Forum forum.napiprojekt.pl Strona Główna


 FAQFAQ  RegulaminRegulamin   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj  

Detektyw Foyle /Foyle's War (2002) serial TV

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.napiprojekt.pl Strona Główna -> Dział tłumaczeń - seriale
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
ozmo99



Dołączył: 14 Gru 2009
Posty: 1

Podziękował: 0
Łącznie otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Pon Gru 14, 2009 20:33    Temat postu: Detektyw Foyle /Foyle's War (2002) serial TV Odpowiedz z cytatem

Nazwa pliku: Foyleswar sezon od 1 do 6. (liczba odcinków 19)
sezon 6 np: foyles.war.s06e03.ws.pdtv.xvid-river
Format: avi
Czas trwania: 1 do 19 czas - od 01:31:56 do 01:39:22
Waga: 1 do 19 waga - od 625 do 916 Mb
Rozdzielczość: 720x576 - 512x288
Ilość klatek/s: 25,00
Audio kodek: MPEG Layer-3

Link do opisu serialu na filmweb: http://www.filmweb.pl/f92281/Detektyw+Foyle,2002

Link do forum z którego go pobrałem:http://peb.pl/seriale/431562-rapidshare-detektyw-foyle-foyles-war-2002-a.html

Prosze mi wybaczyć jeśli o jakiś danych zapomniałem robię to pierwszy raz (jak to brzmi) i nie mam wprawy.
Bałagam o pomoc w tym temacie to jest jeden z najlepszych seriali jaki oglądałem niestety nie mogę znaleźć do niego napisów, wiem ile pracy takie tłumaczenie filmu kosztuje nie proszę od razu o napisy do całej serii może na początek o jeden dwa odcinki.

Z góry dziękuje za pomoc i pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklamiarz
Członek zespołu








Ostrzeżenia:

PostWysłany: Pon Gru 14, 2009 20:33    Temat postu: Klikając w reklamę wspierasz serwis



Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.napiprojekt.pl Strona Główna -> Dział tłumaczeń - seriale Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


RSS

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group