Forum forum.napiprojekt.pl Strona Główna


 FAQFAQ  RegulaminRegulamin   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj  

Napisy dziwnie bardzo sie zachowują

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.napiprojekt.pl Strona Główna -> Z innej beczki
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
fanfilmowy



Dołączył: 07 Kwi 2009
Posty: 2

Podziękował: 0
Łącznie otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Pon Lip 27, 2009 08:11    Temat postu: Napisy dziwnie bardzo sie zachowują Odpowiedz z cytatem

Chodzi o film Transformers 2
Już 2 kopie ściągnołem
1.Napisy dobrze sie wyświetlały około 1,5h a potem zaczeły sie rozjeżdżać wyświetlały sie za póżno
2.Również transformersów ma napisy tylko do połowy co z tym zrobić


PS. Żeby nie było napisy pochodzą z tego serwisu
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklamiarz
Członek zespołu








Ostrzeżenia:

PostWysłany: Pon Lip 27, 2009 08:11    Temat postu: Klikając w reklamę wspierasz serwis



Powrót do góry
bilo
Członek Zespołu NapiProjekt



Dołączył: 22 Lip 2008
Posty: 3241

Podziękował: 10
Łącznie otrzymał 26 podziękowań w 24 postach

Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Pon Lip 27, 2009 08:47    Temat postu: Re: Napisy dziwnie bardzo sie zachowują Odpowiedz z cytatem

fanfilmowy napisał:
Chodzi o film Transformers 2
Już 2 kopie ściągnołem
1.Napisy dobrze sie wyświetlały około 1,5h a potem zaczeły sie rozjeżdżać wyświetlały sie za póżno

>>>
Zgłoś do niepasujących.
Nie rozumie jak się rozjeżdżały.Możesz to opisać??

fanfilmowy napisał:
2.Również transformersów ma napisy tylko do połowy co z tym zrobić

Te też zgłoś do niepasujących.
_________________
Bilo-moderator forum i napisów, członek zespołu NP




Crux Sacra Sit Mihi Lux
_____________________________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Yahoo Messenger MSN Messenger
fanfilmowy



Dołączył: 07 Kwi 2009
Posty: 2

Podziękował: 0
Łącznie otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Pon Lip 27, 2009 11:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oglądam sobie transformery No 1 godzinka pięknie nawet do godziny 20 wszystko oki Ale potem 2 3 sekundy ale potem to nawet i z 30 sekund jest opóżnienia film sobie leci ale napisy sie pojawiają 30 secund póżniej
ale problem polega na tym że film 2h19 min a napisy mają czas ostatniej linijki 2h.22min więc chyba poprostu napisy nie pasują ale wolałem na forum napisać Przepraszam jeśli temat jest nie istotny ale dla mnie jest ważny a nawet bardzo ważny
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
bilo
Członek Zespołu NapiProjekt



Dołączył: 22 Lip 2008
Posty: 3241

Podziękował: 10
Łącznie otrzymał 26 podziękowań w 24 postach

Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Pon Lip 27, 2009 14:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

fanfilmowy napisał:
Oglądam sobie transformery No 1 godzinka pięknie nawet do godziny 20 wszystko oki Ale potem 2 3 sekundy ale potem to nawet i z 30 sekund jest opóżnienia film sobie leci ale napisy sie pojawiają 30 secund póżniej
ale problem polega na tym że film 2h19 min a napisy mają czas ostatniej linijki 2h.22min więc chyba poprostu napisy nie pasują ale wolałem na forum napisać Przepraszam jeśli temat jest nie istotny ale dla mnie jest ważny a nawet bardzo ważny

>>>
No widzisz!!!
Znaczy że napisy są źle zsynchronizowane od tego czasu.
Czyli teraz albo je zrobisz sam (zsynchronizujesz), i dodasz do bazy NP jako poprawione lepsze napisy, albo zgłosisz do niepasujących i będziesz musiał
poczekać aż ktoś doda dobrze zsynchronizowane.
A temat jest istotny i nie ma tu nic złego w tym że go poruszyłeś.
My podczas sprawdzania Nowych napisów nie jesteśmy w stanie sprawdzić czy czas napisów jest dobrze dopasowany do filmu, jest to fizyczną niemożliwością.
Możesz napisać jeszcze prośbę np.: do moderatora "smnowoczesna", na PW (prywatną wiadomość) aby Ci pomógł, jeśli sam nie potrafisz robić synchro.
Ja jutro wyjeżdżam więc trochę jestem zajęty dziś, a od jutra mnie w ogóle nie będzie kilka dni, dlatego Ci nie pomogę.
Pozdrawiam.
>>>
>>>
Temat przeniesiony ze względu na niewłaściwy Dział.
Twój problem nie dotyczy NP, to raczej wina wprowadzającego napisy do bazy że źle je dopasował, dlatego temat został przeniesiony.
_________________
Bilo-moderator forum i napisów, członek zespołu NP




Crux Sacra Sit Mihi Lux
_____________________________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Yahoo Messenger MSN Messenger
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.napiprojekt.pl Strona Główna -> Z innej beczki Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


RSS

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group