Forum forum.napiprojekt.pl Strona Główna


 FAQFAQ  RegulaminRegulamin   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj  

Jak dodać napisy ?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.napiprojekt.pl Strona Główna -> Pytania
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
lesli
Członek Zespołu NapiProjekt



Dołączył: 18 Mar 2009
Posty: 241

Podziękował: 8
Łącznie otrzymał 12 podziękowań w 12 postach

Skąd: Philippines Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Czw Cze 15, 2023 01:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

trebal napisał:


Mam do wyboru 2 opcje:

1. Dodaj nowe napisy
2. Dodaj poprawione, lepsze.

Na logikę to żadna z tych opcji nie pasuje, bo napisy nie są ani nowe ani poprawione po prostu nie były przypisane do mojej wersji filmu (czas filmu inny o ok sekundę i inna waga pliku niż filmu do którego były przypisane ściągnięte napisy.
Jedyna rzecz którą z nimi zrobiłem to zmiana formatu z microdvd na SRT i usuniecie z pierwszej linii informacji o FPS bo z tą informacją wychodziły błedy w konwersji na SRT.

Nie wiem czy to ma jakieś znaczenie ale napisy które ściągnąłem ręcznie z katalogu nie maja ani autora ani informacji że pochodzą z napiprojekt.

proste jeśli je poprawiłeś to dodaj jako poprawione Smile
możesz też dodać jako nowe, bo sam mówisz że do twojego pliku są nowe Wink
powiem ci w tajemnicy, że i tak już od dawna nikt nie sprawdza dodanych napisów, bo nazbierało się ich tysiące i te co figurują w bazie raczej nie są zatwierdzone (po za tymi dodanymi dawno temu)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Reklamiarz
Członek zespołu








Ostrzeżenia:

PostWysłany: Czw Cze 15, 2023 01:17    Temat postu: Klikając w reklamę wspierasz serwis



Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.napiprojekt.pl Strona Główna -> Pytania Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
Strona 3 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


RSS

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group