Forum forum.napiprojekt.pl Strona Główna


 FAQFAQ  RegulaminRegulamin   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj  

DO ZROBIENIA
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.napiprojekt.pl Strona Główna -> Propozycje rozwoju
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
sylwana99



Dołączył: 05 Lut 2014
Posty: 1

Podziękował: 0
Łącznie otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Łódź Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Sro Lut 05, 2014 16:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

witam,

przy pobieraniu napisów dla dużej ilości plików może odpalac się tylko jedna instancja aplikacji?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Reklamiarz
Członek zespołu








Ostrzeżenia:

PostWysłany: Sro Lut 05, 2014 16:29    Temat postu: Klikając w reklamę wspierasz serwis



Powrót do góry
yagis
Członek Zespołu NapiProjekt



Dołączył: 16 Cze 2008
Posty: 498

Podziękował: 3
Łącznie otrzymał 42 podziękowań w 42 postach

Skąd: KRK Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Czw Lut 06, 2014 00:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sprecyzuj swoje pytanie sylwana99. Program odpala się tylko w jednej kopii. Nie bardzo rozumiem czy to pytanie czy sugestia. I przede wszystkim o co chodzi w tym pytaniu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
lesli
Członek Zespołu NapiProjekt



Dołączył: 18 Mar 2009
Posty: 241

Podziękował: 8
Łącznie otrzymał 12 podziękowań w 12 postach

Skąd: Philippines Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Pią Mar 07, 2014 05:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie wiem czy mi się nie wydaje, ale chyba filmweb znów coś namieszał w skryptach i u nas nie wyświetlają się okładki na stronie o filmie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
m4rcel
VIP



Dołączył: 17 Lut 2009
Posty: 1

Podziękował: 0
Łącznie otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Pią Kwi 04, 2014 10:53    Temat postu: Automatyczne pobieranie napisaów Odpowiedz z cytatem

Witam,

Na wstępie gratuluję programu. Brakuje mi opcji podobnej do tej obecnej w Qnapi czyli możliwości dodania katalogu który na żądanie lub cyklicznie jest skanowany a napisy do filmów są pobierane automatycznie. Rozumiem że problemem może tu być finansowanie ponieważ pobieranie pojedynczo dla każdego filmu napisów generuje wyświetlenie reklamy ale może da się to jakoś załatwić?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lesli
Członek Zespołu NapiProjekt



Dołączył: 18 Mar 2009
Posty: 241

Podziękował: 8
Łącznie otrzymał 12 podziękowań w 12 postach

Skąd: Philippines Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Pią Kwi 04, 2014 19:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

w opcjach ustawiasz automatycznie dodaj do kolejki jeśli nie znajdzie napisów, a następnie (jak sam nazwałeś "na żądanie") skanujesz swoją kolejkę i napisy masz pobierane automatycznie i do tego w okienku wyświetli ci do jakiego pliku znalazł napisy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
_husk



Dołączył: 05 Kwi 2014
Posty: 3

Podziękował: 2
Łącznie otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Sob Kwi 05, 2014 10:55    Temat postu: opis Odpowiedz z cytatem

Witam,
Nie wiem czy było już.
Aktualnie wyświetla się opis ze strony napiprojekt.pl, natomiast poniżej są linki do innych serwisów. Fajnym rozwiązaniem byłaby możliwość, żeby w przypadku odpowiedniego ustawienia w opcjach otwierał się opis z jednego z tych serwisów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lesli
Członek Zespołu NapiProjekt



Dołączył: 18 Mar 2009
Posty: 241

Podziękował: 8
Łącznie otrzymał 12 podziękowań w 12 postach

Skąd: Philippines Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Sob Kwi 05, 2014 13:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jak zauważyłeś, przy wielu filmach nie ma żadnego opisu, nawet tych starszych, więc co wtedy miałoby się wyświetlać?
Może wyszukiwanie dostępnego opisu we wszystkich opisach?
Taką opcję posiada Google.
nie mów, że jesteś leniwy i nie chce ci się kliknąc raz myszką w podany link.
A tak na poważnie to w związku z twoją propozycją wpadło mi coś takiego, aby dodać jeszcze jedną linię na stronie dodawania nowego filmu pt krótki opis filmu, żeby użytkownicy sami dodali taki opis, który oczywiście się wyświetli na stronie, mógłby być również pkt i aby zachęcić do dodawania dać im 3 pkt, bo to trzeba znaleźć i wkleić ew. samemu napisać.
Prostszą metodą byłoby dodanie skryptu który doda opis z filmweb, ale jak zaznaczyłem na początku tylko jeśli jest dostępny w tym serwisie.
Sama propozycje jest oczywiście godna uwagi pomimo moich żartów na początku.
pzdr
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
_husk



Dołączył: 05 Kwi 2014
Posty: 3

Podziękował: 2
Łącznie otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Sob Kwi 05, 2014 22:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jestem leniwy i stąd mój pomysł Wink Więcej opisów można znaleźć w innych serwisach niż w napiprojekt.pl i stąd mój pomysł. A co do Twojego pytania co powinno się wyświetlać? A co aplikacja proponuje gdy w bazie nie ma napisów... Wink Alternatywne wyszukiwanie w innych serwisach.
Pomysł ten wziął się z faktu, iż mam bardzo słabą pamięć do tytułów filmów i sam wielokrotnie umieszczam w katalogu skrót url do filmu, żeby w przypływie chęci do obejrzenia czegoś móc szybko znaleźć opis i opinie. Z racji największej bazy jest to link do serwisu filmweb, oczywiście Twój pomysł mobilizowałby użytkowników do dodawania opisów, więc baza by się powiększała i zaglądanie do "konkurencji" nie byłoby potrzebne.

