Forum forum.napiprojekt.pl Strona Główna


 FAQFAQ  RegulaminRegulamin   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj  

Nie można dodać recenzji na filmweb i fdb
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
 
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum forum.napiprojekt.pl Strona Główna -> Błędy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
smnowoczesna



Dołączył: 21 Kwi 2008
Posty: 2351

Podziękował: 0
Łącznie otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Polska Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Wto Sie 18, 2009 12:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Wow ale sie musiałeś człowieku naklikać


Nie tyle ile myślisz bo ja sie nie zastanawiam po 5 minut jak napisać każdy wyraz.

Cytat:
lepiej było zaoszczedzić sobie czas tak jak ja to właśnie zrobię i nie będę dalej się z tobą klucił


Nie lepiej bo nie znoszę jak ktoś wciska głupoty. Ale niestety ja nic nie moge poradzić na poziom inteligencji i rozumności u co poniektórych...
A widocznie czasu nie chciales zaoszcżędzić bo byś nie pisał tego elaboratu dłuższego niż mój poprzedni Lol

Cytat:
bo się naprawde upierdliwy zrobileś

nie dość że nie rozumny to jeszcze bezczelny...
wielokrotnie mi na forum dziękowałeś za pomoc (nawet kilka postów wyżej dziękowałeś)...wielokrotnie pomagałem ci też przez pw i mail...bo ciągle ze wszystkim miałeś problem. A tu takie odwdzięczenie Exclamation
Ja się stałem upierdliwy Question upierdliwy to jesteś ty bo wiecznie coś ci nie działa i do wszystkich masz pretensje.
Do uriela o PW do mnie o linki, Wiesi57 o napisy (i nie tylko) http://forum.napiprojekt.pl/viewtopic.php?t=3865&postdays=0&postorder=asc&start=45, nie kumaleś nawet tak prostej rzeczy jak dodawanie napisów http://forum.napiprojekt.pl/viewtopic.php?t=2868&highlight= , nie pasowało Ci naliczanie postów choć nie miałeś racji http://forum.napiprojekt.pl/viewtopic.php?t=4046
zreszta po co ja to wszystko wymieniam... Rolling Eyes

Cytat:
robisz kolejny problem na sile byle by się czepić, czego się da, bo to widać po twoich postach

Człowieku ty już sam nie wiesz co mówisz Exclamation
Masz u góry linki do problemów które "ja robię"...

Cytat:
Druga sprawa to taka że zalogowany byłem

Widocznie nie byłeś.
Cytat:
a skoro dalej pieprzysz swoje że nie umiem się logować czy wklejać linki to wychodzi na to że też "masz coś z przeglądarką" albo tak jak ja "nie umiesz wklejać linkow"...

Na głupote nie ma rady. Jakbym miał cos z przeglądarką to by mi sie nie otworzyła strona z możliwością wklejenia linków, a jakbym wklejać nie umiał to bym nie miał tych tysięcy linków wklejonych widocznych w rankingu na stronie głownej....ciebie jakoś tam nie ma i nie dziwota Exclamation

Cytat:
chyba jako moderator masz możliwość sprawdzenia tego

Ja jestem moderatorem forum a nie administratorem serwisu...
Mylisz pojęcia.

Cytat:
zamiast cały czas się chwalić jak to umiesz dodwać linki a nawet sie zalogowac


Co poeta miał na myśli Question Rolling Eyes Zdanie w ogóle nie gramatyczne i nie wiadomo o co chodzi Rolling Eyes "Kali jeśc, Kali pić...".

Cytat:
nie napisaleś rzeczowo co dalej gdy już ta stronka się ukwarze.


A co tu do pisania było Question Wklejasz link z odpowiedniego serwisu w puste okienko i klikasz dodaj link. Napisałem że z filmweb i fdb dodał uriel a na onecie i wp nie ma więc nie wkleje. Więc jak miałem bardziej rzeczowo napisać Question Dziecko w przedszkolu by zrozumiało, ale jak ktoś ma jeszcze mleko pod nosem to niech się zajmie grabkami w piaskownicy a nie korzystaniem z NP.

Cytat:
przy okazji tego chwalenia się i nie chcę cie tu wcale orbażać, tak jak ty pisząc ze "nie umiem się zalogować",

Możesz mi wytłumaczyć co było obraźliwego w stwierdzeniu że nie umiesz się zalogować. Polecam zajrzeć do słownika i poczytać na temat słowa "obrażać" a potem polemizowac ze mną nad domniemanym sensem tego słowa.

Cytat:
powiem tylko ze wyglądało to tak jakby najwyżej 10-mio letni chłopiec pierwszy raz w życiu uczęstniczacy na forum napisal ze umimie napisac post a nawet... zalogować się
Wybacz, ale tak to wyglądało...


Pomyłka. Nie wyglądało a wygląda Exclamation
Nie wspominając już o jakości twoich wypowiedzi, składni, gramatyce i ortografii...

Cytat:
Już nawet nie bede pytal ile masz lat bo i tak nie bedzie to miało znaczenia...

