Forum forum.napiprojekt.pl Strona Główna


 FAQFAQ  RegulaminRegulamin   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj  

Pisze ?e pobrano napisy, ale nie ma ich w katalogu ??

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.napiprojekt.pl Strona Główna -> Błędy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
TireX
Gość








Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Sro Lip 26, 2006 09:28    Temat postu: Pisze ?e pobrano napisy, ale nie ma ich w katalogu ?? Odpowiedz z cytatem

niby wszytsko banalne, robie napisy ->pobierz -> wybieram film i pokazuje mi sie okienko, ?e napisy pobrano. Tyle, ?e ich nie ma nigdzie.
Mial ktoś taki problem ?
Powrót do góry
Reklamiarz
Członek zespołu








Ostrzeżenia:

PostWysłany: Sro Lip 26, 2006 09:28    Temat postu: Klikając w reklamę wspierasz serwis



Powrót do góry
admin
Członek Zespołu NapiProjekt



Dołączył: 04 Cze 2006
Posty: 1859

Podziękował: 5
Łącznie otrzymał 51 podziękowań w 50 postach

Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Sro Lip 26, 2006 14:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hmmm, dziwne sprawdz czy w najnowszej wersji beta tez masz ten problem... Troche w niej przerobilem pobieranie napisow, wiec mozliwe ze Twoj problem zniknie...


pozdrawiam


Marek
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
TireX
Gość








Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Czw Lip 27, 2006 09:04    Temat postu: nic nie pomog3o ale... Odpowiedz z cytatem

jest tak . Mam film w katalogu <FILMY> mam kominukat ?e napisy pobrano...i faktycznie pobrane są ale nazwa jest 1a32fg35464.txt bez nazwy filmu, napisy te nie są w katalogu z moim filmem tylko !! w katalogu który sam sie utworzy3 czyli <FILMY!!!/DIVX/ i ten plik TXT. Co ciekawe nowy katalog utworzony nie ma spacji , mo?e w tym jest ból ... warto to sprawdzia.
A program jest The Best ! brawa dla autora.
Powrót do góry
admin
Członek Zespołu NapiProjekt



Dołączył: 04 Cze 2006
Posty: 1859

Podziękował: 5
Łącznie otrzymał 51 podziękowań w 50 postach

Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Czw Lip 27, 2006 15:35    Temat postu: Re: nic nie pomog3o ale... Odpowiedz z cytatem

TireX napisał:
jest tak . Mam film w katalogu <FILMY> mam kominukat ?e napisy pobrano...i faktycznie pobrane są ale nazwa jest 1a32fg35464.txt bez nazwy filmu, napisy te nie są w katalogu z moim filmem tylko !! w katalogu który sam sie utworzy3 czyli <FILMY!!!/DIVX/ i ten plik TXT. Co ciekawe nowy katalog utworzony nie ma spacji , mo?e w tym jest ból ... warto to sprawdzia.
A program jest The Best ! brawa dla autora.



A tak sie dzieje tylko z jednym filmem? Czy dla restzy filmow program tez nie pobiera napisow do odpowiedniego katalogu?


Podaj dokladna nazwe i rozszerzenie pliku z filmem.


pozdrawiam

Marek
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
puchatek007
Gość








Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Czw Lip 27, 2006 21:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U mnie jest podobnie.
Katalog z filemem nazywa sie: "The Shaggy Dog (Na psa urok) DVDRip LOOK"
Napisy pobiera i wrzuca do katalogu, który sam sobie tworzy o nazwie: "The Shaggy Dog (Na psa urok) DVDRip LOOK" czyli przed LOOK zjad3o kilka spacji.

Bardzo przydatny programik.
Powodzenia w jego rozwoju.
Powrót do góry
admin
Członek Zespołu NapiProjekt



Dołączył: 04 Cze 2006
Posty: 1859

Podziękował: 5
Łącznie otrzymał 51 podziękowań w 50 postach

Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Czw Lip 27, 2006 23:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

puchatek007 napisał:
U mnie jest podobnie.
Katalog z filemem nazywa sie: "The Shaggy Dog (Na psa urok) DVDRip LOOK"
Napisy pobiera i wrzuca do katalogu, który sam sobie tworzy o nazwie: "The Shaggy Dog (Na psa urok) DVDRip LOOK" czyli przed LOOK zjad3o kilka spacji.


Tzn w ktorym miejscu zjadlo kilka spacji?
Dzieje sie tak tylko z jednym filmem?

puchatek007 napisał:

Bardzo przydatny programik.
Powodzenia w jego rozwoju.


dzieki

pozdrawiam

Marek
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Gość









Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Pią Lip 28, 2006 14:35    Temat postu: tak jest z ka?dym filmem Odpowiedz z cytatem

wystarczy ?e film znajduje sie w katalogu ze spacją, w moim przypadku jest to katalog FILMY !!!, a program tworzy katalog FILMY!!! bez spacji przed wykrzyknikiem.
Powrót do góry
TireX
Gość








Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Pią Lip 28, 2006 14:41    Temat postu: ju? to sprawdzi3em.. Odpowiedz z cytatem

chodzi o spacje w katalogu, w którym są filmy. Zmieni3em katalog bez spacji i napisy są sciągane prawid3owo do katalogu z nazwą filmy i nazwa pliku txt te? jest prawid3owa. Tak wiec program ma problem ze spacją w nazwie katalogu, jer?eli ona jest to program tworzy nowy katalog kasując spacje.



Pozdrawiam
Powrót do góry
puchatek007
Gość








Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Pią Lip 28, 2006 19:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wed3ug mnie problem wystepuje gdy w nazwie katalogu wystepuje kilka spacji po sobie. Wtedy program tworzy katalog z jedną spacją w miejscu gdzie by3o ich kilka.
Powrót do góry
admin
Członek Zespołu NapiProjekt



Dołączył: 04 Cze 2006
Posty: 1859

Podziękował: 5
Łącznie otrzymał 51 podziękowań w 50 postach

Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Sob Lip 29, 2006 07:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

puchatek007 napisał:
Wed3ug mnie problem wystepuje gdy w nazwie katalogu wystepuje kilka spacji po sobie. Wtedy program tworzy katalog z jedną spacją w miejscu gdzie by3o ich kilka.


zgadza sie, poprawie w nastepnej wersji.

pozdrawiam

Marek
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
admin
Członek Zespołu NapiProjekt



Dołączył: 04 Cze 2006
Posty: 1859

Podziękował: 5
Łącznie otrzymał 51 podziękowań w 50 postach

Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Nie Sie 13, 2006 15:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ok problem usuniety od wersji 1.0.3.4

pozdrawiam

Marek
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.napiprojekt.pl Strona Główna -> Błędy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


RSS

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group