Forum forum.napiprojekt.pl Strona Główna


 FAQFAQ  RegulaminRegulamin   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj  

Problem z logowaniem na forum
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum forum.napiprojekt.pl Strona Główna -> Błędy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
gregrin1



Dołączył: 02 Kwi 2009
Posty: 8

Podziękował: 0
Łącznie otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Czw Kwi 02, 2009 14:10    Temat postu: Problem z logowaniem na forum Odpowiedz z cytatem

Witam.

Żeby zalogować sie na to forum musiałem sobie założyć nowe konto Ekhm... Na moim starym koncie Gregrin mogę sie zalogować na stronie głównej natomiast na forum juz nie ponieważ dostaje komunikat:
Cytat:
Podałeś nieprawidłowe lub nieaktywne dane użytkownika

Kliknij Tutaj aby spróbować ponownie

Kliknij Tutaj aby powrócić do Strony Głównej
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklamiarz
Członek zespołu








Ostrzeżenia:

PostWysłany: Czw Kwi 02, 2009 14:10    Temat postu: Klikając w reklamę wspierasz serwis



Powrót do góry
bilo
Członek Zespołu NapiProjekt



Dołączył: 22 Lip 2008
Posty: 3241

Podziękował: 10
Łącznie otrzymał 26 podziękowań w 24 postach

Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Czw Kwi 02, 2009 16:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam gregrin1 jeśli jesteś pewny że login jest prawidłowy spróbuj w opcjach sprawdzić czy masz wklepane swój login i hasło.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Yahoo Messenger MSN Messenger
gregrin1



Dołączył: 02 Kwi 2009
Posty: 8

Podziękował: 0
Łącznie otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Czw Kwi 02, 2009 16:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

bilo napisał:
Witam gregrin1 jeśli jesteś pewny że login jest prawidłowy spróbuj w opcjach sprawdzić czy masz wklepane swój login i hasło.

Nie bardzo wiem w jakich opcjach Ekhm... Na głównej stronce nie ma żadnych opcji. A loginu i hasla jestem pewien bo używam programu do zapamiętywania haseł i on mi sam wpisuje te same dane co na głównej stronie (ale próbowałem też wpisywać ręcznie i przyklejać, oraz wysłałem sobie nowe hasło nic nie pomogło Ekhm... dalej na głównej mogę się zalogować jako gregrin ale na forum już nie)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
bilo
Członek Zespołu NapiProjekt



Dołączył: 22 Lip 2008
Posty: 3241

Podziękował: 10
Łącznie otrzymał 26 podziękowań w 24 postach

Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Czw Kwi 02, 2009 16:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie wiem czy to Ci pomoże ale spróbuj wpisać ten login w opcjach, jeszcze raz się powtarzam.A owe opcje masz , już Ci tłumaczę.Na pasku Twojego ekranu powinieneś mieć małą ikonkę Napi.Kliknij na nią tam właśnie znajdziesz opcje.Daj znać czy pomogło.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Yahoo Messenger MSN Messenger
gregrin1



Dołączył: 02 Kwi 2009
Posty: 8

Podziękował: 0
Łącznie otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Czw Kwi 02, 2009 17:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

bilo napisał:
Nie wiem czy to Ci pomoże ale spróbuj wpisać ten login w opcjach, jeszcze raz się powtarzam.A owe opcje masz , już Ci tłumaczę.Na pasku Twojego ekranu powinieneś mieć małą ikonkę Napi.Kliknij na nią tam właśnie znajdziesz opcje.Daj znać czy pomogło.

Ty mówisz o programie ?? W programie mam wszystko ok i jak dam "sprawdz wpisane dane" to pisze "Haslo oraz login poprawne" dla użytkownika gregrin.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
bilo
Członek Zespołu NapiProjekt



Dołączył: 22 Lip 2008
Posty: 3241

Podziękował: 10
Łącznie otrzymał 26 podziękowań w 24 postach

Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Czw Kwi 02, 2009 17:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiesz nie wiem jak to możliwe Shocked ,pamiętam kiedyś ktoś miał podobny problem, niestety nie dał znać jak to u niego się skończyło.Bardzo dziwne.Nie Wiem bracie co Ci doradzić myślę że musimy poczekać na któregoś Moderatora.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Yahoo Messenger MSN Messenger
wiesia57
VIP



Dołączył: 25 Gru 2008
Posty: 490

Podziękował: 0
Łącznie otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Czw Kwi 02, 2009 19:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie wiem ale tak obserwuję ten temat to dziwny przypadek ponieważ nie trzeba miec dwóch kont w Napi. Zakładając konto w programie to automatycznie jest założone konto i na forum. Ja wchodząc na forum nie loguję się na stronie głównej, wchodzę na forum jeśli chcę napisac post klikam zaloguj i to wszystko lub wyloguj jeśli tylko przeglądam.
Ja bym proponowała tak spróbuj jeszcze raz od początku klikni na pasku na dole w małą ikonkę NAPI Arrow opcje wpisz jeszcze raz ręcznie Login i Hasło daj ok wejdz na Forum i spróbuj kliknąc Zaloguj zobacz co się będzie działo. Tylko nie wiem ale przed tym pewnie musiałbyś wykasowac to nowe konto na forum co założyłes. A jesli nici z tego to faktycznie nie wiadomo co może byc problemem próbuję pomóc.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
gregrin1



