Forum forum.napiprojekt.pl Strona Główna


 FAQFAQ  RegulaminRegulamin   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj  

Od 57 min filmu, brak napisów.........

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.napiprojekt.pl Strona Główna -> Z innej beczki
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
bilo
Członek Zespołu NapiProjekt



Dołączył: 22 Lip 2008
Posty: 3241

Podziękował: 10
Łącznie otrzymał 26 podziękowań w 24 postach

Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Nie Mar 08, 2009 00:19    Temat postu: Od 57 min filmu, brak napisów......... Odpowiedz z cytatem

Od 57 min filmu, brak napisów , do filmu The Omen (2006 DVD-rip-XviD-6 channel audio).Nie wiem co jest ,proszę o pomoc.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Yahoo Messenger MSN Messenger
Reklamiarz
Członek zespołu








Ostrzeżenia:

PostWysłany: Nie Mar 08, 2009 00:19    Temat postu: Klikając w reklamę wspierasz serwis



Powrót do góry
wiesia57
VIP



Dołączył: 25 Gru 2008
Posty: 490

Podziękował: 0
Łącznie otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Nie Mar 08, 2009 08:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Halo bilo Very Happy
Myślę tak, że jeśli masz je z Napi to zgłoś niepasujące napisy poprzez opcję w programie oczywiście podając powód (może ktoś wrzucił przez pomyłkę nie do końca przetłumaczony film i zostały niezauważone) próbuję pomóc nie mam pojęcia jaki może byc inny powód

Pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
bilo
Członek Zespołu NapiProjekt



Dołączył: 22 Lip 2008
Posty: 3241

Podziękował: 10
Łącznie otrzymał 26 podziękowań w 24 postach

Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Nie Mar 08, 2009 17:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzięki Wiesiu tak właśnie zrobiłem.Ale post też wysłałem na wszelki wypadek. Razz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Yahoo Messenger MSN Messenger
smnowoczesna



Dołączył: 21 Kwi 2008
Posty: 2351

Podziękował: 0
Łącznie otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Polska Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Pon Mar 09, 2009 11:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Powyższy problem to nie błąd Napiprojektu i nie powinien ten temat znaleźc sie w tym dziale.

Powody brakujących napisów moga byc nastepujące.

Arrow Byc może ktoś dodał napisy do innej wersji filmu dlatego wydają sie krótsze i może należało by je zsynchronizować.
Arrow Napisy są nie do końca przetłumaczone (jesli oczywiście do 57 minuty tekst wyświetlał sie prawidłowo)
Arrow Napisy są do filmu w wersji 2 CD a Ty masz wersję 1 CD do której ktos wstawił napisy tylko do pierwszego CD i dlatego po 57 minucie napisy się urywają.

Trzeba było wersję 2CD przerobić na 1CD i wtedy dodać ale najwidoczniej ktoś tego nie potrafił (jeśli oczywiście taka jest przyczyna braku dalszych napisów w filmie)

Temat przeniesiony ze względu na niewłaściwy dział.
_________________
smnowoczesna - moderator forum, członek Zespołu NP


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
bilo
Członek Zespołu NapiProjekt



Dołączył: 22 Lip 2008
Posty: 3241

Podziękował: 10
Łącznie otrzymał 26 podziękowań w 24 postach

Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Pon Mar 09, 2009 12:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Prawdopodobnie masz racje Nowoczesny.Nie ma problemu wina po mojej stornie że tego najpierw nie sprawdziłem.AAAAAAAA i sorki że pomyliłem działy i narobiłem Ci roboty.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Yahoo Messenger MSN Messenger
smnowoczesna



Dołączył: 21 Kwi 2008
Posty: 2351

Podziękował: 0
Łącznie otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Polska Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Pon Mar 09, 2009 13:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pół biedy z taką robotą no ale jak sie tego uzbiera to też troche czasu zajmuje Very Happy

Z tymi napisami to musialbys sprawdzic dokladnie o co kaman.
_________________
smnowoczesna - moderator forum, członek Zespołu NP


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
bilo
Członek Zespołu NapiProjekt



Dołączył: 22 Lip 2008
Posty: 3241

Podziękował: 10
Łącznie otrzymał 26 podziękowań w 24 postach

Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Pią Mar 13, 2009 18:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

smnowoczesna napisał:
Arrow Napisy są do filmu w wersji 2 CD a Ty masz wersję 1 CD do której ktos wstawił napisy tylko do pierwszego CD i dlatego po 57 minucie napisy się urywają.


Ten powód odpada mam wersje 2CD , najprawdopodobniej jeden z tych pierwszych , o których napisałeś powodów.Przyjże się dokładnie o co biega , sorki ale przez ostatnie pare dni byłem kompletnie zajety.Dzięki za odpowiedz.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Yahoo Messenger MSN Messenger
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.napiprojekt.pl Strona Główna -> Z innej beczki Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


RSS

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group