Forum forum.napiprojekt.pl Strona Główna


 FAQFAQ  RegulaminRegulamin   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj  

Propozycja/pytanie co do napisów (SRT/SUB)

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.napiprojekt.pl Strona Główna -> Propozycje rozwoju
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
izajasz



Dołączył: 31 Sty 2011
Posty: 1

Podziękował: 0
Łącznie otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Pon Sty 31, 2011 12:05    Temat postu: Propozycja/pytanie co do napisów (SRT/SUB) Odpowiedz z cytatem

Witam,
Czy bylaby mozliwosc stopniowej zmiany napisow dostepnych na napiprojekt na formta SRT lub SUB ? wlasnie neidawno najlepszy player przestal wspeirac napisy w formacie TXT (VLC player) a jakos nie do konca fajnie jest zostawac przy starej wersji jako ze obslugi przywrocic nie maja zamiaru . Jesli nie jest to mozliwe to moze chociaz daloby sie dodac opcje do napi zeby dalo sie sciagnac 1 napis w np 2 formatach TXT/SRT lub 3 TXT/SRT/SUB. Byloby to swietne rozwiazanie ulatwiajace korzystanie z VLC a ze nie wyobrazam sobie innej opcji znalezienia napisow niz napiprojekt to pozwolilem sobie napisac ta prosbe.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklamiarz
Członek zespołu








Ostrzeżenia:

PostWysłany: Pon Sty 31, 2011 12:05    Temat postu: Klikając w reklamę wspierasz serwis



Powrót do góry
brateq



Dołączył: 06 Sty 2009
Posty: 802

Podziękował: 2
Łącznie otrzymał 10 podziękowań w 10 postach

Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Pon Sty 31, 2011 12:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Poczytaj o zmianach przy nowej wersji która wyjdzie za jakiś czas Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
uriel75



Dołączył: 25 Gru 2008
Posty: 762

Podziękował: 4
Łącznie otrzymał 2 podziękowań w 2 postach

Skąd: Warszawa Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Wto Lut 01, 2011 20:06    Temat postu: Re: Propozycja/pytanie co do napisów (SRT/SUB) Odpowiedz z cytatem

izajasz napisał:
wlasnie neidawno najlepszy player

Tu bym polemizował Smile Ze statystyk wynika, że KMPlayer wiedzie prym i zastąpił SubEdit'a...
Aby nie robić OT - kolega w poście wyżej wypowiedział się w tej kwestii.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
t0m3ktr



Dołączył: 17 Gru 2010
Posty: 3

Podziękował: 0
Łącznie otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Pią Lut 04, 2011 00:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

w linuksie robisz rename .txt .sub *.txt
w windowsie w cmd w folderze z napisami robisz:
ren *.txt *.sub
i VLC otwiera napisy.
Jak masz jeden plik to oczywiście łatwiej ręcznie Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dzikibaran



Dołączył: 08 Cze 2008
Posty: 2

Podziękował: 0
Łącznie otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Wto Wrz 20, 2011 20:35    Temat postu: Re: Propozycja/pytanie co do napisów (SRT/SUB) Odpowiedz z cytatem

izajasz napisał:
Witam,
Czy bylaby mozliwosc stopniowej zmiany napisow dostepnych na napiprojekt na formta SRT lub SUB ? wlasnie neidawno najlepszy player przestal wspeirac napisy w formacie TXT (VLC player) a jakos nie do konca fajnie jest zostawac przy starej wersji jako ze obslugi przywrocic nie maja zamiaru . Jesli nie jest to mozliwe to moze chociaz daloby sie dodac opcje do napi zeby dalo sie sciagnac 1 napis w np 2 formatach TXT/SRT lub 3 TXT/SRT/SUB. Byloby to swietne rozwiazanie ulatwiajace korzystanie z VLC a ze nie wyobrazam sobie innej opcji znalezienia napisow niz napiprojekt to pozwolilem sobie napisac ta prosbe.


Przyłączam się do pytania: chciałbym móc wysłać pliki *.srt na serwer, jednakże brak takiej opcji. Proponuję dodanie konwertera po stronie serwera, który przyjąłby inne formaty.
Pozdrawiam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
criskrakow
Członek Zespołu NapiProjekt



Dołączył: 02 Gru 2008
Posty: 3282

Podziękował: 23
Łącznie otrzymał 130 podziękowań w 129 postach

Skąd: KRK Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Wto Wrz 20, 2011 21:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zainstaluj nową wersję tam już to masz, zresztą od jakichś 3-4 miesięcy.
_________________
JEŚLI CI POMOGŁEM - KLIKNIJ PRZYCISK PODZIĘKUJ.


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
mikikrzys



Dołączył: 31 Sty 2010
Posty: 18

Podziękował: 0
Łącznie otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Wto Paź 25, 2011 11:08    Temat postu: napisy txt i srt Odpowiedz z cytatem

Mam pytanie. Niestety zmuszony zostałem do zmiany odtwarzacza mutimedialnego WD i przez to zmieniam pliki txt na srt, a właściwie dodaję dodatkowo srt do txt i mam oba z fimem, gdyż ja odbieram tylko na srt, a wielu znajomych ma txt.
A moje pytanie brzmi: czy jak dodaję nowe napisy na NapiProjekt, które mam zapisane w wersji txt i srt, to czy są obie wersje dodane czy tylko txt.
A drugie pytanie brzmi: czy jeżeli do filmu jest wersja napisów txt i srt, to czy obie wersje są ściągane na raz, czy trzeba wykonać jakieś dodatkowe czynności. Jeżeli tak, to jakie?
Nadmieniam, że w ostatnim okresie udało mi się dodać parę napisów, które miałem w obu wersjach i chciałem się dowiedzieć bliżej jak to działa.
Uważam, że rozszerzenie napisów na srt i inne będzie dobre, bo na pewno z czsem wyprą txt.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
criskrakow
Członek Zespołu NapiProjekt



Dołączył: 02 Gru 2008
Posty: 3282

Podziękował: 23
Łącznie otrzymał 130 podziękowań w 129 postach

Skąd: KRK Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Wto Paź 25, 2011 21:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
czy jak dodaję nowe napisy na NapiProjekt, które mam zapisane w wersji txt i srt, to czy są obie wersje dodane czy tylko txt.

Dodaje się tylko 1 wersja napisów, txt. Natomiast nie ma znaczenia że dodajesz inne bo jak ktoś będzie sobie je chciał pobrać w innym formacie to program je w locie konwertuje.
Cytat:
Uważam, że rozszerzenie napisów na srt i inne będzie dobre, bo na pewno z czasem wyprą txt.

Tu się akurat z tobą nie zgodzę, w Polsce w przeciwieństwie do zachodu króluje format txt i myślę że jeszcze długo się to nie zmieni ale jako nowocześni staramy się dostosowywać program do zmieniających się realiów i dlatego jest wprowadzona nowa wersja NP z funkcjami o których piszę wcześniej.
_________________
JEŚLI CI POMOGŁEM - KLIKNIJ PRZYCISK PODZIĘKUJ.


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.napiprojekt.pl Strona Główna -> Propozycje rozwoju Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


RSS

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group