Forum forum.napiprojekt.pl Strona Główna


 FAQFAQ  RegulaminRegulamin   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj  

Nie można dodać recenzji na filmweb i fdb
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
 
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum forum.napiprojekt.pl Strona Główna -> Błędy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
bilo
Członek Zespołu NapiProjekt



Dołączył: 22 Lip 2008
Posty: 3241

Podziękował: 10
Łącznie otrzymał 26 podziękowań w 24 postach

Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Wto Sie 11, 2009 13:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kinomaniac napisał:

Ale jest jeszcze jedna kwestia, jak już pisałem zwykle nie mam filmu na dysku do którego chce dodać link, więc jak wtedy podać to ID skoro przez NP nie pobiore napisów ?

To wytłumacz mi jak dodajesz linki?
Bo ja dodaje tylko jak mam film.

Cytat:
A druga sprawa, chociaż wiem że to nie ten dział ale wspomnę przy okazji.
Dlaczego jak pobieram napisy to mam informacje że "Minęło 67 dni od dodania napisów do bazy..." skoro ostatnio dodawalem jakieś 2 tygodnie temu ? Rolling Eyes
Dodam jeszcze, że przeinstalowalem program i dalej to samo...

>>>
>>>
Powiem o tym przy najbliższej okazji adminowi.
_________________
Bilo-moderator forum i napisów, członek zespołu NP




Crux Sacra Sit Mihi Lux
_____________________________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Yahoo Messenger MSN Messenger
Reklamiarz
Członek zespołu








Ostrzeżenia:

PostWysłany: Wto Sie 11, 2009 13:10    Temat postu: Klikając w reklamę wspierasz serwis



Powrót do góry
kinomaniac



Dołączył: 09 Sty 2009
Posty: 149

Podziękował: 0
Łącznie otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Ostrzeżenia: 5/5

PostWysłany: Wto Sie 11, 2009 20:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Po prostu loguję się na stronie głównej NP klikam na "dodaj opisy filmów" wchodzę na jedną ze stron z recenzjami do których są tam podane adresy, wybieram jakiś opis filmu, wchodzę tam i kopiuję adres z paska adersów i wklejam w odpowiednie pole na stronie NP, następnie enter a tam załaduje się strona główna NP i liczba dodanych linków nie zmienia się...
Chyba dosyć zwięzile to opisałem w razie pytań, pisz.

A czy mam film czy nie to i tak nie przyjmie linku...

Dodam, że zawsze tak dodawałem linki i kiedyś to działalo i było dobrze a teraz nie mam pojęcia co się dzieje.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
admin
Członek Zespołu NapiProjekt



Dołączył: 04 Cze 2006
Posty: 1859

Podziękował: 5
Łącznie otrzymał 51 podziękowań w 50 postach

Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Sro Sie 12, 2009 10:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kinomaniac napisał:
Dobra, dzięki za wyjaśnienia ale nadal nie mogę dodawać tych linków...
A to przykladowe ID filmu:
http://www.napiprojekt.pl/index.php3?www=opis.php3&id=46fb79cd97c1b90eaa947c9c4bccfa68&film=Hancock%202008.avi


Prosze podac (tak jak powyzej) adres strony z formularzem dodajacym linki do konkretnego filmu oraz link(i) ktory chcesz dodac do tego filmu.


kinomaniac napisał:

Ale jest jeszcze jedna kwestia, jak już pisałem zwykle nie mam filmu na dysku do którego chce dodać link, więc jak wtedy podać to ID skoro przez NP nie pobiore napisów ?


W skrocie zasada dzialania serwisu polega na tym iz rozpoznaje on film po zawartosci pliku filmowego, dlatego pobieranie/dodawanie napisow oraz linkow mozliwe jest tylko jesli posiadasz plik filmowy.

kinomaniac napisał:

Dlaczego jak pobieram napisy to mam informacje że "Minęło 67 dni od dodania napisów do bazy..." skoro ostatnio dodawalem jakieś 2 tygodnie temu ? Rolling Eyes
Dodam jeszcze, że przeinstalowalem program i dalej to samo...


Sprobuj jeszcze raz dodac napisy, program dziala tak, ze po skorzystaniu z opcji 'dodaj nowe napisy' zostaje zawsze usuniety komunikat "Minelo..." (nawet w przypadku gdy nie dodasz zadnych nowych napisow)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kinomaniac



Dołączył: 09 Sty 2009
Posty: 149

Podziękował: 0
Łącznie otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Ostrzeżenia: 5/5

PostWysłany: Sro Sie 12, 2009 16:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Prawde mówiąc jestem już mocno zniechęcony podawaniem tych linków, numerów ID i czego tam jescze, myśle ze to po prostu wina NP skoro kiedyś było ok a zresztą podalem ID ale i tak nic z tego nie wywnioskowaliście.
Może to pomoże ? Rolling Eyes
Ddam tu że to film z dysku a chciałbym tak jak kiedyś dodawać linki prosto z serwisu.

