Forum forum.napiprojekt.pl Strona Główna


 FAQFAQ  RegulaminRegulamin   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj  

Napisy angielskie , gdy nie ma polskich.
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.napiprojekt.pl Strona Główna -> Propozycje rozwoju
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
brateq



Dołączył: 06 Sty 2009
Posty: 802

Podziękował: 2
Łącznie otrzymał 10 podziękowań w 10 postach

Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Sob Lut 12, 2011 21:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wszystko jest do zrobienia panowie- ale w nowej wersji. Serio potrzebujecie tego już na gwałt?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklamiarz
Członek zespołu








Ostrzeżenia:

PostWysłany: Sob Lut 12, 2011 21:57    Temat postu: Klikając w reklamę wspierasz serwis



Powrót do góry
szunaj85
Członek Zespołu NapiProjekt



Dołączył: 14 Mar 2008
Posty: 164

Podziękował: 0
Łącznie otrzymał 2 podziękowań w 2 postach

Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Sob Lut 12, 2011 22:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

brateq napisał:
Wszystko jest do zrobienia panowie- ale w nowej wersji. Serio potrzebujecie tego już na gwałt?
Jeśli chodzi o mnie to nie potrzebuje tego na wczoraj.
Mi jedynie chodzi o to żeby taka wyżej wymieniona przeze mnie opcja powstała w przyszłości.
Jestem pewien, że spotkałaby się z zadowalającym zainteresowaniem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
brateq



Dołączył: 06 Sty 2009
Posty: 802

Podziękował: 2
Łącznie otrzymał 10 podziękowań w 10 postach

Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Sob Lut 12, 2011 22:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zrobię więcej screenów nowej wersji jak będę w robocie- tam mam nową zainstalowaną. Z pewnością zadowoli Was, bo Wasze pomysłu już od dłuższego czasu były spisywane i większość z nich + jeszcze troche ukaże się w 2.0 Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
neoandrew



Dołączył: 24 Gru 2008
Posty: 39

Podziękował: 0
Łącznie otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Sob Lut 12, 2011 23:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

bilo

Cytat:
Ja tak to widzę, chyba że coś nie tak zrozumiałem.
Oczywiście, że nie zrozumiałeś, tak ja Ty to widzisz jest... sam nie wiem jak można to tak nielogicznie odbierać.

Cytat:

to po cholerę komuś napisy ang. na dysku
Nie będzie miał ang. jak sobie tego nie zaznaczy, albo pobiera pl, albo ang, albo jak nie ma pl to pobiera ang.

Cytat:
Nie wiem co masz na myśli pisząc "włodarzach"
Polecam słownik wyrażeń polskich, nie będę jeszcze tłumaczył słów, źle to rozumiesz i dalszej części komentarza nie ma co komentować.

brateq

Cytat:
Wszystko jest do zrobienia panowie- ale w nowej wersji. Serio potrzebujecie tego już na gwałt?


Tylko jeśli z tym nic teraz nie będzie zrobione to to przepadnie tak jak reszta propozycji, przepadnie także nadzieja na częstsze aktualizacje, ten dział jest wypełniony ciekawymi propozycjami, które nie są realizowane.

Piszesz o nowej wersji, co będzie w tej nowej wersji tak funkcjonalnego co by usprawiedliwiało tak długie oczekiwanie na nią, wybacz, ale nowe skórki nie są aż takie niezbędne, kilka opcji które ma dojść, a które powinny być już dawnooo tego nie usprawiedliwiają. Ja nie tylko walczę o tę opcję, ale też o zmianę podejścia do aktualizacji, przecież propozycji w dziale jest pełno, a jeszcze więcej było zapomnianych.

Wystarczy zajrzeć w dział Nowe Wersje wszystko idzie jak krew z nosa, a gdy już jest to w sumie wiele nie zmienia, albo jakaś beta która wisi miesiącami, nie wiem dlaczego tak jest, kiedyś było częściej, i nie nie potrzebuję tego na gwałt, ale chcę, aby napiprojekt wzniósł się na wyżyny, bo obecnie stoi w miejscu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
brateq



Dołączył: 06 Sty 2009
Posty: 802

Podziękował: 2
Łącznie otrzymał 10 podziękowań w 10 postach

Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Sob Lut 12, 2011 23:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

neoandrew
Aktualnie kolejne wersje wychodzą co kilka dni, ale póki co dla ograniczonej publiczności. A opcja o której mowa już jest zbudowana i jak wiem działa, więc na pewno nie przepadnie.
Więc napisze po raz ostatni- cierpliwości.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
neoandrew



Dołączył: 24 Gru 2008
Posty: 39

Podziękował: 0
Łącznie otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Sob Lut 12, 2011 23:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Wasze pomysłu już od dłuższego czasu były spisywane

No to musiało być strasznie trudne.
Cytat:

Aktualnie kolejne wersje wychodzą co kilka dni, ale póki co dla ograniczonej publiczności


Co kilka dni ? Co się w nich zmienia, po prostu w to nie wierzę patrząc po dotychczasowym trybie aktualizacji.

