Forum forum.napiprojekt.pl Strona Główna


 FAQFAQ  RegulaminRegulamin   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj  

Punkty i poprawki - pytan kilka.

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.napiprojekt.pl Strona Główna -> Pytania
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
ZlosliwaFranca
VIP



Dołączył: 17 Mar 2007
Posty: 1

Podziękował: 0
Łącznie otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Nie Mar 18, 2007 00:28    Temat postu: Punkty i poprawki - pytan kilka. Odpowiedz z cytatem

Po miesiacu uzytkowania programu, wyskakuje mi uroczy komunikat o koniecznosci wrzucenia nowych napisow na serwer, w celu uruchomienia programu... I tutaj pytanie - czy kazdy uzytkownik programu, musi posiadac taka znajomosc jezyka, aby moc przetlumaczyc film i stworzyc nowe napisy? Czy moze z moja "wybitnie zaawansowana" angielszczyzna powinnam opacznie tlumaczyc i wrzucac takie badziewie na serwer? Jaki to ma cel?
Czy nie powinno wystarczyc wrzucenie kilku poprawek? (a moze wystarczy, a ja o tym nie wiem?) Interpunkcja i ortografia w jezyku polskim niewatpliwie wiekszej liczbie uzytkownikow nieobca, wiec umozliwiloby to korzystanie z programu szerszemu gronu...
Ponadto - jaki cel ma zbieranie punktow?
Z gory dzieki za odpowiedz...
Pozdrawiam Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklamiarz
Członek zespołu








Ostrzeżenia:

PostWysłany: Nie Mar 18, 2007 00:28    Temat postu: Klikając w reklamę wspierasz serwis



Powrót do góry
admin
Członek Zespołu NapiProjekt



Dołączył: 04 Cze 2006
Posty: 1859

Podziękował: 5
Łącznie otrzymał 51 podziękowań w 50 postach

Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Nie Mar 18, 2007 08:31    Temat postu: Re: Punkty i poprawki - pytan kilka. Odpowiedz z cytatem

ZlosliwaFranca napisał:
Po miesiacu uzytkowania programu, wyskakuje mi uroczy komunikat o koniecznosci wrzucenia nowych napisow na serwer, w celu uruchomienia programu... I tutaj pytanie - czy kazdy uzytkownik programu, musi posiadac taka znajomosc jezyka, aby moc przetlumaczyc film i stworzyc nowe napisy? Czy moze z moja "wybitnie zaawansowana" angielszczyzna powinnam opacznie tlumaczyc i wrzucac takie badziewie na serwer? Jaki to ma cel?
Czy nie powinno wystarczyc wrzucenie kilku poprawek? (a moze wystarczy, a ja o tym nie wiem?) Interpunkcja i ortografia w jezyku polskim niewatpliwie wiekszej liczbie uzytkownikow nieobca, wiec umozliwiloby to korzystanie z programu szerszemu gronu...


Nie musisz nic tlumaczyc. Wystarczy, ze dodasz jakies napisy z dysku raz na 30 dni, nawet jesli napisy beda juz w bazie to program i tak to zaakceptuje i przedluzy swoje dzialanie.

ZlosliwaFranca napisał:

Ponadto - jaki cel ma zbieranie punktow?
Z gory dzieki za odpowiedz...
Pozdrawiam Wink



W przyszlosci przewidujemy specjalne przywileje dla osob z ustalonym limitem pkt.



PS
ostatnio bylem strasznie zabiegany i nie mialem czasu na przesiadywanie na forum, tak wiec odpisuje dopiero teraz...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bagheera



Dołączył: 02 Sty 2007
Posty: 8

Podziękował: 0
Łącznie otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: WhereEaglesDare Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Wto Kwi 17, 2007 16:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a ja mam pytanie o nieco g3ebszy sens tego o czym mówi3 poprzednik, jaki jest sens tego, ?e program (nieco nachalnie szczerze mówiąc) po pewnym okresie czasu nie dodawania ?adnych napisów do bazy wypluwa nam jak?e uroczy komunikat, kiedy to chce sobie popraa napisy, ?e "czy chce dodaa napisy.." i ?eby wskaza3 dysk który ma program przeszukaa, lecz on mi nie pozwala ściągnąa napisów jak klkine NIE? Rozumiem chcesz wymusia w jakiś sposób na userach ?eby dodawali do bazy napisy (szczególnie tych mniej świadomych), ?eby ca3y ten projekt jakoś funkcjonowa3, ale przez tak zbudowaną fukncje musze wyciągaa p3yty, ?eby skanowa3 napisy, które i tak prawdopodobnie są ju? w bazie, co za tym idzie nie doda ich, nic nie zrobi, ja strace troche czasu, i dopiero bede móg3 popraa napisy. Czy nie lepiej by by3o gdyby by3 to tak: po 30 dniach niedodania napisów pojawia sie ów nagscreen, no i ja sobie wybieram, czy chce ?eby on sobie znalaz3 i jakieś doda3 (bo np. zrobi3em jakieś napisy, albo mam nowe z innego 1ród3a, które nie wiem czy są w bazie) i klikam na TAK, albo klikam na NIE, bo wiem ?e nie mam ?adnych nowych napisów, no i nie ma z tego powodu ?adnych niegatywnych konsekwencji, bo co jeśli ktoś NIE MA -ADNYCH nowych napisów? To jak ma teraz ściągnąa? Oczywiście mo?e z napisy.org, ale co jeśli tam ich nie ma? I jakim prawem ma niby zabraniaa popbrania napisów, skoro to program public, dla ka?dego, i takowe ograniczenie jest moim zdaniem bez sensu, jak ktoś ma napisy, to doda, jak nie ma to nie, koniec, nie powiniem z tego tytu3u miea takowych ograniczen, we1my mnie na przyk3ad, dorzuci3em wam 5 z3 (niewiele, ale zawsze coś Smile ), doda3em du?o napisów jeszcze zanim program oficjalnie ruszy3, ponadto, jestem aktywnym t3umaczem (t3umacze g3ównie kreskówki) co jakiś czas dodaje nowe napisy, a tu bec, takie coś mi wyskauje, oczywiście, moge poświecia chwile, wygrzebaa byle jaką p3yte z napisami, (którą i tak doda3em wcześniej (lub ktoś wcześniej)) W zwiąku z tym propunuje w nowej wersji programu, aby zmieni3a sie ta nieco niewygodna zasada, tak bedzie wygodniej, i bardziej profesjonalnie. Ka?dy bedzie sobie dodawa3 ilbo i nie, i tyle. I tak powinno chyba bya, nie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.napiprojekt.pl Strona Główna -> Pytania Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


RSS

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group