Popatrzyłeś w lustro... Question Rolling Eyes

Cytat:
jak sam pewnie zauwarzułeś tam jest wiele różnych nicków i tematów.
A jakie wszyscy tam mają problemy to tam właśnie masz w tematach w dziale błedy


Nie "zauwarzułem". Mogłem jedynie zauważyć. Ale ja chciałem żebys ty powiedział co takiego jest spieprzone a nie żebym sam miał sobie szukać. Nie masz co wymyslić to bredzisz w kólko "popatrz sobie" a "popatrz sobie"...
A połowa tych problemów to tak jak wspomniałem wyssane z palca jak twoje.

Cytat:
I dlaczego znowu czepiasz sie czegoś co właściwie nie tyczy się tematu i co zostało sobie wyjasinoine


Bo próbuje Ci uświadomić że czepiasz się wszystkich o wszystko, skoro zacząłeś wątek o czepianiu...

Cytat:
więc nie mieszaj w te sprzeczke jescze uriela

możesz mi powiedzieć w którym miejscu mieszam w to uriela ... Question
A zapomniałem... wklejenie linku do innego tematu jest dla ciebie wmieszaniem kogoś do dyskusji...
Radzę znów zajrzeć do słownika.

Cytat:
Człowieku od dłuższego czasu po prostu nie logowalem sie na forum i zapomnialem jak dokladnie brzmial ten błąd a ty jak zwykle tu inteligętniejszego grasz bo większość dnia siedzisz na tym forum i wszystko znasz na pamieć , co
I znowu pamiętam, że gdy zaszła pomylka potrafileś napisać "ze każdy ma prowo do pomyłki czy błedów" albo coś w tym stylu. A teraz sie czepiasz


To nie moja wina że napisałeś jak napisałeś. A błędu 503 nie ma już od maja. I nie wiem co ma tu logowanie na forum skoro jego wybijało nawet przy korzystaniu ze strony NP.
Ja Ci wskazałem tylko że piszesz nieprawdziwe informacje. I nie wiem co ma tu do tego inteligencja. Ale jak już wszedłes w jej temat to uświadamiam cię, że nie "gram" żadnego "inteligętniejszego"... po prostu jestem inteligentniejszy i tyle.
A na forum jestem średnio raz na 4 dni. Ale umiem za to korzystać z opcji "szukaj".
A i napisać tak umiałem, ale jak komuś tłumaczy sie po 10 razy to samo to bardzo mi przykro. Nie mam tabletek na podniesienie IQ.

smnowoczesna napisał:
Dla Ciebie pewnie i tak będzie "spieprzona"...

Ja chętnie zaczekam na premierę Twojej strony...o ile w ogóle kiedys powstanie...
Ale jeśli powstanie to bardzo proszę o linka do niej...


Cytat:
Teraz to właściwie mnie już nie interesuje jak to będzie wyglądało bo postanowilem skończyć z tym wszystkim i dalej sie tu z tobą wyklucać


Ale to jest najlepsze. Zacytowałeś moje słowa w których to ja czekam na premierę twojej www (o ile kiedys powstanie) ale ty oczywiście zrozumiałeś że pisze o nowej www NP i jeszcze wywodzisz że cię to już nie interesuje jak będzie wyglądać...bez komentarza.

Cytat:
nie mam zamiaru wiecej odpisywać, widzac ja tu się traktuje ludzi którzy wspierają ten projekt,


Jak sie traktuje?? Mało razy ci pomagałem przez długie godziny Question
Inni też wspomagaja i aluzji nie mają a wręcz sa wdzięczni że odwalamy kupę dobrej roboty łącznie z poświęcaniem czasu prywatnego na ten cel żeby skorzystali wszyscy.
Ty uważasz że jak wspomogłeś serwis to znaczy że mam ci bić pokłony, być 24h/dobę do twojej dyspozycji i tłumaczyć po 100 razy to samo czego zreszta i tak nie zrozumiesz. Question Obudź się człowieku i nie bądź egoistą. Nie jesteś sam na tym forum żeby cały czas poświęcać tylko tobie. Są inne osoby które też potrzebują pomocy.

Cytat:
właśnie miało być dodanych 5 nastepnych...) by pomóc innym ale przecież można je dodawac na inne serwisy, prawda ?


Oczywiście że można. A napisy i tak krążą po sieci rotacyjnie NP Arrow inne serwisy, inne serwisy Arrow NP, więc przypuszczam że wielkiej straty nie będzie.

Cytat:
A gdybyś to ty zrobił jakąś ciekawą stronę (przecież jesteś intelligętniejszy), o ile w ogóle kiedyś zrobisz, to mimo wszystko pochwal się tym jak to robileś wyżej i napisz tutaj gdzieś o tym a ja to sobie obejrzę jakbym tu kiedyś przypadkiem na to wpadł


Jestem, ale inteligentniejszy. I nie powtarzaj moich słów jak nie umiesz nic swojego wymyśleć. Bo to co napisałes to moje słowa z postu z dnia 17 Sie 2009 godz. 09:02
ale jakoś cytatu w nich nie widziałem...

Cytat:
Ps. w związku z powyższym prosze admina o usunięcie mojego profilu,


Procedura usuwania jest w trakcie.

Na tym kończe wyjaśnienia i zamykam temat.
_________________
smnowoczesna - moderator forum, członek Zespołu NP


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Reklamiarz
Członek zespołu








Ostrzeżenia:

PostWysłany: Wto Sie 18, 2009 12:36    Temat postu: Klikając w reklamę wspierasz serwis



Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum forum.napiprojekt.pl Strona Główna -> Błędy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
Strona 3 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


RSS

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group