1. Arrow Chodzi o to? http://www.napiprojekt.pl
index.php3?www=opisy_mega.php3

A to chyba ID filmu: http://www.napiprojekt.pl/index.php3?www=opis.php3&id=46fb79cd97c1b90eaa947c9c4bccfa68&film=Hancock%202008.avi

Zaś link do samego filmu to np. ten: http://film.wp.pl/id,26426,title,Hancock,film.html

2. Arrow To mnie zdziwiło bo jak już pisalem zawsze dodawałem linki w taki sposób jak opisalem wyżej i kiedyś było bobrze.

3. Arrow Podziałało... Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
admin
Członek Zespołu NapiProjekt



Dołączył: 04 Cze 2006
Posty: 1859

Podziękował: 5
Łącznie otrzymał 51 podziękowań w 50 postach

Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Czw Sie 13, 2009 09:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kinomaniac napisał:


1. Arrow Chodzi o to? http://www.napiprojekt.pl
index.php3?www=opisy_mega.php3



to juz wszystko jasne, opcja ta nie dziala prawdopodbnie od maja (od czasu zmiany serwera). Teraz nie potrzebnie tylko wyswietlala sie w menu po zalogowaniu na stronie, poniewaz trwaja prace nad nowa www, opcja ta bedzie ponownie dostepna pod nowa, ulepszona postacia po premierze nowej strony.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
smnowoczesna



Dołączył: 21 Kwi 2008
Posty: 2351

Podziękował: 0
Łącznie otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Polska Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Czw Sie 13, 2009 10:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Adres w wyszukiwarce po pobraniu,gdy Ci wyskoczy strona z linkami do opisów na NP to jest właśnie jego ID.


Raczej tylko częśc tego adresu a konkretnie o ile dobrze pamiętam 32 znaki. Tak czy siak jak wklei się link to jest cool bo to ID my sobie wyciągniemy.

Cytat:
jak już pisałem zwykle nie mam filmu na dysku do którego chce dodać link, więc jak wtedy podać to ID skoro przez NP nie pobiore napisów ?


Troche nie rozumiem. Masło maślane. Co ma pobieranie napisów do podania ID ?? I w jednym i drugim przypadku musisz miec film. Czy to zeby podac ID czy pobrac napisy. Nie masz filmu to nie podasz ID ani napisow nie pobierzesz.

Cytat:
Dlaczego jak pobieram napisy to mam informacje że "Minęło 67 dni od dodania napisów do bazy..." skoro ostatnio dodawalem jakieś 2 tygodnie temu ?


Bo tu chodzi wyłącznie o nowe napisy - takie których jeszcze w bazie nie było. Po-prawki ani napisy juz istniejace dla danego filmu sie nie licza i chocbys ich wstawil i 1000 to dalej bedzie Ci tak wyswietlac.

Musi pokazac ze dodales 1 (lub 2, 3 itd.) calkiem nowe napisy...

Cytat:
To wytłumacz mi jak dodajesz linki?


Bilo bo kinomaniac dodaje opisy do tych filmow które są w spisie na liście głównej strony NP...
I chyba ma trochę racji bo ja kiedyś miałem te zakładkę a teraz nie mam (znikła jakims cudownym trafem Very Happy ) i ani nie umiem tam wejść.

Cytat:
program dziala tak, ze po skorzystaniu z opcji 'dodaj nowe napisy' zostaje zawsze usuniety komunikat "Minelo..." (nawet w przypadku gdy nie dodasz zadnych nowych napisow)


No nie do końca. Miałem użytkowników którym znikało dopiero wtedy gdy faktycznie dodali nowe napisy a nie tylko jakieś tam napisy przez opcję "dodaj nowe".

Cytat:
to juz wszystko jasne, opcja ta nie dziala prawdopodbnie od maja (od czasu zmiany serwera).


najprawdopodobniej jest tak jak mówisz... szczerze dawno z tego nie korzystałem i nawet nie zauważyłem jej braku..hihi Embarassed

Cytat:
opcja ta bedzie ponownie dostepna pod nowa, ulepszona postacia po premierze nowej strony.


miejmy nadzieję że nastapi to juz wkrótce... Exclamation Very Happy
_________________
smnowoczesna - moderator forum, członek Zespołu NP


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
kinomaniac



Dołączył: 09 Sty 2009
Posty: 149

Podziękował: 0
Łącznie otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Ostrzeżenia: 5/5

PostWysłany: Czw Sie 13, 2009 16:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

admin napisał:
to juz wszystko jasne, opcja ta nie dziala prawdopodbnie od maja (od czasu zmiany serwera). Teraz nie potrzebnie tylko wyswietlala sie w menu po zalogowaniu na stronie, poniewaz trwaja prace nad nowa www, opcja ta bedzie ponownie dostepna pod nowa, ulepszona postacia po premierze nowej strony.


