Forum forum.napiprojekt.pl Strona Główna


 FAQFAQ  RegulaminRegulamin   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj  

Dlaczego program nie ściąga napisów?

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.napiprojekt.pl Strona Główna -> Propozycje rozwoju
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
alistair80



Dołączył: 10 Kwi 2013
Posty: 6

Podziękował: 0
Łącznie otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Pon Sie 19, 2019 16:18    Temat postu: Dlaczego program nie ściąga napisów? Odpowiedz z cytatem

Wiem, że narażam się na bana, ale dlaczego program nie ściąga napisów do mojej wersji filmu? Gdy klikam na film prawym przyciskiem myszy, to mogę ściągnąć parametry techniczne filmu. Po wejściu na stronę i znalezieniu filmu po tychże parametrach znajduję napisy bez problemu. Dlaczego nie potrafi tego program? I nie piszcie mi, że to wina przeglądarki albo odtwarzacza napisów, bo to wg mnie kompletna bzdura. Skoro na stronie są napisy dopasowane do mojej wersji filmu, to program powinien to zrobić równie dobrze. Dlatego moją propozycją rozwoju, żeby treść posta pasowała do tematu, jest sprawienie, żeby program działał tak jak ja - czyli ściągał napisy wg parametrów technicznych. To tylko tyle, albo jak w waszym wykonaniu AŻ tyle, bo ewidentnie nie potraficie tego zrobić. Teraz oczywiście czekam na zgnojenie, choć mam nadzieję, że potraficie podać naprawdę sensowne argumenty za teorią, że nie da się tego zrobić z sensem. Skoro ja mogę znaleźć napisy po technicznych parametrach filmu, to program też powinien to zrobić. Żyjemy w naprawdę cudownych czasach, które umożliwiają zrobienie praktycznie wszystkiego. Postarajcie się, albo napiszcie, dlaczego jest to niemożliwe. Może wtedy Wam uwierzę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklamiarz
Członek zespołu








Ostrzeżenia:

PostWysłany: Pon Sie 19, 2019 16:18    Temat postu: Klikając w reklamę wspierasz serwis



Powrót do góry
lesli
Członek Zespołu NapiProjekt



Dołączył: 18 Mar 2009
Posty: 241

Podziękował: 8
Łącznie otrzymał 12 podziękowań w 12 postach

Skąd: Philippines Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Pon Sie 19, 2019 21:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dlaczego ktoś ma cię "gnoić"?
pytasz, to otrzymasz odpowiedź, choć trochę kultury by ci się przydało, no ale...
założe się o wszystko, że parametry "twojego" filmu i te które widnieją w NP nie są identyczne, wystarczy niewielka różnica w jakimkolwiek parametrze np czas filmu lub rozmiar pliku, aby program nie rozpoznał
przypisz ten plik do danego filmu w NP i dodaj napisy jako nowe/poprawione do tego pliku (usuwając wcześniej stopkę NP) i każdy następny kto będzie miał ten plik co ty będzie mógł pobrać te napisy z automatu.
My nie dysponujemy wszystkimi wersjami danego filmu, aby robić takie przypisanie samemu i dlatego polegamy na użytkownikach.


Ostatnio zmieniony przez lesli dnia Wto Sie 20, 2019 22:01, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
alistair80



Dołączył: 10 Kwi 2013
Posty: 6

Podziękował: 0
Łącznie otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Wto Sie 20, 2019 11:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

OK, przepraszam za napastliwy ton. A nie ma możliwości, żeby program znajdował po ilości klatek na sekundę i czasie trwania filmów (bez tysięcznych sekundy)? Ja tak znajduję większość napisów, a wg mnie to są dwa wystarczające parametry. Czy film ma 1 GB czy 780 MB jest bez znaczenia, oczywiście tylko moim zdaniem laika. Poza tym jestem ciekaw do jakich filmów, a raczej skąd, są napisy w Napiprojekt? (jeśli oczywiście można to określić w przybliżeniu, nie mówiąc już o podaniu tego do publicznej wiadomości, że tak to ujmę. Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lesli
Członek Zespołu NapiProjekt



Dołączył: 18 Mar 2009
Posty: 241

Podziękował: 8
Łącznie otrzymał 12 podziękowań w 12 postach

Skąd: Philippines Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Wto Sie 20, 2019 15:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

program wylicza sumę kontrolną z parametrów,
ty wyszukując napisy szukasz do danego tytułu i tylko ew. porównujesz te podstawowe parametry
co do drugiej części NP to serwis użytkowników, tz napisy może wrzucić każdy, a więc autor napisów jak też osoba która je znalazła w sieci i przekazała dalej
NP wyróżnia się tym, że wyszukuje napisy do tego konkretnego pliku z filmem, który jest w posiadaniu szukającego, o ile ktoś wcześniej oczywiście przypisał ten plik do napisów
i jak napisałem wyżej ważna jest suma kontrolna, a nie np nazwa pliku, która może być np xyz Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.napiprojekt.pl Strona Główna -> Propozycje rozwoju Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


RSS

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group