Forum forum.napiprojekt.pl Strona Główna


 FAQFAQ  RegulaminRegulamin   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj  

Jumanji 1995 / Blu-ray 720p / Fantasy, Przygodowy

 
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum forum.napiprojekt.pl Strona Główna -> Dział tłumaczeń (zakończone tłumaczenia)
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
dyskoteka1987



Dołączył: 04 Paź 2010
Posty: 39

Podziękował: 5
Łącznie otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Bydgoszcz Ostrzeżenia: 2/5

PostWysłany: Pią Lis 19, 2010 18:32    Temat postu: Jumanji 1995 / Blu-ray 720p / Fantasy, Przygodowy Odpowiedz z cytatem

Witam / możecie mi znaleźć napisy do tego filmu :

Jumanji 1995 / Blu-ray 720p / Fantasy, Przygodowy


Format : Matroska
Rozmiar pliku : 4,37 GB
Czas trwania : 1h 44 min.
Całkowita przepływność bitów : 6.015 Kb/s


Wideo
Czas trwania : 1h 44 min.
Przepływność bitów : 5.628 Kb/s
Szerokość : 1.280 pikseli
Wysokość : 720 pikseli
Proporcje obrazu : 16:9
Szybkość wyświetlania klatek : 23,976 kl/s


Audio
Format : AC-3
Czas trwania : 1h 44 min.
Rodzaj przepływności : Stała
Przepływność bitów : 384 Kb/s
Kanały : 6 kanałów
Rozmieszczenie kanałów : Front: L C R, Side: L R, LFE
Częstotliwość próbkowania : 48,0 KHz
Rozmiar strumienia : 286 MB (6%)

Jeśli znajdziecie napisy , proszę o wysłanie na ten adres mail : dyskoteka19871@wp.pl

Pozdrawiam


Mr. Yellow Mr. Yellow Mr. Yellow
Mr. Yellow Mr. Yellow
Mr. Yellow
_________________
Dyskoteka1987 / Marcin
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklamiarz
Członek zespołu








Ostrzeżenia:

PostWysłany: Pią Lis 19, 2010 18:32    Temat postu: Klikając w reklamę wspierasz serwis



Powrót do góry
criskrakow
Członek Zespołu NapiProjekt



Dołączył: 02 Gru 2008
Posty: 3282

Podziękował: 23
Łącznie otrzymał 130 podziękowań w 129 postach

Skąd: KRK Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Pią Lis 19, 2010 19:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A próbowałeś tych z wyszukiwarki ,czy po prostu ci się nie chce i liczysz że ktos odwali za ciebie całą robotę?
Poza tym , to że napiszesz tak jak w poście na temat Zabójczej Broni że napisy nie pasują to nie rozwiązuje problemu ,nie dajesz szans (albo ci sie nie chce ,albo ci nie zależy ) na pomoc w dopasowaniu tych napisów.
Więc zdecyduj się bo jak tak to szkoda czasu ci pomagać ,lepiej przeznaczyć ten czas na pomoc tym którym zależy na znalezieniu i dopasowaniu napisów.
_________________
JEŚLI CI POMOGŁEM - KLIKNIJ PRZYCISK PODZIĘKUJ.


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
dyskoteka1987



Dołączył: 04 Paź 2010
Posty: 39

Podziękował: 5
Łącznie otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Bydgoszcz Ostrzeżenia: 2/5

PostWysłany: Pią Lis 19, 2010 21:10    Temat postu: Rambo Odpowiedz z cytatem

Teraz pojechałeś po bandzie ( criskrakow ) nie idę na żadną łatwiznę . Najpierw sprawdzam napisy z sieci czy jakieś pasują , jeśli nie : piszę do was posta o pomoc . Co ty piszesz że nie daje sobie szans pomóc , napisałem kulturalnie posta i znów ktoś do mnie ma jakieś ale ( nie mam pojęcia dlaczego )

Przecież gdyby wasze napisy z bazy pasowały nie pisał bym posta ... Pomyśl Smile
_________________
Dyskoteka1987 / Marcin
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
criskrakow
Członek Zespołu NapiProjekt



Dołączył: 02 Gru 2008
Posty: 3282

Podziękował: 23
Łącznie otrzymał 130 podziękowań w 129 postach

Skąd: KRK Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Pią Lis 19, 2010 21:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pomyśl - jak piszesz że napisy nie pasują to jak napiszesz dlaczego i co trzeba w nich poprawić to to można zrobić a jak tego nie zrobisz to znaczy że liczysz że jestem jasnowidzem Smile
TO ODNOŚNIE ZABÓJCZEJ BRONI
A tu konkretnie ,w tym poście sprawdziłeś napisy z wyszukiwarki ? Masz tam ponad 10 wersji o tym FPS , nie wierze że żadne nie pasują !!!
PS:.Dla mnie szukanie dopasowanych napisów w naszej bazie nie kończy się na "Znajdź i dopasuj napisy" i z tego jak napisałeś ten post wydaje mi sie że jakby Mi bardziej zależało na tych napisach a nie Tobie
_________________
JEŚLI CI POMOGŁEM - KLIKNIJ PRZYCISK PODZIĘKUJ.