No to już wszystko jasne.. zaraz wiedzialem że cos musialo być robione z serwisem...

No a co tu się wiele rozpisywać, jak zawsze szczególowe wyjaśnienia przez smnowoczesna... Smile i wielkie dzieki obu panom za poświecony czas.

I jeszcze takie pytanie: a jak jest u Was i innych czy dodajecie napisy tak jak ja czy tylko z plikiem filmowym na dysku bo jak już pisalem u mie nie działają obie opcje?

smnowoczesna napisał:
miejmy nadzieję że nastapi to juz wkrótce...


I ja również mam taką nadzieję, czekam z niecierpliwością Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
smnowoczesna



Dołączył: 21 Kwi 2008
Posty: 2351

Podziękował: 0
Łącznie otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Polska Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Pią Sie 14, 2009 11:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
I jeszcze takie pytanie: a jak jest u Was i innych czy dodajecie napisy tak jak ja czy tylko z plikiem filmowym na dysku


Spróbuj dodać poprzez opcję "pokaz opis filmu". (prawy przycisk myszy)

Oczywiście funkcja dodawania dostępna po zalogowaniu sie na stronie NP.
_________________
smnowoczesna - moderator forum, członek Zespołu NP


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
kinomaniac



Dołączył: 09 Sty 2009
Posty: 149

Podziękował: 0
Łącznie otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Ostrzeżenia: 5/5

PostWysłany: Pią Sie 14, 2009 22:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

smnowoczesna napisał:
Spróbuj dodać poprzez opcję "pokaz opis filmu". (prawy przycisk myszy)


Gdzie niby ma byc ta funkcja Question Question Na stronie głownej NP ?
Bo ja tu takiej nie widze, za to zauwarzyłem że znikła funkcja "dodaj opisy filmów" (jest tylko "wyloguj") Shocked
Co tu jest znowu grane Question
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
smnowoczesna



Dołączył: 21 Kwi 2008
Posty: 2351

Podziękował: 0
Łącznie otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Polska Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Pią Sie 14, 2009 22:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

czytac, czytać i jeszcze raz czytać !!!

Cytat:
Gdzie niby ma byc ta funkcja Na stronie głownej NP ?


czy prawy przycisk myszy jest na głównej stronie ?? wyraznie pisze prawy przycisk myszy. klikasz nim na film i wtedy w menu kontekstowym masz "pokaz opis filmu" . tyle ze jak nie jestes zalogowany na stronie NP to linkow nie wkleisz.

Cytat:
Bo ja tu takiej nie widze, za to zauwarzyłem że znikła funkcja "dodaj opisy filmów" (jest tylko "wyloguj")
Co tu jest znowu grane


No to przecież też Ci to juz pisał i administrator i ja !!!
Przeczytaj uwaznie posty wyzej bo 2 razy nie bedziemy tego samego pisac.
_________________
smnowoczesna - moderator forum, członek Zespołu NP


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
kinomaniac



Dołączył: 09 Sty 2009
Posty: 149

Podziękował: 0
Łącznie otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Ostrzeżenia: 5/5

PostWysłany: Sob Sie 15, 2009 11:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No i co ?? Jestem zalogowany i nadal nie moge wklejać linków tylko tym razem po próbie dodania linku wyskakuje czerwomy napis na bialym tle:
"Aby dodawac linki musisz być zalogowany"... Shocked ŻENADA

Tu link po zalogowaniu i wybraniu opcji o której piszesz:
http://www.napiprojekt.pl/index.php3?www=opis.php3&id=93b5a5e8e2bd453f0eae9e4a42f1a66f&film=Cash%20-%20Pojedynek%20oszustow.avi

Jeśli pod tym linkiem kliknę na "dodaj nowe linki" to wyskakuje ten sam komunikat...

Albo ja już zupełnie niczego nie rozumiem albo ten program wraz z serwisem jest całkiem spieprzony (delikatnie mówiąc) zresztą od dawna był, że tyle błedów i nie dociągnięć w nim jest widać wspomaganie was tu niewiele daje chociaż owszem serwer zmieniliście ale co z tego skoro pojawily sie koplejne problemy ??

smnowoczesna napisał:
No to przecież też Ci to juz pisał i administrator i ja !!!
Przeczytaj uwaznie posty wyzej bo 2 razy nie bedziemy tego samego pisac.


