Forum forum.napiprojekt.pl Strona Główna


 FAQFAQ  RegulaminRegulamin   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj  

Problem z napisami.

 
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum forum.napiprojekt.pl Strona Główna -> Napisy - pomoc techniczna (rozwiązane problemy)
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
piotero69



Dołączył: 25 Maj 2010
Posty: 1

Podziękował: 0
Łącznie otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Wto Maj 25, 2010 17:29    Temat postu: Problem z napisami. Odpowiedz z cytatem

Cześć. Jestem nowy na forum więc jeśli piszę w złym dziale to chciałbym z góry przeprosić.

Ściągnąłem sobie finałowy odcinek LOST w wersji [720p.HDTV.x264-CTU]. Ściągnąłem do niego również napisy z napiprojekt. I niestety tu ogromne moje zdenerwowanie i problem. Napisy takjakby trochę wyprzedzają film, po czym przez chwilę jest dobrze i znów to samo. W ogóle nie da się oglądać! Napisy plączą się na przemian. Oglądam za pomocą programu Media Player Classic. Próbowałem AllPlayerem, znów to samo.


Ma ktoś może inne pasujące napisy do tej wersji albo wie ktoś jak to naprawić?
Liczę na pomoc i pozdrawiam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklamiarz
Członek zespołu








Ostrzeżenia:

PostWysłany: Wto Maj 25, 2010 17:29    Temat postu: Klikając w reklamę wspierasz serwis



Powrót do góry
brateq



Dołączył: 06 Sty 2009
Posty: 802

Podziękował: 2
Łącznie otrzymał 10 podziękowań w 10 postach

Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Wto Maj 25, 2010 17:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chcesz szybko sobie poprawić? Dziś wieczorem będzie gotowa cześć do poprawiania napisów seriali tutaj:
http://forum.napiprojekt.pl/viewtopic.php?t=7260
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum forum.napiprojekt.pl Strona Główna -> Napisy - pomoc techniczna (rozwiązane problemy) Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


RSS

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group