Forum forum.napiprojekt.pl Strona Główna


 FAQFAQ  RegulaminRegulamin   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj  

Licznik pobran napisow widoczny dla wszystkich.

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.napiprojekt.pl Strona Główna -> Propozycje rozwoju
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
andreass2011



Dołączył: 14 Sty 2011
Posty: 36

Podziękował: 0
Łącznie otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Wto Sty 25, 2011 17:54    Temat postu: Licznik pobran napisow widoczny dla wszystkich. Odpowiedz z cytatem

Moja propozycja to tzw licznik napisow, a wiec ktos sciaga napisy to na stronie wsrod statystyk pojawia sie jeszcze jedna.
Ktory to juz raz sciagnieto napisy z danym filemem.

W przypadku kiedy nie bylo napisow, powinno tez zliczac ktory to juz raz probowano sciagnac napisy.

Dodatkowo dac mozliwosc osobom ktore przykladowo przetlumaczyli przynajmniej jeden film do wgladu do tych statystyk, ulatwilo by to wychodzenie napisow do filmow bo sa filmy ktore ludzie maja ale z napisami jest roznie, jedne maja szybko na inne dluzej trzeba czekac a jeszcze inne w ogole nie sa tlumazone.

Takze taki licznik bylby swietnym pomyslem, dodatkowo bylby orientacyjny co to tego co najszybciej chcemy obejzec (a wiec za jakie napisy brac sie najszybciej, co najwiecej ogladamy...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklamiarz
Członek zespołu








Ostrzeżenia:

PostWysłany: Wto Sty 25, 2011 17:54    Temat postu: Klikając w reklamę wspierasz serwis



Powrót do góry
lesli
Członek Zespołu NapiProjekt



Dołączył: 18 Mar 2009
Posty: 241

Podziękował: 8
Łącznie otrzymał 12 podziękowań w 12 postach

Skąd: Philippines Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Wto Sty 25, 2011 19:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie łapię twojego toku rozumowania Sad
1. piszesz o informacji dla tłumacz (tzn, aby "osobom ktore przykladowo przetlumaczyli przynajmniej jeden film do wgladu do tych statystyk..." a skąd niby mamy wiedzieć kto co przetlumaczył, a kto tylko "wrzucił" napisy (nawet i 1000, ale nigdy żadnego nie przetłumaczył)???
2. "...W przypadku kiedy nie bylo napisow (...) za jakie napisy brac sie..." od tego jest dział tłumaczeń i możliwość pisania próśb
3. jeśli film już posiada napisy, to co komu za różnica ile razy były ściągane... chcesz, aby jeszcze raz stosownie do tej informacji zostały przetłumaczone??
wybacz, ale cały ten pomysł nie ma sensu....
.... aczkolwiek pomysł z tym, aby były statystyki dot. prób pobrań napisow nieistniejących, nie byłby całkiem do bani, gdyby nie realizacja Razz
posiadam film od powiedzmy 3 lat - min. raz w tygodniu sprawdzam czy są już napisy do niego, więc prób było 3x54 = ponad 160 tylko odemnie Razz możliwe jest też codzienne pobieranie z kolejki oczekujących i wychodzą już tysiące od jednego "posiadacza" Smile czy to oznacza, że jest wielotysięczne zapotrzebowanie na dany film???
pozostańmy przy zgłoszeniach na forum w dziale tłumaczeń Razz
pozdr.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
criskrakow
Członek Zespołu NapiProjekt



Dołączył: 02 Gru 2008
Posty: 3282

Podziękował: 23
Łącznie otrzymał 130 podziękowań w 129 postach

Skąd: KRK Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Wto Sty 25, 2011 20:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No nie wiem Lesli ,może to nie takie głupie !
punkt 2 jest logiczny a punkt 3 można obronić informacją o popularności danych plików.
A twój przykład 3x54=160 ,można temu zapobiec odpytując o IP i kasować powtarzające się .
_________________
JEŚLI CI POMOGŁEM - KLIKNIJ PRZYCISK PODZIĘKUJ.


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
brateq



Dołączył: 06 Sty 2009
Posty: 802

Podziękował: 2
Łącznie otrzymał 10 podziękowań w 10 postach

Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Wto Sty 25, 2011 23:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Już było rozmawiane na podobny temat nie tak dawno temu- póki co odłożone do rubryki "pomyślimy, jak będzie wolny czas".
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
andreass2011



Dołączył: 14 Sty 2011
Posty: 36

Podziękował: 0
Łącznie otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Czw Sty 27, 2011 10:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

lesli - te statystyki sa naprawde dobrym pomyslem, tylko realizacja jest problematywna, znam filmy ktore do tej pory nie maja napisow i powiem ze ciekawi mnie czy ludzie poszukuja tych napisow, ja od czasu do czasu sprawdzam np: deadly impact i nic nie ma...

Druga sprawa jest wersji filmu, i nic nie wiemy co sie dzieje wrzucamy dopasowanie do popularnej wersji a innych nie ma i nie wiemy czy jest zapotrzebowanie,

No i sprawa ciekawosci tez jest, czego sie szuka najwiecej jakich napisow, to by pomoglo osobom ktore chca cos przetlumaczyc albo dopasowac.

Mysle ze statystyki by moglby zwiekszyc ilosc napisow.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lesli
Członek Zespołu NapiProjekt



Dołączył: 18 Mar 2009
Posty: 241

Podziękował: 8
Łącznie otrzymał 12 podziękowań w 12 postach

Skąd: Philippines Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Czw Lut 03, 2011 00:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie sądzę, aby to znacząco wpłynęło na prace, choć muszę się ze wstydem przyznać, że mam z 300 filmów w kolejce czekających na napisy, ze 100 już skasowałem - obejrzałem w oryginale i stwierdziłem, że raczej się nie doczekam Sad
więc też by mi zależało, żeby jakoś zmotywować tłumaczy, ale moim zdaniem to co mamy na forum - dział poszukiwane - powinno wystarczyć, aczkolwiek usprawniłbym to jakoś np coś w rodzaju ankiety przy każdym wpisanym tytule, a jeszcze lepiej na stronie z opisem filmu tam gdzie jest odsyłacz do "katalog.napiprojekt.pl -> napisy" dodać licznik "poszukujących" ktory kasowałby się automatycznie po dodaniu napisów do tego tytułu i jest to technicznie wykonalne do tego filtr IP (coby nie dublować zgłoszeń) Razz
czekamy na odzew tworcy NP Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
uriel75



Dołączył: 25 Gru 2008
Posty: 762

Podziękował: 4
Łącznie otrzymał 2 podziękowań w 2 postach

Skąd: Warszawa Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Sob Lut 05, 2011 01:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Marek ma taki meksyk z tym wszystkim, że taka kosmetyka zabrałaby Mu tylko cenny, jakże cenny czas. Jak dla mnie - mało potrzebne....
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.napiprojekt.pl Strona Główna -> Propozycje rozwoju Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


RSS

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group