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
dyskoteka1987



Dołączył: 04 Paź 2010
Posty: 39

Podziękował: 5
Łącznie otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Bydgoszcz Ostrzeżenia: 2/5

PostWysłany: Pią Lis 19, 2010 22:46    Temat postu: P.O.K.Ó.J Odpowiedz z cytatem

Dobra / przyznam się : z waszej bazy zacząłem korzystać dopiero od dwóch dni . Nie wiedziałem że takie coś posiadacie ,zawsze klikałem myszką : znajdź napisy , pokazywało mi się ( napisów nie znaleziono ) i wtedy pisałem posta . Od tego czasu co mi link wysłałeś , korzystam z waszej bazy , ale poważnie ( criskrakow ) nie pasują niektóre napisy . Co do zabójczej broni do 2-4 napisy znalazłem , z 3 mam problem bo spójrz film mam 8,02 GB a wy macie do 6,57 Gb to logiczne ze nie będą pasować . Mi tam aż tak na tych napisach nie zależy , nie będę przecież was błagał . W najgorszym wypadku kolejny film wyrzucę do kosza . Piszesz że chyba bardziej ci zależy na znalezieniu dla mnie napisów , wiesz doceniam to że mi pomagasz ... ale ja się tak nie spinam . Ile postów napisałem a na ile otrzymałem odpowiedz , można powiedzieć że tylko 3 użytkowników z tej strony mi pomaga w tym jesteś ty . takie czasy , nawet jakbym chciał isć na łatwizne to w końcu to jest forum . ( Uśmiech )

Pozdro / criskrakow Mr. Green
_________________
Dyskoteka1987 / Marcin
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
criskrakow
Członek Zespołu NapiProjekt



Dołączył: 02 Gru 2008
Posty: 3282

Podziękował: 23
Łącznie otrzymał 130 podziękowań w 129 postach

Skąd: KRK Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Pią Lis 19, 2010 23:03    Temat postu: Re: P.O.K.Ó.J Odpowiedz z cytatem

dyskoteka1987 napisał:
Co do zabójczej broni do 2-4 napisy znalazłem , z 3 mam problem bo spójrz film mam 8,02 GB a wy macie do 6,57 Gb to logiczne ze nie będą pasować

Mylisz się , tu nie chodzi o rozmiar pliku a o FPS czyli po prostu ściągnij sobie z bazy wyszukiwarki napisy o identycznym FPS czyli w twoim wypadku 23.976 i te napisy powinny pasować do twojej wersji.
Poczytaj sobie tu o tym :
http://forum.napiprojekt.pl/viewtopic.php?t=7260
Cytat:
można powiedzieć że tylko 3 użytkowników z tej strony mi pomaga w tym jesteś ty . takie czasy , nawet jakbym chciał isć na łatwizne to w końcu to jest forum .

Pomaga kto chce , nawet moderatorzy nie mają takiego obowiązku a ja robię to bo lubię ale w ogólnym rozrachunku jestem zwolennikiem wędki nie ryby , jeśli wiesz co mam na myśli.
Forum jest od tego ale jak sobie wyobrażasz pomoc skoro sam nie podajesz żadnych podpowiedzi ?Często mam takie pomoce ale ludzie piszą np."napisy nie pasują,spóźniają się o 5 sek."albo"źle mi rozpoznaje FPS napisy się rozciągają "to naprawdę nie jest problem przerobić a ty dostajesz napisy ,pasują to super a nie pasują to eee,tam wyrzucę film do kosza ,to nie jest właściwe podejście.
Popatrz na to w ten sposób że ten wątek zajął mi tyle czasu ile normalnie zajmuje mi dopasowanie 10 różnych innych napisów które są dokładnie opisane przez użytkownika a mimo to nie zniechęcam się tym i wciąż staram się pomóc.Ale ty też musisz dołożyć coś od siebie , jak nie wiedzę to przynajmniej chęci Wink
_________________
JEŚLI CI POMOGŁEM - KLIKNIJ PRZYCISK PODZIĘKUJ.


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
dyskoteka1987



Dołączył: 04 Paź 2010
Posty: 39

Podziękował: 5
Łącznie otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Bydgoszcz Ostrzeżenia: 2/5

PostWysłany: Sob Lis 20, 2010 00:58    Temat postu: Światło w tunelu Odpowiedz z cytatem

( Criskrakow ) teraz mnie zatkało , myślałem cały czas że o rozmiar chodzi , widzisz człowiek całe życie się uczy . Z przyjemnością o tym poczytam . Wiesz za szybko się denerwuje nie mam sił na takie napisy , dla mnie najlepsze rozwiązanie wyrzucić i mieć problem z głowy ( radość ) . Dobra / obiecuje od jutra poprawę ( ojcze napi projekt ... he he ) od czasu do czasu też pomogę jakiemuś bliźniemu na stronie , przecież Bóg pomaga tym co sobie pomagają . Jeszcze zmienicie o mnie zdanie . Nic przecież złego nie robię wy moderatorzy jakoś na tej stronie nie lubicie dyskoteki1987 ( Uśmiech )

Teraz się wygłupiam / przekaz twój dotarł ... zrozumiałem !

Pozdrawiam i spokojnej nocy życzę

Jupi! Jupi! Jupi!
Jupi! Jupi!
Jupi!
_________________
Dyskoteka1987 / Marcin
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
brateq



Dołączył: 06 Sty 2009
Posty: 802

Podziękował: 2
Łącznie otrzymał 10 podziękowań w 10 postach

Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Sro Mar 09, 2011 16:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Napisy przetłumaczone. Przenoszę i zamykam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum forum.napiprojekt.pl Strona Główna -> Dział tłumaczeń (zakończone tłumaczenia) Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


RSS

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group