Jaki jest termin tej 2.0 ? Bo 1.0.7.0 jest we wczesnej becie nie ? Becie, która to zapewne stanie się finalną, no tak to wygląda, sorry, brak ładu, ile na tą wersje 2.0 trzeba będzie czekać, skoro ją już masz to czemu nie jest udostępniana ?

Ok, cierpliwości, tylko spójrz ile czasu nie było nic nowego.


Ostatnio zmieniony przez neoandrew dnia Sob Lut 12, 2011 23:23, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
brateq



Dołączył: 06 Sty 2009
Posty: 802

Podziękował: 2
Łącznie otrzymał 10 podziękowań w 10 postach

Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Sob Lut 12, 2011 23:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:


Becie, która to zapewne stanie się finalną, no tak to wygląda, sorry, brak ładu, ile na tą wersje 2.0 trzeba będzie czekać, skoro ją już masz to czemu nie jest udostępniana ?


Programista i nie zna pojęcia zamkniętej bety? Proszę Cię...

Na razie nie ma podstawowej funkcjonalności, więc nie ma co publikować.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
neoandrew



Dołączył: 24 Gru 2008
Posty: 39

Podziękował: 0
Łącznie otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Sob Lut 12, 2011 23:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tylko to nie jest problem bety, bo te opcje co dodajecie to też nie są jakieś super trudne funkcje do zrobienia, stąd też trudno w nich o jakieś nieprzewidziane trudne do rozwiązania błędy, co testujesz w takiej becie ? Pobierasz napis 5000 razy i sprawdzasz czy jest ok ?

Ja sobie nie wyobrażam, że tak długo może trwać testowanie programu, który ma relatywnie mało funkcji.


Nie ma podstawowej funkcjonalności ? O to dzięki za potwierdzenie, że raczej będę czekał i czekał i nic z tego nie będzie, tak jak zawsze, powiedz jaki powinien być czas oczekiwania na banalną opcję, bo że banalna to już wystarczająco udowodniłem.

Nie wiem, nie wiem, co mogę jeszcze napisać, wszystko trafia w beton, nie udzielam się, aż admin coś powie (o ile powie), wtedy będę wiedział konkretnie czy jest nadzieja i jakie są opcje, po co mam pisać z kimś kto i tak tego nie programuje.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
brateq



Dołączył: 06 Sty 2009
Posty: 802

Podziękował: 2
Łącznie otrzymał 10 podziękowań w 10 postach

Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Nie Lut 13, 2011 09:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ok, to co mamy niby napisać aby Cię usatysfakcjonować, bo przestaje rozumować Twojego toku myślenia. Zaczynasz narzekać gorzej niż moja laska podczas PMS'a.

Program się robi- szybko. Admin widać skupił 100% uwagi na pisaniu kodu i szkoda mu czasu na pisanie na forum.
Jak chcesz pomóc- możesz pomóc nam w porzadkach:
http://forum.napiprojekt.pl/viewtopic.php?t=7523
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
bilo
Członek Zespołu NapiProjekt



Dołączył: 22 Lip 2008
Posty: 3241

Podziękował: 10
Łącznie otrzymał 26 podziękowań w 24 postach

Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Nie Lut 13, 2011 11:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

brateq napisał:
Ok, to co mamy niby napisać aby Cię usatysfakcjonować, bo przestaje rozumować Twojego toku myślenia. Zaczynasz narzekać gorzej niż moja laska podczas PMS'a.

