Forum forum.napiprojekt.pl Strona Główna


 FAQFAQ  RegulaminRegulamin   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj  

Brak opcji "Znajd1 i dopasuj napisy"
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.napiprojekt.pl Strona Główna -> Błędy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
cristians



Dołączył: 13 Lip 2006
Posty: 4

Podziękował: 0
Łącznie otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Czw Lip 13, 2006 00:16    Temat postu: Brak opcji "Znajd1 i dopasuj napisy" Odpowiedz z cytatem

Witam
Po zainstalowaniu swietnego programu jakim jest NAPI-PROJEKT opcja "Znajd1 i dopasuj napisy" jest pod prawoklikiem tylko przy filmach *.rmvb oraz *.mpeg i *.mpg. Brak jej przy tym formacie którego najczesciej uzywam *.AVI
O co biega?

Mam nadzieje ?e wraz z postepem programu nie wzrosnie ilosc czynnosci jaką trzeba wykonac aby pobrac napisy:)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklamiarz
Członek zespołu








Ostrzeżenia:

PostWysłany: Czw Lip 13, 2006 00:16    Temat postu: Klikając w reklamę wspierasz serwis



Powrót do góry
admin
Członek Zespołu NapiProjekt



Dołączył: 04 Cze 2006
Posty: 1859

Podziękował: 5
Łącznie otrzymał 51 podziękowań w 50 postach

Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Czw Lip 13, 2006 05:12    Temat postu: Re: Brak opcji "Znajd1 i dopasuj napisy" Odpowiedz z cytatem

cristians napisał:
Witam
Po zainstalowaniu swietnego programu jakim jest NAPI-PROJEKT opcja "Znajd1 i dopasuj napisy" jest pod prawoklikiem tylko przy filmach *.rmvb oraz *.mpeg i *.mpg. Brak jej przy tym formacie którego najczesciej uzywam *.AVI
O co biega?


Jaki windows?

cristians napisał:

Mam nadzieje ?e wraz z postepem programu nie wzrosnie ilosc czynnosci jaką trzeba wykonac aby pobrac napisy:)


To sie napewno nie zmieni Smile


pozdrawiam

Marek
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
cristians



Dołączył: 13 Lip 2006
Posty: 4

Podziękował: 0
Łącznie otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Czw Lip 13, 2006 10:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Windows XP
Zauwazylem tez, ze wlasnie pliki AVI wyswietlane jako miniatury widoczne sa jako ikony... a nie jak w przypadku MPG obrazek z poczatkiem filmu...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
admin
Członek Zespołu NapiProjekt



Dołączył: 04 Cze 2006
Posty: 1859

Podziękował: 5
Łącznie otrzymał 51 podziękowań w 50 postach

Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Czw Lip 13, 2006 18:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hmmm, cenne spostrzezenie, mysle ze to moze miec wplyw na brak opcji "znjadz i dopasuj napisy"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
cristians



Dołączył: 13 Lip 2006
Posty: 4

Podziękował: 0
Łącznie otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Pią Lip 21, 2006 02:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

przez chwile myslalem ze moze kodeków dwano nie akualizowa3em... ale jednak mam najnowszy 'pack' K-lite Codec...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
admin
Członek Zespołu NapiProjekt



Dołączył: 04 Cze 2006
Posty: 1859

Podziękował: 5
Łącznie otrzymał 51 podziękowań w 50 postach

Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Nie Lip 23, 2006 15:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

cristians napisał:
Windows XP
Zauwazylem tez, ze wlasnie pliki AVI wyswietlane jako miniatury widoczne sa jako ikony... a nie jak w przypadku MPG obrazek z poczatkiem filmu...


hmmm, a masz moze kilku uzytkownikow w windowsie? Jesli tak to sprawdz mozliwe ze u innych pojawila sie ta opcja.


pozdrawiam

Marek
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
cristians



Dołączył: 13 Lip 2006
Posty: 4

Podziękował: 0
Łącznie otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Sro Lip 26, 2006 02:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ma tylko 1 u?ytkownika
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
interjac
Gość








Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Czw Sie 17, 2006 18:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mam ten sam problem , Xp Sp1 , Fdshow, 1 user
Powrót do góry
DaNtHaR
Gość








Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Pią Sie 18, 2006 19:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Win XP Sp1, nak3adka VISTAPack , Napi Projekt 1.0.3.4, FfdShow 2005.01.03 - poszukuje aktualizacjii co tydzien, Mozilla Firefox 1.5.0.6, Free Download Manager 2.0 build 423 , Kaspersky Antivirus 6.0, Ad-Aware Professional (Nie personal) - Wszystko dzia3a jak nale?y...myśle ?e jest wiele czynników mogących wp3ynąa na program taki jak Napi-Projekt, choaby kilka pakietów straconych przy ściąganiu (uszkodzenie pliku instalacyjnego) albo ingerencja jakiegoś robaka/wirusa na plik instalacyjny, albo te? blokady programów antywirusowych podczas ściągania napisów. Ale w tym przypadku to ostatnie jest ma3o mo?liwe. Smile Mo?e coś wam pomog3em , mo?e i nie. Jestem bieg3ym informatykiem, nie zadawajcie pytan poniewa? jestem na tym forum pierwszy raz i zapewne ostatni, ?adko uczestnicze na forach...ja je tworze.
Powrót do góry
Gość









Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Nie Wrz 10, 2006 18:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja tez nie mam przy plikach .avi opcji znajdz i dopasuj napisy Crying or Very sad
Powrót do góry
boos
Gość








Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Czw Wrz 14, 2006 17:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mam ten sam problem brak znajdz i dopasuj napisy
System xp pro
Powrót do góry
EmEriX
Gość








Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Czw Wrz 14, 2006 21:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U mnie to samo brak opcji znajd? i dopasuj napisy w menu kontekstowym, system xp prof. Crying or Very sad
Powrót do góry
boos
Gość








Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Wto Wrz 19, 2006 19:50    Temat postu: brak znajdz i dopasuj napisy Odpowiedz z cytatem

witam
zauwazylem ze opcja znajdz i dopasuj napisy pojawila sie jak klikne ppm na koszu!!! jest w menu kontekstowym start a takze pojawia sie przy prawokliku na plikach dat co jest grane dlaczego nie ma jej jak klikne na avi ? jakies sugestie mile widziane , nie wiem dlaczego nie ma tej opcji kiedys byla

pozdrawiam
Powrót do góry
wozad
Gość








Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Czw Paź 05, 2006 23:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

do bani program - no faktycznie przy plikach avi nie ma tej opcji -a to chyba bardzo popularne rozszerzenie
Powrót do góry
susel
Członek Zespołu NapiProjekt



Dołączył: 11 Lip 2006
Posty: 144

Podziękował: 0
Łącznie otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Pią Paź 06, 2006 07:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U mnie znika z menu kontekstowego jak np zainstaluje nowy odtwarzaczy albo kodeki... Wtedy wystarczy przeinstalowanie napiprojekt...


Cytat:
do bani program - no faktycznie przy plikach avi nie ma tej opcji -a to chyba bardzo popularne rozszerzenie


1. Myślisz, ?e na prawde nie dzia3a przy *.avi? Mi dzia3a bez problemu i tysiącom ludzi na pewno te?, wiec skoro nie dzia3a jednostkom to raczej nie program jest do bani tylko macie coś porypane z systememi...
2. Po co 2 takie same posty?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.napiprojekt.pl Strona Główna -> Błędy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


RSS

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group