A tu to już sam nie wiem kto kogo nie rozumie bo chodzilo o to że teraz nie mam w ogóle tej opcji by wejść na stronę gdzie dodaje się linki a jeszcze jak podawałem ten adres: http://www.napiprojekt.pl
index.php3?www=opisy_mega.php3 to owszem wszedłem na te strone tylko nie moglem dodać linku po wklejeniu go w któreś z pól.
I chodzi mi właśnie o to, że ta opcja "Dodaj opisy filmów" jakimś cudem zniknęła a jeszcze kilka dni temu była.
Potraficie to jakoś wytłumaczyć Question Exclamation
Tylko nie piszcie że to od zmiany serwera bo powinno jej nie być wczesniej chyba , co Question Exclamation
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
smnowoczesna



Dołączył: 21 Kwi 2008
Posty: 2351

Podziękował: 0
Łącznie otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Polska Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Sob Sie 15, 2009 11:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
No i co ?? Jestem zalogowany i nadal nie moge wklejać linków tylko tym razem po próbie dodania linku wyskakuje czerwomy napis na bialym tle:
"Aby dodawac linki musisz być zalogowany"... ŻENADA


Co Ty bredzisz Exclamation Żenadą jest to że nie umiesz sie obsługiwac nawet tak prostym programem jak NP. Dziwne że ja sie zalogowałem i linki umiem wklejać do tego ID które podałeś Exclamation




Cytat:
Albo ja już zupełnie niczego nie rozumiem albo ten program wraz z serwisem jest całkiem spieprzony


Nie powiem kto i co tu pieprzy - prosze uświadom nas co takiego jest spieprzone bo jak zawsze największe problemy z NP masz Ty Exclamation

Cytat:
zresztą od dawna był, że tyle błedów i nie dociągnięć w nim jest widać


i z niego korzystasz Question i to jeszcze od dawna Question
Ja bym nie korzystał z czegos co jest "spieprzone" Exclamation

Wykaż sie intelektem i zrób coś podobnego "niespieprzonego" a my potem ocenimy.
Najwięcej mądruja zawsze ci co nic nie potrafią - stara prawda.

Cytat:
owszem serwer zmieniliście ale co z tego skoro pojawily sie koplejne problemy


Problem taki jak wcale. Nawet nikt tego nie zauważył oprócz ciebie bo nikt z opcji "dodaj opisy filmów" na głównej stronie i tak nie korzysta więc i tak te opcje chcielismy zlikwidować, bo wszyscy wklejają opisy filmów z menu kontekstowego przez PPM.

Cytat:
A tu to już sam nie wiem kto kogo nie rozumie bo chodzilo o to że teraz nie mam w ogóle tej opcji by wejść na stronę gdzie dodaje się linki a jeszcze jak podawałem ten adres: http://www.napiprojekt.pl
index.php3?www=opisy_mega.php3 to owszem wszedłem na te strone tylko nie moglem dodać linku po wklejeniu go w któreś z pól.


Nie wiem jakim cudem tam wszedłeś bo opcja ta jest w ogóle niewidoczna od prawie 3 miesięcy. Chyba że gdzieś miałeś zapisany bezpośredni link a serwer go mimo wszystko przyjmował choc nie do końca bo linkow juz nie dodawał.

Jak widać nikt inny nie poruszył podobnego wątku w tym temacie, a skoro byłby taki problem u innych to ktos by sie dopisał.
_________________
smnowoczesna - moderator forum, członek Zespołu NP


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
kinomaniac



Dołączył: 09 Sty 2009
Posty: 149

Podziękował: 0
Łącznie otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Ostrzeżenia: 5/5

PostWysłany: Sob Sie 15, 2009 20:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

smnowoczesna napisał:
Dziwne że ja sie zalogowałem i linki umiem wklejać do tego ID które podałeś


To gratuluję umiejętności hehe. Very Happy
Po pierwsze: to nie napisałem nic, że nie mogę się zalogować tylko że jak już byłem zalogowany to wyskakiwał ten komunikat, ale wychodzi na to że sam nie dokladnie czytasz te posty...
Po drugie: jak jesteś mądrzejszy to opisz mi jak dodałeś ten link bo ja po zalogowaniu mialem tę samą stronę co ty a po kliknięciu na enter czy na dodaj nowe linki otworzyła się strona głowna z zalogowanym użytkownikiem czyli tak jak geekerowi a nawet nie wiedziałem jak i czy wklejać gdzieś ten link.
A jak Ty to zrobileś bo naprawde nie mam pojęcia Question Exclamation

smnowoczesna napisał:
Nie powiem kto i co tu pieprzy - prosze uświadom nas co takiego jest spieprzone bo jak zawsze największe problemy z NP masz Ty


Na pewno tylko ja Question Question A czytasz posty z działu :błędy" Question Exclamation
Tam rózni ludzie sie skarżą na rózne problemy z serwisem czy samym programem i ciekawe czy to w ogóle zauwarzyłaś. Rolling Eyes
Założe się że sm mialeś nie raz jakiś problem ale wy moderatorzy żadko się przyznajecie do togo bo sami przecierz prowadzicie ten serwis czy tworzycie program, prawda ??