Program się robi- szybko. Admin widać skupił 100% uwagi na pisaniu kodu i szkoda mu czasu na pisanie na forum.
Jak chcesz pomóc- możesz pomóc nam w porzadkach:
http://forum.napiprojekt.pl/viewtopic.php?t=7523

Bartek, no gdzie programista będzie w porządkach pomagał?
On jest stworzony do wyższych celów.
Porządki niech robią maluczcy.
Nie miałem racji oczywiście w tym o czym pisałem odnośnie "włodarzach" chociaż nie sprawdzałem w słowniku wierzę Ci na słowo i zrozumiałem swój błąd - przepraszam to się więcej nie powtórzy.
Swoją drogą Ty również mógł byś wziąć się za lektury typu,
Savoir vivre, polecam.
A następnym razem nie gadaj z maluczkimi na tym forum, tylko jak masz problem, wal prosto do admina na PW,

Edit.
Takie tylko jeszcze jedno pytanie do neoandrew, po co Ci taka opcja w programie, skoro Ty i tak w ogóle nie korzystasz z naszego serwisu?
Tak po ludzku odpowiedz?
Chyba że zaczniesz korzystać, kiedy zostanie dodana ta opcja?
To by wszystko tłumaczyło.
_________________
Bilo-moderator forum i napisów, członek zespołu NP




Crux Sacra Sit Mihi Lux
_____________________________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Yahoo Messenger MSN Messenger
neoandrew



Dołączył: 24 Gru 2008
Posty: 39

Podziękował: 0
Łącznie otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Nie Lut 13, 2011 12:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No, ale sami napisaliście, że Wy programu nie piszecie, mimo to rozwodzicie się na temat tej propozycji, podważając, że jest niepotrzebna, nielogiczna, choć wpływu na to nie macie.

maluczcy To Ty napisałeś, ale rozumiem jesteś w stanie programować nowe funkcje ?

Oferuję pomoc w tym w czym mogę najwięcej pomóc.

Cytat:
wal prosto do admina na PW
To najlepiej wyczyśćcie dział propozycje i zostawcie tylko tą informację.

Cytat:
po co Ci taka opcja w programie, skoro Ty i tak w ogóle nie korzystasz z naszego serwisu


Serwisu ? czy programu, jak doszedłeś do wniosku, że nie używam, gdybym nie używał nie mógłbym się przecież zirytować, nie mam wyboru, jest tylko Wasz program, nie udostępniacie api, nie mogę zrobić własnego programu, muszę Was prosić o nowe funkcje.

Program używam cały czas, znam angielski, ale jak są polskie napisy to wolę oglądać z nimi, nie muszę się wsłuchiwać, a na słuchawkach nie mam ochoty oglądać, jednak jeśli nie ma polskich zazwyczaj są angielskie i wtedy z takimi oglądam, mi to starczy, a i zawsze kilka nowych zwrotów, słówek mogę się podszkolić.

Tak więc jeśli admin się nie odezwie, to uznaję, że nie jest zainteresowany tym co miałem tu do powiedzenia i tyle.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
bilo
Członek Zespołu NapiProjekt



Dołączył: 22 Lip 2008
Posty: 3241

Podziękował: 10
Łącznie otrzymał 26 podziękowań w 24 postach

Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Nie Lut 13, 2011 12:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wypowiadasz sie na forum, tylko i wyłącznie, nie widzę abyś miał jakiekolwiek pobrania napisów, więc się zastanawiam po co Ci ta opcja skoro nie pobierasz napisów, enyłej.
Chyba że pobierasz jako niezalogowany.
Ja napisałem maluczcy, bo z tego jak napisałeś, wnioskuje że tak podchodzisz do dyskutantów, nie chcesz gadać jak napisałeś z tymi którzy nie piszą programu, czyli zastanawiam się po co w takim razie ten wątek, i najzwyklej świadczy to o Twoim przeświadczeniu że w tym wątku masz sie za kogoś lepszego, od tych maluczkich.
Łapiesz o co mi chodzi?
Nie muszę znać się na pisaniu programu żeby wypowiadać się w kwestii końcowego efektu, nie sądzisz?
A skoro sam nie określiłeś od początku wątku, o co dokładnie chodzi, nie dziw się że mogłeś przeze mnie zostać źle zrozumiany.
I jeśli chciałeś gadać w wątku tylko z programistami mogłeś to "zaznaczyć" w tytule tematu.

