Forum forum.napiprojekt.pl Strona Główna


 FAQFAQ  RegulaminRegulamin   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj  

Napisy do filmu The.Condemned.2007.DVDSCR.XViD-PUKKA.

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.napiprojekt.pl Strona Główna -> Błędy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
felixxx



Dołączył: 13 Sie 2007
Posty: 8

Podziękował: 0
Łącznie otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Pon Sie 13, 2007 18:55    Temat postu: Napisy do filmu The.Condemned.2007.DVDSCR.XViD-PUKKA. Odpowiedz z cytatem

ściągnąłem, odpalam film, z allpalyera wyskakuje mi jakies VSFilter, zamykam to film się uruchamia ( tylko przy tych napisach to wyskakuje)
Głownie to chodzi mi o dopasowanie napisów do filmu i tłumaczenie.
Od kiety to zwrot - You are the best znaczy Jestes kochanie Ekhm...
Poprawcie to.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklamiarz
Członek zespołu








Ostrzeżenia:

PostWysłany: Pon Sie 13, 2007 18:55    Temat postu: Klikając w reklamę wspierasz serwis



Powrót do góry
felixxx



Dołączył: 13 Sie 2007
Posty: 8

Podziękował: 0
Łącznie otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Pon Sie 13, 2007 18:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

albo
Bella talk to me/Bella powiedziała
Kto wam to tłumaczy??
Ekhm...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ashitaka



Dołączył: 22 Cze 2007
Posty: 105

Podziękował: 0
Łącznie otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Northampton, UK Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Pon Sie 13, 2007 19:37    Temat postu: Re: Napisy do filmu The.Condemned.2007.DVDSCR.XViD-PUKKA. Odpowiedz z cytatem

felixxx napisał:
z allpalyera wyskakuje mi jakies VSFilter, zamykam to film się uruchamia ( tylko przy tych napisach to wyskakuje)


1. Uzywajcie google. To nie boli.
Dlaczego tak sie dzieje: Bo napisy maja dokladnie taka sama nazwe jak film.
VSFilter sluzy do wyswietlania napisow nie przez odtwarzacz tylko tak jakby byly bezposrednio w filmie. (Przydatne dla ludzi ktorzy nie uzywaja (nie wiem czy sa tacy Razz) odtwarzaczy z opcjami dotyczacymi napisow).

2. Nie pasuja napisy to zglos je w programie... nie jecz prosze o tym na forum i nie wyladowuj swoich frustracji tutaj.

Cytat:
Poprawcie to.


Nie my poprawiamy napisy tylko WY uzytkownicy! Fakt ze kazdy z nas cos tam w wolnym czasie dlubie, ale poprawki leza glownie w gestii bardziej rozgarnietych uzytkownikow serwisu.


Cytat:
Kto wam to tłumaczy??


Odpowiedz wyzej. Jezeli masz takie zdolnosci prosze popraw te napisy i dodaj do bazy. Nie zarzucaj komus ze ktos cos zle zrobil a ty masz miec wszystko dobrze bo jestes najwazniejszy w swiecie. Bledy jezykowe w napisach to codziennosc ale nie mozesz miec o to pretensji do nas tylko do tworcy napisow i do niego wylewaj swoje zale.

Przepraszam ponioslo mnie troche ale nie lubie 'pepkow swiata' i podejscia 'DAJ, ZROB'.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
djdzidzias



Dołączył: 05 Sie 2007
Posty: 96

Podziękował: 0
Łącznie otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: CMG Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Pon Sie 13, 2007 20:41    Temat postu: Re: Napisy do filmu The.Condemned.2007.DVDSCR.XViD-PUKKA. Odpowiedz z cytatem

ashitaka napisał:
1. Uzywajcie google. To nie boli.


Zgadzam sie z toba ashitaka co do tego pukntku i oczywiscie do calosci Very Happy kiedys gdzies na forum wspomnialem ze moderatorzy napisów to nie roboty jakies tylko ludzie ktorzy nie zrobia Ci poprawki w 10 sekund wiec z laski swojej niepasujace napisy moglbys/moglabys poprawic i wrzucic bo bazy NP


Pozdrawiam!


DjDzidzias™
_________________
Nie ma podpisu poszedł na wakacje Very Happy



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
felixxx



Dołączył: 13 Sie 2007
Posty: 8

Podziękował: 0
Łącznie otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Wto Sie 14, 2007 12:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

CO do tego VSFiltera to w każdym innym filmie mimo ze napisy nazywają sie tak samo nie wyskakuje to.
Mnie tez troche poniosło ponieważ byłem u kumpla, brałem ten film i mówie że ściągam napisy przez napiprojekt i jescze nigdy mnie nie zawiódł. Ściągam w domu, odpalam i... pochwaliłem napiprojekt.
Co do tłumaczenia to nie wiedziałem że to uzytkownicy tłumaczą i poprawiają i nie wiedziałem że jakie kolwiek ale zgłasza się w programie.
Przepraszam za zaśmiecanie forum.
Pozdrawiam:)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.napiprojekt.pl Strona Główna -> Błędy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


RSS

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group