Forum forum.napiprojekt.pl Strona Główna


 FAQFAQ  RegulaminRegulamin   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj  

Błąd, Okładki, Zmiana nazwy

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.napiprojekt.pl Strona Główna -> Propozycje rozwoju
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Qba
VIP



Dołączył: 05 Sie 2007
Posty: 6

Podziękował: 0
Łącznie otrzymał 1 podziękowań w 1 postach

Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Nie Sie 05, 2007 10:44    Temat postu: Błąd, Okładki, Zmiana nazwy Odpowiedz z cytatem

Witam. Zarejstrowałem sie na forum i musze tutaj wypowiedziec sie na temat programu Wink Program ogólnie jest Bardzo Dobry!. Wielki Plus dla Autorów. Ale mam pare "ale"

Postarajcie sie naprawić ten błąd:

On wystepuje wtedy gdy NP znajdzie,lub nie znajdzie napisów i wyświetli szybko okienko ze statusem a ja nacisne X żeby zamknąc no wiec gdy zrobie to za wczesnie wyskakuje ten błąd, mam wyłączoną opcje powolnego pojwiania sie. i chciałbym w przyszłosci szybko zamykac komunikat a nie czekac 5s. zeby zamknąc to okienko z infem ze np. Napisów nie znaleziono Wink

Drugie ale to opcja ściągania plakatu,okładki z serwisu filmweb.pl, ale w jak najlepszej rozdzielczości, lubie miec okładke filmu w jego folderze i w mojej biblioteczce kopii zapasowych na moim dysku.

Trzecie Ale to zmiana nazwy, wiecie panowie, że przy zgrywaniu filmu z oryginalnego Nośnika program zawsze zamieni spacje na kropki, lub doda nick autora programu Laughing wiec fajnie było by też jakby program zmieniał nazwe pliku .avi .txt oraz okładki najlepiej żeby program konwertował ją do .jpg żeby to wyglądało o tak http://img103.imageshack.us/img103/8132/nowyobrazmapabitowazr6.jpg
oczywiscie nie obedzie sie bez problemu w winxp ze zmiana nazwy pliku .avi wiadomo ze czasem wypadnie nam komunikat o uzywanym pliku, dlatego dobrze bylo by jakby program też miał możliwośc przy instalacji zmiany klucza w rejestrze tak jak to robi xpavifix i wtedy nie ma problemu. Hmm a nazwe, pewnie pobierałby z filmweb.pl ale tylko gdy szuka okładki Smile wiec tylko pisać. Szkoda ze sie nie znam na tym bo bym wam pomógł.

Pozdrawiam ! Autorów i zachecam do pracy !Razz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklamiarz
Członek zespołu








Ostrzeżenia:

PostWysłany: Nie Sie 05, 2007 10:44    Temat postu: Klikając w reklamę wspierasz serwis



Powrót do góry
admin
Członek Zespołu NapiProjekt



Dołączył: 04 Cze 2006
Posty: 1859

Podziękował: 5
Łącznie otrzymał 51 podziękowań w 50 postach

Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Nie Sie 05, 2007 11:36    Temat postu: Re: Błąd, Okładki, Zmiana nazwy Odpowiedz z cytatem

Qba napisał:


Postarajcie sie naprawić ten błąd:[...]


Blad ten juz jest naprawiony w najnowszej wersji, ktora juz niedlugo (koniec sierpnia/poczatek wrzesnia) zostanie wydana. Bedzie w niej duzo zmian m.in:
- mozliwosc sciagania ang napisow
- wspolpraca z playerami
- mozliwosc komentowania i oceniania napisow

Qba napisał:

Drugie ale to opcja ściągania plakatu,okładki z serwisu filmweb.pl, ale w jak najlepszej rozdzielczości, lubie miec okładke filmu w jego folderze i w mojej biblioteczce kopii zapasowych na moim dysku.


Opcja jak najbardziej wykonalna, ale o tym nizej...

Qba napisał:

Trzecie Ale to zmiana nazwy, wiecie panowie, że przy zgrywaniu filmu z oryginalnego Nośnika program zawsze zamieni spacje na kropki, lub doda nick autora programu Laughing wiec fajnie było by też jakby program zmieniał nazwe pliku .avi .txt oraz okładki[...]


Hmm, jesli wieksza ilosc uzytkownikow uzna (tutaj na forum) opcje za przydatna to wtedy pomyslimy nad umieszczeniem jej w programie Smile



Qba napisał:

Szkoda ze sie nie znam na tym bo bym wam pomógł.


Nie musisz sie znac zeby nam pomoc. Obecnie posiadamy w bazie ponad 140tys napisow, niestety baza z linkami do recenzji zawiera tylko 10tys linkow. Poszukujemy osob, ktore chcialby pomoc w dodawaniu nowych linkow, a w przyszlosci zostac moderatorem linkow w serwisie Napiprojekt. Jesli jestes chetny napisz do mnie Prywatna Wiadomosc tutaj na forum. Dzieki takim linkom Napiprojekt nie tylko bedzie mogl wyswietlic recencje, ale rowniez pobrac okladke, ocene filmu itp.


pozdrawiam

Marek
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.napiprojekt.pl Strona Główna -> Propozycje rozwoju Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


RSS

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group