smnowoczesna napisał:
i z niego korzystasz i to jeszcze od dawna
Ja bym nie korzystał z czegos co jest "spieprzone"


Otóż widzisz tak jak Ty i inni którzy się tu skarzą nadal korzystam...

smnowoczesna napisał:
Problem taki jak wcale. Nawet nikt tego nie zauważył oprócz ciebie bo nikt z opcji "dodaj opisy filmów" na głównej stronie i tak nie korzysta więc i tak te opcje chcielismy zlikwidować, bo wszyscy wklejają opisy filmów z menu kontekstowego przez PPM.


smnowoczesna napisał:
Jak widać nikt inny nie poruszył podobnego wątku w tym temacie, a skoro byłby taki problem u innych to ktos by sie dopisał.


Dla ciebie. Gdyby nie było problemu to by geeker nie zakladał postu a inni nie dopisywaliby się, więc sprwadź może jeszcze raz na początek tematu kto się dopisał skoro twierdzisz ze nikt.
A pomyślałeś też, ze innym po prostu może na tym nie zależy że się tu nie dopisują albo mogą sie przecierz dopisać później ?
A druga sprawa to skąd tak dokladnie wiesz jak kto dodaje linki ?? pisza ci jak to robią czy co ?
A przy okazji: tamta opcja był lepsza bo umożliwiała dodawanie na raz większej ilości linków bo nie trzeba było mieć filmu na dysku ale wy postanowiliście "znacznie uleprzyć" korzystanie z serwisu przez to usuniecie tego, no nie ?

Nie chce mi się tu zbytnio rozpisywać co do Twoich wywodów bo mi szkada czasu a pewnie napisałbym więcej ale faktem jest, ze po zmianie serwera chyba wcale nie jest lepiej może oprócz tego że przestawał wyskakiwać pamiętny błod 504 przy obciązonym serwerze a to co było z tym dodawaniem linków mogło pozostać i na pewno nikomu by nie przeszkadzało a tylko ułatwiło dodawanie tych linków.
Widocznie chcieliście "lepiej"...

No ale pozostała nam jeszcze premiera nowej strony. Zobaczymy... Rolling Eyes
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
smnowoczesna



Dołączył: 21 Kwi 2008
Posty: 2351

Podziękował: 0
Łącznie otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Polska Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Pon Sie 17, 2009 09:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
To gratuluję umiejętności hehe.


Tu nie ma co gratulować bo to żadna sztuka wklepać login i hasło.

Cytat:
nie napisałem nic, że nie mogę się zalogować tylko że jak już byłem zalogowany to wyskakiwał ten komunikat, ale wychodzi na to że sam nie dokladnie czytasz te posty...


A czy ja ci cos tłumaczyłem o jakichś problemach związanych z logowaniem Question Ja napisałem tylko że sie zalogowałem i umiem wklejać linki do tego ID które podałeś. Ani nie umiesz czytać ani się logować...
Jakbyś był zalogowany to bys miał możliwośc dodawania linków.
Widocznie nie byłeś albo masz coś skopane z przeglądarką a wieszasz psy na NP.

Cytat:
opisz mi jak dodałeś ten link

Po pierwsze ja nie dodawałem żadnych linków Exclamation Linki które sa dodane dodał uriel75 ale wychodzi na to że patrzeć też nie umiesz Exclamation

Ja napisałem wyraźnie że linki umiem wklejać Arrow bo mam dostepną opcję "dodaj nowe linki". Na film.wp ani na film.onet nie ma opisu do tego filmu więc go nie wkleje, a do filmweb-u i fdb podał już - tak jak wspomniałem - uriel75.

Cytat:
A jak Ty to zrobileś bo naprawde nie mam pojęcia


Tak jak mówiłem - nie ja. Trzeba sie zalogować na stronie a dopiero potem PPM dawać na opis danego filmu. Ot i cała filozofia.

Cytat:
A czytasz posty z działu :błędy"


Ale ja nie prosiłem żebyś mi wskazał gdzie mam sobie i co poczytać tylko wyraźnie napisałem żebys ty mnie uświadomił co jest takiego spieprzone.
Bo skoro piszesz że jest to powinieneś wiedzieć co. Każda teza powinna być poparta argumentami bo wątki wyssane z palca można sobie nie powiem gdzie wsadzić.

Cytat:
Tam rózni ludzie sie skarżą na rózne problemy z serwisem czy samym programem


No właśnie skarżą...skarżyć sie może każdy - tak jak ty. A ile ich ma naprawdę pokrycie w rzeczywistości to tego już nie wiesz.
Powtarzać to może każdy po każdym. Tak jak z napisami.org ...
Wszyscy słyszeli że dzwoni tylko nie wiedzą w którym kościele...
A jak jest w rzeczywistości to wie tylko mały odsetek...

