Forum forum.napiprojekt.pl Strona Główna


 FAQFAQ  RegulaminRegulamin   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj  

2 takie same seriale

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.napiprojekt.pl Strona Główna -> Błędy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
siwololol



Dołączył: 03 Kwi 2012
Posty: 2

Podziękował: 0
Łącznie otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Nie Maj 13, 2012 12:27    Temat postu: 2 takie same seriale Odpowiedz z cytatem

Jakiś czas temu dodałam serial do którego chciałam dodać napisy. Wstawiłam już pierwsze. Później o tym zapomniałam, chcąc wstawić drugie poszukałam w katalogu czy ten serial już istnieje i o dziwo go nie było(być może wpisałam źle nazwę). Dlatego stworzyłam drugi.Dokładnie przed chwilą. Teraz się zorientowałam że stworzyłam 2 takie same. Przepraszam za to. Proszę jedno z nich usunąć. Gdyby się okazało że jednak nie ma tych napisów, bo mogło coś się popsuć to nie szkodzi, bądź znowu to moja wina, mogę je wstawić jeszcze raz. Proszę mnie tylko powiadomić kiedy poprawicie mój błąd. Wstawiam link do tych seriali
1. http://www.napiprojekt.pl/index.php?dz=22&id=91a5aa336b06397f4c293bcf8af0cc1232a11cef
2. http://www.napiprojekt.pl/index.php?dz=22&id=378ee888d92b8b51252390f80accb2afc8748f86
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklamiarz
Członek zespołu








Ostrzeżenia:

PostWysłany: Nie Maj 13, 2012 12:27    Temat postu: Klikając w reklamę wspierasz serwis



Powrót do góry
criskrakow
Członek Zespołu NapiProjekt



Dołączył: 02 Gru 2008
Posty: 3282

Podziękował: 23
Łącznie otrzymał 130 podziękowań w 129 postach

Skąd: KRK Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Nie Maj 13, 2012 12:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Scalone
_________________
JEŚLI CI POMOGŁEM - KLIKNIJ PRZYCISK PODZIĘKUJ.


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
siwololol



Dołączył: 03 Kwi 2012
Posty: 2

Podziękował: 0
Łącznie otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Nie Maj 13, 2012 12:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wielkie dzięki
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.napiprojekt.pl Strona Główna -> Błędy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


RSS

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group