Forum forum.napiprojekt.pl Strona Główna


 FAQFAQ  RegulaminRegulamin   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj  

Nowa wersja 2007-03-18 - 1.0.4.4
Idź do strony Poprzedni  1, 2
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.napiprojekt.pl Strona Główna -> Nowe wersje
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Gość









Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Sob Mar 24, 2007 00:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

[quote="Widmo"]program fajny, ale co uruchomie sciaganie napisow to on w kolko zebym dodal napisy i dodal napisy. nie mam napisow bo sciagam je tylko przy pomocy NAPI. Rolling Eyes [/quote]

No w3aśnie ca3a idea tego programu polega na tym, ?e u?ytkownicy dzielą sie swoimi napisami. Tak to dzia3a wiec postaraj sie od czasu do czasu samemu wygrzebaa i dopasowaa killka napisów. Potem dodaj do bazy w programie i po problemie. Jak wszyscy bedą tylko ściągaa napisy a nie umieszczaa to nie bedzie wogóle nowych napisów.


[quote="Widmo"]do tego pokazuje mu na pulpicie katalog z filmami a on mi zaczyna skanowac CEkhm... no to cos jest chyba nie tak...[/quote]

No w3aśnie mnie to te? zastanawia. Dlaczego program zbiera napisy z ca3ego dysku zamiast z wybranego folderu??
Powrót do góry
Reklamiarz
Członek zespołu








Ostrzeżenia:

PostWysłany: Sob Mar 24, 2007 00:59    Temat postu: Klikając w reklamę wspierasz serwis



Powrót do góry
Widmo
Gość








Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Czw Kwi 05, 2007 06:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No wiem jaka jest idea, ale ja w necie robie inne rzeczy ktore powinien zrobia ka?dy dla wspolnej ideii a nie robi.

W necie tez sie wszystko reguluje Wink

Ja nie dodaje napisów - bo nie mam czasu / nie mam filmów innych ni? LOST i PBrake / whatever.

Ale dodaje hasla do Wikipedii, za free pomagam ludziom z forami dyskusyjnymi i tak dalej. I wszystko sie wyrówna Wink
Powrót do góry
Marcin
Gość








Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Wto Wrz 04, 2007 18:06    Temat postu: INSTALACJA NEGATYWNA NAJNOWSZEJ WERSJI NAPI PROJEKT Odpowiedz z cytatem

Zainstalowałem najnowsza wersje programu i mam ten sam problem co wiekszosc tu ludzi ..pojawia sie napis sciagnij nowa wersje programu a przeciez zainstalowana mam najnowsza w czym problem i jak długo bedzie trwało rozwiazanie tego incydentu ? Smile
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.napiprojekt.pl Strona Główna -> Nowe wersje Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


RSS

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group