Cytat:
ciekawe czy to w ogóle zauwarzyłaś


Zauważam tylko te, ktore naprawde pokrywają się z prawdą...bo na te wyssane z palca naprawde nie mam czasu nawet odpisywać.

Cytat:
Założe się że sm mialeś nie raz jakiś problem


Nie mam zamiaru ci udowadniac czy mialem czy nie mialem bo w jedną czy w drugą strone to i tak jałowa robota bo ty sobie i tak wytłumaczysz po swojemu tak jak np. w tym poście http://forum.napiprojekt.pl/viewtopic.php?p=10232&highlight=#10232
gdzie sobie wytłumaczyłeś że uriel zwraca sie do ciebie z ironią w głosie...

Cytat:
wy moderatorzy żadko się przyznajecie do togo bo sami przecierz prowadzicie ten serwis czy tworzycie program


Zacznijmy od tego że ja nie mam obowiązku sie przyznawać do czekogolwiek. A jak widać to nie zauważyłeś że ja jestem moderatorem forum a nie człowiekiem od spraw technicznych. Więc nie mam obowiązku nic nikomu pomagać a to co pomagam to robię z własnej, dobrej woli i z własnego doświadczenia. Programu również ja nie tworzyłem.

Cytat:
Otóż widzisz tak jak Ty i inni którzy się tu skarzą nadal korzystam...


Co za za głupoty wypisujesz Question Ja korzystam ale sie nie skarżę więc mi tu bredni nie wypisuj...

Tak jak napisałem wcześniej - jakbym się skarżył to bym nie korzystał...
Skarżyłem się na erę więc zmieniłem na orange... Confused

Cytat:
Gdyby nie było problemu to by geeker nie zakladał postu a inni nie dopisywaliby się


Chłopie ale geeker założył temat 20 Sie 2006r. Arrow 3 lata temu Exclamation czyli na początku założenia serwisu NP Exclamation
A problem dotyczył tak jak pisal ashitaka
Cytat:
gdy na poczatku dodawanego adresu znajduja sie cyfry, np:
Kod:
http://40.letni.prawiczek.filmweb.pl/
http://2.wzgorza.maja.oczy.filmweb.pl/

Od tego czasu sporo minęło...problem został dawno usunięty, a ostatnia osoba, która miała jakikolwiek problem przed tobą była marcelamim w dniu 26 Sie 2007 Exclamation
Tyle że ona po prostu dodała nie ten opis co miała i chciała to zmienić. Więc to nawet problemem nie można nazwać tylko zagapieniem lub po prostu zwykłą pomyłka z jej strony. Ale dla ciebie to pewnie juz skarga... Exclamation
Po tym czasie czyli po 2 latach obudziłeś się ty Exclamation
Dziw aż w oczy kłuje, że przez ten czas nikt a nikt nie miał problemów z wklejaniem linków Exclamation Exclamation Exclamation
Zobacz sobie w statystyki na stronie głównej:
Ja ich wkleiłem 5675. Andrzej78 - 2880, georgi - 3662.
Wymieniać dalej Question Arrow bilo - 1355, szadok44 - 1000, newretro - 4085 itd. itp.
Problem jest ale ludzie wklejaja tysiącami dobre nie Question
Zaraz mi powiesz bo wy moderatorzy to sobie sami dodajecie może pkt bez wklejania i kombinujemy w statystykach...dlatego wymieniłem też i innych którzy modami nie są...

Cytat:
więc sprwadź może jeszcze raz na początek tematu kto się dopisał skoro twierdzisz ze nikt.


Ja sprawdziłem aż za dokladnie o czym ci napisalem już wyzej. Napisałem ci kto i z jakim problemem pisał ale ty najwidoczniej przeleciałeś tylko po nickach...


Cytat:
A pomyślałeś też, ze innym po prostu może na tym nie zależy że się tu nie dopisują albo mogą sie przecierz dopisać później ?


A to co ja zabraniam się komus dopisać ?? Nie ma wpisów to mam problem wymyślać z powietrza Question . Tak jak pisałem problemu jak widać nie ma bo ludzie dodają tysiącami...

Cytat:
A druga sprawa to skąd tak dokladnie wiesz jak kto dodaje linki ?? pisza ci jak to robią czy co ?


Nikt mi nie musi o niczym pisać bo obecnie jest tylko jeden sposób na dodawanie linków - poprzez PPM lub odhaczenie w opcjach "automatycznie pokaż recenzję filmu po pobraniu napisów".



