011
Posty: 1

Podziękował: 0
Łącznie otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Wto Sie 16, 2011 13:35    Temat postu: Linux Odpowiedz z cytatem

Witam!

Przypuszczalnie ten temat był poruszany kilka razy choc ja nie znalazłem takich wątków. Co się stało z NP na Linuxa? Sam tworze dystrybucje ( bardzo odbiegającą od innych ) i żal patrze a tu nie ma na linucha nic ;( można by było zrobic chocby ladna konsolowa aplikacje.. a tu kupa.. zaiste powiadam wam! zrobmy cos z tym! Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklamiarz
Członek zespołu








Ostrzeżenia:

PostWysłany: Wto Sie 16, 2011 13:35    Temat postu: Klikając w reklamę wspierasz serwis



Powrót do góry
awarzych



Dołączył: 23 Lis 2011
Posty: 1

Podziękował: 0
Łącznie otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Sro Lis 23, 2011 23:31    Temat postu: Popieram Odpowiedz z cytatem

Fakt na linuxa nie ma nic... Są w prawdzie jakieś programiki na kształt np, ale zawsze wyskakiwały mi jakieś błędy. Jednak na szczęście np bardzo dobrze chodzi za pomocą WINE zatem myślę, że problemu większego nie ma, chodź zawsze było by miło gdyby twórcy zrobili wersję specjalnie dla polskich użytkowników linuxa.....
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
gienek_pa



Dołączył: 21 Lut 2010
Posty: 3

Podziękował: 0
Łącznie otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Nie Gru 18, 2011 21:06    Temat postu: Re: Linux Odpowiedz z cytatem

alertnp napisał:
Witam!

Przypuszczalnie ten temat był poruszany kilka razy choc ja nie znalazłem takich wątków. Co się stało z NP na Linuxa? Sam tworze dystrybucje ( bardzo odbiegającą od innych ) i żal patrze a tu nie ma na linucha nic ;( można by było zrobic chocby ladna konsolowa aplikacje.. a tu kupa.. zaiste powiadam wam! zrobmy cos z tym! Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad


Jest Qnapi i Gnapi. Ten pierwszy szuka napisów nie tylko w NapiProjekt lecz również w OpenSubtitles.org a drugi szuka napisów w trzech serwisach NapiProjekt, OpenSubtitles i Napisy.info. Moim zdaniem te programy przewyższają swoimi możliwościami oryginalny NapiProjekt ale zgadzam się z tobą. Miło byłoby aby twórcy serwisu i programu NapiProjekt nie zapominali o tym, że Windows nie jest jedynym systemem operacyjnym.


Ostatnio zmieniony przez gienek_pa dnia Nie Gru 18, 2011 21:26, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
admin
Członek Zespołu NapiProjekt



Dołączył: 04 Cze 2006
Posty: 1859

Podziękował: 5
Łącznie otrzymał 51 podziękowań w 50 postach

Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Nie Gru 18, 2011 21:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Aktualnie trwają rozmowy na temat wersji dla linuksa, niewykluczone, że niebawem zostanie taka wydana.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
gienek_pa



Dołączył: 21 Lut 2010
Posty: 3

Podziękował: 0
Łącznie otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Nie Wrz 23, 2012 18:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

admin napisał:
Aktualnie trwają rozmowy na temat wersji dla linuksa, niewykluczone, że niebawem zostanie taka wydana.


Minęło prawie rok od tej rozmowy. Czy może coś drgnęło z wersją pod linuxa?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
admin
Członek Zespołu NapiProjekt



Dołączył: 04 Cze 2006
Posty: 1859

Podziękował: 5
Łącznie otrzymał 51 podziękowań w 50 postach

Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Nie Wrz 23, 2012 19:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niestety nic, jeśli jest ktoś chętny do stworzenia oficjalnej wersji pod linuksa to zapraszam na PW.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
arekluk



Dołączył: 30 Gru 2012
Posty: 1

Podziękował: 0
Łącznie otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Nie Gru 30, 2012 11:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam
Mam takie pytanie do zainteresowanych,kto z Was próbował odpalić napi.sh (skrypt pod shella do ściągania napisów ) ja odpaliłem ale problem występuje z polskimi znakami które są zamieniane na "." (kropki) .Plik z napisami jest ściągany i zapisywany jako txt .czy ktoś może to opanował ???
Plik który pobieram to NazwaFilmu.txt udało też mi się to zamienić na NazwaFilmu.srt za pomocą subotage.sh ale problem występuje z polskimi znakami.
System to Debian 6.0.6 bez środowiska graficznego

z poważaniem
Arkadiusz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
gameboy56h



Dołączył: 26 Sie 2013
Posty: 1

Podziękował: 0
Łącznie otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Pon Sie 26, 2013 00:45    Temat postu: graficzna wersja pod linux Odpowiedz z cytatem

witam,
utworzyłem klona w wersji graficznej.
Dos?epny pod adresem:
https://bitbucket.org/gameboy/pynapiproject/

Licze że się spodoba i proszę o info jeżeli coś nie działa poprawnie
Pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.napiprojekt.pl Strona Główna -> Propozycje rozwoju Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


RSS

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group