Dołączył: 02 Kwi 2009
Posty: 8

Podziękował: 0
Łącznie otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Czw Kwi 02, 2009 20:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tego tez próbowałem. Konto mam już dość długo ale do teraz nie potrzebowałem sie logować na forum. Wydaje mi sie że bez administracji tego problemu nie rozwiąże ale niestety nikt sie jeszcze nie pokazał Ekhm...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wiesia57
VIP



Dołączył: 25 Gru 2008
Posty: 490

Podziękował: 0
Łącznie otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Czw Kwi 02, 2009 20:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przykro mi, że nie mogłam pomóc Sad jednak musisz poczekac na pomoc administracji
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
bilo
Członek Zespołu NapiProjekt



Dołączył: 22 Lip 2008
Posty: 3241

Podziękował: 10
Łącznie otrzymał 26 podziękowań w 24 postach

Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Czw Kwi 02, 2009 22:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja jeszcze myślałem o odinstalowaniu Napi , zresetowaniu i ponownym zainstalowaniu ale nie mam pojęcia czy to coś da, ale możesz spróbować.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Yahoo Messenger MSN Messenger
gregrin1



Dołączył: 02 Kwi 2009
Posty: 8

Podziękował: 0
Łącznie otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Czw Kwi 02, 2009 22:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

bilo napisał:
Ja jeszcze myślałem o odinstalowaniu Napi , zresetowaniu i ponownym zainstalowaniu ale nie mam pojęcia czy to coś da, ale możesz spróbować.


Ale to ewidentnie problem z moim kontem w bazie forum. Przecież program nie ma wpływu na logowanie sie na serwerze. Prędzej to mógł by być problem z przeglądarką ale inne konto mi wchodzi więc ta koncepcja odpada. Błędy przy wpisywaniu wyklucza program który to robi więc pozostaje coś z moim kontem w bazie danych albo coś przeoczyłem ?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
smnowoczesna



Dołączył: 21 Kwi 2008
Posty: 2351

Podziękował: 0
Łącznie otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Polska Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Czw Kwi 02, 2009 23:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dziwna sprawa.
Program nie ma nic do logowania sie na forum.
Na forum klikasz na zaloguj i wszystko powinno pięknie załapać.
Podeślij mi na PW pełne dane Twojego pierwszego konta (nick, adres e-mail, hasło)
Porównamy, sprawdzimy z bazą i dam Ci cynk.
_________________
smnowoczesna - moderator forum, członek Zespołu NP


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
bilo
Członek Zespołu NapiProjekt



Dołączył: 22 Lip 2008
Posty: 3241

Podziękował: 10
Łącznie otrzymał 26 podziękowań w 24 postach

Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Czw Kwi 02, 2009 23:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

gregrin1 napisał:
bilo napisał:
Ja jeszcze myślałem o odinstalowaniu Napi , zresetowaniu i ponownym zainstalowaniu ale nie mam pojęcia czy to coś da, ale możesz spróbować.


Ale to ewidentnie problem z moim kontem w bazie forum. Przecież program nie ma wpływu na logowanie sie na serwerze. Prędzej to mógł by być problem z przeglądarką ale inne konto mi wchodzi więc ta koncepcja odpada. Błędy przy wpisywaniu wyklucza program który to robi więc pozostaje coś z moim kontem w bazie danych albo coś przeoczyłem ?

Oczywiście że jedno z drugim nie ma nic wspólnego, starałem sie jakkolwiek łapać wszelkich rozwiązań, jednak pomoc Moda jest oczywiście najlepsza w tym przypadku.Jak już pisałem wcześniej.Swoją drogą dobrze że już masz z nim kontakt.Daj znać co było grane czy się to wyjaśniło , bo niezmiernie jestem ciekawy.Pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Yahoo Messenger MSN Messenger
gregrin



Dołączył: 07 Kwi 2009
Posty: 1

Podziękował: 0
Łącznie otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Wto Kwi 07, 2009 17:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sprawa rozwiązana
Cytat:
Wszystko juz załatwione. Okazało sie że problem leżał po stronie technicznej NP.
Z jakichś dziwnych, niezrozumiałych dla nas przyczyn przy zakładaniu Twojego konta nie przekopiowało danych do dostepu do forum.
Zazwyczaj procedura ta wykonywana jest automatycznie i nie wymaga ingerencji administracji.
Czemu tak sie stało nie wiem.

Mnie osobiście wydaje się że moje konto było dosyć stare i może wtedy jeszcze nie było wszystkich procedur ?? Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wiesia57
VIP



Dołączył: 25 Gru 2008
Posty: 490

Podziękował: 0
Łącznie otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Wto Kwi 07, 2009 18:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Widzę sprawa rozwiązana a również byłam ciekawa co było grane, ważne że działa co było to było

Pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum forum.napiprojekt.pl Strona Główna -> Błędy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


RSS

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group