Edit.
Aha, zespół Napi nie składa się tylko z programistów, ale również z moderatorów którzy sprawdzają napisy, moderują komentarze, moderują forum itd.
Odniosłeś sie w którymś poście do zespołu wiec nie dziw się że dostałeś od nas odpowiedź, chyba logiczne.
_________________
Bilo-moderator forum i napisów, członek zespołu NP




Crux Sacra Sit Mihi Lux
_____________________________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Yahoo Messenger MSN Messenger
uriel75



Dołączył: 25 Gru 2008
Posty: 762

Podziękował: 4
Łącznie otrzymał 2 podziękowań w 2 postach

Skąd: Warszawa Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Pon Lut 14, 2011 00:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bilo. kolega, który toczy dyskusje nie rozumie chyba jednej rzeczy. Poza tym sprawia wrażenie człowieka, który szuka dziury w całym... Na szczęście są dziesiątki tysięcy, jak nie setki tysięcy zadowolonych użytkowników... A statystyki są nieubłagane i prawdziwe...

neoandrew, nie wiem o co Ci chodzi. Przeczytałem Twoje "wypociny" i naprawdę mam takie wrażenie, że się po prostu czepiasz. Program, a serwis - to jest ściśle powiązane. Jedno funkcjonuje z drugim, nie osobno, choć od niedawna jest to udostępnione rzeszy użytkowników. Może dotrze do Ciebie to, że oprócz pracy nad programem Admin ma także życie osobiste? Że my, moderując napisy, komentarze i inne sprawy techniczne poświęcamy swój czas i robimy coś w tym kierunku? Zastanów się, czy krytykowanie ciągłe to dobry sposób na załatwienie czegokolwiek... Z resztą, odnoszę wrażenie że toczy się tu jałowa dyskusja... I dlaczego Admin miałby cokolwiek udostępniać? Żeby ktoś może czerpał profity z tego co robi? Bzdura...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
neoandrew



Dołączył: 24 Gru 2008
Posty: 39

Podziękował: 0
Łącznie otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Pon Lut 14, 2011 22:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Chyba że pobierasz jako niezalogowany.
Jak na to wpadłeś ? Z drugiej strony po co wam dane jaki użytkownik co pobiera, enyłej ?

Cytat:
w tym wątku masz sie za kogoś lepszego, od tych maluczkich
Sami stwierdziliście, że wy się programem nie zajmujecie, nigdzie nie napisałem że mam się za kogoś lepszego, tylko powiedz mi skoro pomóc mi bardziej nie możesz, wpływu na program nie masz to dalej już nie ma sensu chyba pytać Ci się czegoś skoro i tak nie masz w tej kwestii możliwości działania i o to mi chodziło.

Cytat:
skoro sam nie określiłeś od początku wątku, o co dokładnie chodzi
Określiłem dokładnie, nie moja wina, że nie zrozumiałeś.

Cytat:
Na szczęście są dziesiątki tysięcy, jak nie setki tysięcy zadowolonych użytkowników... A statystyki są nieubłagane i prawdziwe...
Czyli w skrócie jak się większości podoba to nic nie robimy.

Cytat:
my, moderując napisy, komentarze i inne sprawy techniczne poświęcamy swój czas i robimy coś w tym kierunku
I ładnie z waszej strony, nie mam problemów z moderacją komentarzy, jakością napisów, innymi sprawami technicznymi tutaj jest wszystko ok.

Cytat:
krytykowanie ciągłe
Chyba przesadzasz z tym "ciągłe", konstruktywna krytyka jest na miejscu, piszę jak to jest ze strony kogoś bardziej wymagającego niż przeciętnego generatora waszych "nieubłaganych statystyk".

Cytat:
Admin ma także życie osobiste
Ale czy ja mu każę natychmiast się tu odezwać ? Tym bardziej dobrze go odciążyć trochę. To jest wszystko w geście jego dobrej woli, na nic więcej nie liczę.
Cytat:

dlaczego Admin miałby cokolwiek udostępniać? Żeby ktoś może czerpał profity z tego co robi? Bzdura...
A czy musi coś udostępniać ? Równe dobrze mogę zrobić swój program, tylko po co skoro mogę tutaj pomóc, a te profity to o co ci chodzi, myślisz, że co skopiowałbym sobie program i udostępniał jako swój, dodając jakieś opcje profitowe ? Przecież to jest śmieszne.

Ale tak naprawdę co chcecie mi powiedzieć ? Że dla jednej banalnej opcji muszę sobie sam cały program napisać, bo mnie to irytuje ? Jeśli tak to dzięki za pomoc, może chociaż tych reklam nie będę musiał oglądać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
brateq



Dołączył: 06 Sty 2009
Posty: 802

Podziękował: 2
Łącznie otrzymał 10 podziękowań w 10 postach

Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Pon Lut 14, 2011 22:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przeca napisaliśmy że ta opcja jest zrobiona i czeka na udostępnienie z następną wersją. EOT
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.napiprojekt.pl Strona Główna -> Propozycje rozwoju Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Strona 2 z 4

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


RSS

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group