Cytat:
A przy okazji: tamta opcja był lepsza bo umożliwiała dodawanie na raz większej ilości linków bo nie trzeba było mieć filmu na dysku ale wy postanowiliście "znacznie uleprzyć" korzystanie z serwisu przez to usuniecie tego, no nie ?


Zawsze można było dodać 4 linki do jednej pozycji i nadal tak można. Więc nie wiem o jakiej większej ilości mówisz. Plusem było tylko to że nie musiałeś mieć filmu...ale ktos inny przed toba musiał go miec żeby podać ID. Więc z deszczu pod rynnę. A tak jak wspomniałem z opcji tej korzystało i tak bardzo mało osób więc i tak planowaliśmy ją usunąć.

Cytat:
Nie chce mi się tu zbytnio rozpisywać co do Twoich wywodów


Ale to nie ja mam wywody tylko Ty. Ja tylko próbuje wytłumaczyc że się mylisz.

Cytat:
po zmianie serwera chyba wcale nie jest lepiej może oprócz tego że przestawał wyskakiwać pamiętny błod 504 przy obciązonym serwerze


No i tak jak pisałem ..Ty nawet czytać nie umiesz a wypisujesz aluzje...to nie był błąd 504 tylko 503 A czcionka "była wielka jak pałac kultury". Ale Ty oczywiście znowu wymyśliłes błąd którego nie było i nie ma.

Cytat:
a to co było z tym dodawaniem linków mogło pozostać i na pewno nikomu by nie przeszkadzało a tylko ułatwiło dodawanie tych linków.


Jak będą prośby o przywrócenie to przywrócimy, ale napewno dla jednej osoby robić tego nie będziemy.

Cytat:
No ale pozostała nam jeszcze premiera nowej strony. Zobaczymy...


Dla Ciebie pewnie i tak będzie "spieprzona"...

Ja chętnie zaczekam na premierę Twojej strony...o ile w ogóle kiedys powstanie...
Ale jeśli powstanie to bardzo proszę o linka do niej... Exclamation
_________________
smnowoczesna - moderator forum, członek Zespołu NP


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
kinomaniac



Dołączył: 09 Sty 2009
Posty: 149

Podziękował: 0
Łącznie otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Ostrzeżenia: 5/5

PostWysłany: Pon Sie 17, 2009 21:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wow Exclamation ale sie musiałeś człowieku naklikać Shocked że lepiej było zaoszczedzić sobie czas tak jak ja to właśnie zrobię i nie będę dalej się z tobą klucił bo się naprawde upierdliwy zrobileś choć nadal nie wsztystko chyba zrozumialeś Exclamation

Więc po kolei:

smnowoczesna napisał:
A czy ja ci cos tłumaczyłem o jakichś problemach związanych z logowaniem Ja napisałem tylko że sie zalogowałem i umiem wklejać linki do tego ID które podałeś. Ani nie umiesz czytać ani się logować...
Jakbyś był zalogowany to bys miał możliwośc dodawania linków.
Widocznie nie byłeś albo masz coś skopane z przeglądarką a wieszasz psy na NP.


Ja tu nic nie pisalem ze masz problem z zalogowaniem czy może ja go mam zresztą nie o to tu chodzi tylko o dodawanie linków już po zalogowaniu, ale ty znowu robisz kolejny problem na sile byle by się czepić, czego się da, bo to widać po twoich postach...
Druga sprawa to taka że zalogowany byłem i nic z przglądarką nie mam bo mam zawsze taką samą stronę jaką dełaś screna a skoro dalej pieprzysz swoje że nie umiem się logować czy wklejać linki to wychodzi na to że też "masz coś z przeglądarką" albo tak jak ja "nie umiesz wklejać linkow"...

A teraz wyjaśnienie całego problemu.
Po pierwsze napisałem ci w ostatnim poście, że mam taką samą stronę po kliknięciu PPM na plik filmowy jak dałeś screna, ale ty uparcie twierdzisz "ze nie umiem się logować" I mam dalej sie sprzeczać kto tu czytać nie umie Question Rolling Eyes
Po drugie to co pisalem, że wyskakuje ten komuinikat to tez sie nie mylilem ba mialem taką samą stronę jak twój scren wiec tu to już jakiś błąd był albo co , nie ważne już bo jakoś udało mi się wkleić linki do "Ostatnie zlecenie"... (chyba jako moderator masz możliwość sprawdzenia tego Question Rolling Eyes )

smnowoczesna napisał:
Na film.wp ani na film.onet nie ma opisu do tego filmu więc go nie wkleje, a do filmweb-u i fdb podał już - tak jak wspomniałem - uriel75.