A trochę z innej beczki. Zauważyłem, że jeżeli pobrany film ma inną nazwę i różni się wielkością to aplikacja ma problem ze znalezieniem napisów. Jeżeli jednak znajdę napisy osobiście do niego i zmienię im nazwę na pasującą do filmu, a napisy te pochodzą z napiprojekt, to aplikacja już ich nie chce dodać do bazy, co na przyszłość przekłada się to, że inni mają problem z pobraniem napisów do tych filmów w takiej formie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lesli
Członek Zespołu NapiProjekt



Dołączył: 18 Mar 2009
Posty: 241

Podziękował: 8
Łącznie otrzymał 12 podziękowań w 12 postach

Skąd: Philippines Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Sob Kwi 05, 2014 22:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

_husk napisał:

A trochę z innej beczki. Zauważyłem, że jeżeli pobrany film ma inną nazwę i różni się wielkością to aplikacja ma problem ze znalezieniem napisów. Jeżeli jednak znajdę napisy osobiście do niego i zmienię im nazwę na pasującą do filmu, a napisy te pochodzą z napiprojekt, to aplikacja już ich nie chce dodać do bazy, co na przyszłość przekłada się to, że inni mają problem z pobraniem napisów do tych filmów w takiej formie.


o ile mnie pamięć nie myli to w tym przypadku musisz usunąć linię że napisy pobrane z napi projekt (obie linie tę z początku i końca) i wtedy możesz je dodać jako nowe do tego pliku filmowego do którego nie chciały znaleźć, oczywiście po uprzednim sprawdzeniu, że pasują do twojej wersji (na ogół sprawdzam na początku w połowie i pod koniec filmu jeśli napisy się zgadzają z tym co dzieje się na ekranie, to przyjmuję, że są dobrze zsynchronizowane.
I jeśli ktoś będzie miał to samo wydanie filmu co ty (tzn rozmiar itp) to automatycznie pobierze napisy które ty dodałeś.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
o1okti
Tłumacz NAPIerce-SQUAD



Dołączył: 15 Kwi 2012
Posty: 182

Podziękował: 8
Łącznie otrzymał 21 podziękowań w 21 postach

Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Nie Kwi 06, 2014 00:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Możesz zastosować się do zaleceń lesliego, ale istnieje też łatwiejszy sposób.
Jeśli dodajesz nowe napisy do bazy, program wyszukuje wszystkie napisy istniejące w katalogu, z którego je dodajesz i wyświetla je wszystkie w tabelce.



Po zaznaczeniu wybranych napisów, przestaną być one ignorowane i będą gotowe do wysłania na serwer.


_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
_husk



Dołączył: 05 Kwi 2014
Posty: 3

Podziękował: 2
Łącznie otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Nie Kwi 06, 2014 05:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzięki Panowie Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
criskrakow
Członek Zespołu NapiProjekt



Dołączył: 02 Gru 2008
Posty: 3282

Podziękował: 23
Łącznie otrzymał 130 podziękowań w 129 postach

Skąd: KRK Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Pią Maj 23, 2014 10:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jako moderator podejmuje decyzję o USUNIĘCIU ostatnich postów jako że zrobił się śmietnik i są one niezgodne z przyjętą przez Nas polityką. Każdy następny post związany z tę niedorzeczną wymianą opinii zostanie bezwzględnie usunięty!
_________________
JEŚLI CI POMOGŁEM - KLIKNIJ PRZYCISK PODZIĘKUJ.


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
psuj1



Dołączył: 20 Sie 2012
Posty: 4

Podziękował: 0
Łącznie otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Pią Sie 08, 2014 18:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ponowię prośbę sprzed blisko 2 lat. Dodajcie obsługę napisów .ass. Bardzo by to ułatwiło życie widzom anime.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
filazaf



Dołączył: 08 Sty 2008
Posty: 83

Podziękował: 0
Łącznie otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Pon Mar 09, 2015 05:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tez jestem za, a to chyba nie aż tak wiele roboty, bo to rozwinięta wersja ssa
_________________
Zawsze POMOGĘ!
ASS, SSA ?
Problem z napisami?

ANIME:
MiniTheatre.ORG
Mniejsze od rm, lepsze od AVI!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
xemidra



Dołączył: 09 Lis 2011
Posty: 23

Podziękował: 0
Łącznie otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Nie Kwi 10, 2016 12:45    Temat postu: Dodanie oznaczenia języka do poliku z napisami. Odpowiedz z cytatem

Witam,

Niektóre odtwarzacze multimediów (np: Media Player Classic: Home Cinema) pozwalają na ustawienie kolejności wybieranych napisów jeżeli w dostępnych jest kilka wersji językowych np: pol, eng, ger. Rozpoznawanie wersji językowej polega głównie na nazwie pliku z napisami.

Właściwa nazwa pliku to np:
Title.S01E01.720p.BluRay.x264.eng.srt

Jednak NapiProjekt zapisuje napisy z nazwą:
Title.S01E01.720p.BluRay.x264.srt

Tym samym nie pozwalając na "odgadnięcie" wersji językowej i automatyczne wybranie tej poprawnej. W związku z tym bardzo proszę o wprowadzenie możliwości dodania 3-literowej końcówki przez rozszerzeniem odznaczającej wersję językową napisów. Nie wydaje mi się to specjalnie trudne to wprowadzenia a znacząco poprawiłoby komfort z używania programu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.napiprojekt.pl Strona Główna -> Propozycje rozwoju Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następny
Strona 9 z 10

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


RSS

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group