Właśnie to mi dało trochę do myślenia szkoda tylko ze zamiast cały czas się chwalić jak to umiesz dodwać linki a nawet sie zalogowac ( Exclamation Exclamation )
nie napisaleś rzeczowo co dalej gdy już ta stronka się ukwarze.
A przy okazji tego chwalenia się i nie chcę cie tu wcale orbażać, tak jak ty pisząc ze "nie umiem się zalogować", itp. powiem tylko ze wyglądało to tak jakby najwyżej 10-mio letni chłopiec pierwszy raz w życiu uczęstniczacy na forum napisal ze umimie napisac post a nawet... zalogować się Exclamation Exclamation Shocked
Wybacz, ale tak to wyglądało... Confused
Już nawet nie bede pytal ile masz lat bo i tak nie bedzie to miało znaczenia... Very Happy

smnowoczesna napisał:
Ale ja nie prosiłem żebyś mi wskazał gdzie mam sobie i co poczytać tylko wyraźnie napisałem żebys ty mnie uświadomił co jest takiego spieprzone.
Bo skoro piszesz że jest to powinieneś wiedzieć co. Każda teza powinna być poparta argumentami bo wątki wyssane z palca można sobie nie powiem gdzie wsadzić.


Sam sobie na to pozwolilem i nie potrzebowałem twojej prośby tylko mialeś sobie uświadomić ze nie tylko kinomaniac ma problemy z NP, bo napisałeś ze tylko ja je mam i nie tylko w sprawie dodawania linków bo jak sam pewnie zauwarzułeś tam jest wiele różnych nicków i tematów.
A jakie wszyscy tam mają problemy to tam właśnie masz w tematach w dziale błedy Exclamation

smnowoczesna napisał:
bo ty sobie i tak wytłumaczysz po swojemu tak jak np. w tym poście http://forum.napiprojekt.pl/viewtopic.php?p=10232&highlight=#10232
gdzie sobie wytłumaczyłeś że uriel zwraca sie do ciebie z ironią w głosie...


I dlaczego znowu czepiasz sie czegoś co właściwie nie tyczy się tematu i co zostało sobie wyjasinoine Exclamation Question
My to sobie wyjaśniliśmy (nawet ty brałeś w tym udział jak się dopisywałeś Exclamation ) i zapominasz ze czasem człowiek po samych literkach może źle kogoąś zrozumieć więc nie mieszaj w te sprzeczke jescze uriela Exclamation Exclamation
Sam tu na forum przyznaleś nie raz, że człowiek czasem moze kogoś żle zrozumieć. Raczej szukasz dodatkowego guza Exclamation

smnowoczasna napisał:
No i tak jak pisałem ..Ty nawet czytać nie umiesz a wypisujesz aluzje...to nie był błąd 504 tylko 503 A czcionka "była wielka jak pałac kultury". Ale Ty oczywiście znowu wymyśliłes błąd którego nie było i nie ma.


A tu kolejny przyklad czepiania się wszystkiego.
Człowieku od dłuższego czasu po prostu nie logowalem sie na forum i zapomnialem jak dokladnie brzmial ten błąd a ty jak zwykle tu inteligętniejszego grasz bo większość dnia siedzisz na tym forum i wszystko znasz na pamieć , co Exclamation Question
I znowu pamiętam, że gdy zaszła pomylka potrafileś napisać "ze każdy ma prowo do pomyłki czy błedów" albo coś w tym stylu. A teraz sie czepiasz Exclamation Question

[quote="smnowoczesna"Dla Ciebie pewnie i tak będzie "spieprzona"...

Ja chętnie zaczekam na premierę Twojej strony...o ile w ogóle kiedys powstanie...
Ale jeśli powstanie to bardzo proszę o linka do niej... [/quote]

Teraz to właściwie mnie już nie interesuje jak to będzie wyglądało bo postanowilem skończyć z tym wszystkim i dalej sie tu z tobą wyklucać, więc mozesz właściwie nie odpisywać na ten post bo i czasu szkoda twojego na szukanie nowych gózów ja i tak nie mam zamiaru wiecej odpisywać, widzac ja tu się traktuje ludzi którzy wspierają ten projekt, dodają napisy (właśnie miało być dodanych 5 nastepnych...) by pomóc innym ale przecież można je dodawac na inne serwisy, prawda ? wiec sie nie zmarnuje robota bynajmniej.

A gdybyś to ty zrobił jakąś ciekawą stronę (przecież jesteś intelligętniejszy), o ile w ogóle kiedyś zrobisz, to mimo wszystko pochwal się tym jak to robileś wyżej i napisz tutaj gdzieś o tym a ja to sobie obejrzę jakbym tu kiedyś przypadkiem na to wpadł Exclamation
Powodzenia. Very Happy

Ps. w związku z powyższym prosze admina o usunięcie mojego profilu, lub wskazówki odnośnie tego. Najlepiej na e-mail.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum forum.napiprojekt.pl Strona Główna -> Błędy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Strona 2 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


RSS

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group