Forum forum.napiprojekt.pl Strona Główna


 FAQFAQ  RegulaminRegulamin   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj  

DO ZROBIENIA
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.napiprojekt.pl Strona Główna -> Propozycje rozwoju
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Gość









Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Nie Paź 14, 2007 21:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lista poprawek:

a) Menu podreczne pod Vista - nie dziala (brak opcji programu, Vista Business)

b) Wymiana czcionek uzywanych przez program z CP-1252 na Unicode, bo pod nie polskojezycznymi wersjami Windows zamiast ogonkow sa krzaki. Da sie to obejsc, ale obejscie wplywa na caly system, wiec jest bez sensu.
Powrót do góry
Reklamiarz
Członek zespołu








Ostrzeżenia:

PostWysłany: Nie Paź 14, 2007 21:01    Temat postu: Klikając w reklamę wspierasz serwis



Powrót do góry
Gość









Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Sob Paź 27, 2007 11:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja mam taką wizję dodawania linków do stron z napisami:
-żeby można było korzystać ze wszystkich stron z napisami a nie tylko tych czterech
Tu macie przykładową stronę z napisami do filmów konowych Dragon Ball Z:
http://www.cinekball.pl/index.php?id=dbmulti/napisy
Powrót do góry
waniaa



Dołączył: 12 Sie 2007
Posty: 6

Podziękował: 1
Łącznie otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Pon Gru 10, 2007 16:43    Temat postu: dodatkowa opcja w alternatywnym wyszukiwaniu Odpowiedz z cytatem

Często się zdarza że program nie może znaleźć napisów do filmu , a napisy się znajdują w bazie tylko pod innym tytułem,a program proponuje alternatywne wyszukiwanie na innych stronach.Czy nie można by do opcji alternatywnego wyszukiwania dołożyć wyszukanie napisów na podstawie adresów do opisu filmu np:filmweb.pl , które są dokładane do napisów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
admin
Członek Zespołu NapiProjekt



Dołączył: 04 Cze 2006
Posty: 1859

Podziękował: 5
Łącznie otrzymał 51 podziękowań w 50 postach

Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Pon Gru 10, 2007 20:54    Temat postu: Re: dodatkowa opcja w alternatywnym wyszukiwaniu Odpowiedz z cytatem

waniaa napisał:
Często się zdarza że program nie może znaleźć napisów do filmu , a napisy się znajdują w bazie tylko pod innym tytułem,a program proponuje alternatywne wyszukiwanie na innych stronach.Czy nie można by do opcji alternatywnego wyszukiwania dołożyć wyszukanie napisów na podstawie adresów do opisu filmu np:filmweb.pl , które są dokładane do napisów.



bardzo dobry pomysl, zastanawialem sie na dodaniem takiej opcji bezposrednio do programu, ale mysle ze w wyszukiwaniu alternatywnym bedzie lepiej.

Pomysl ten zostanie wprowadzony w zycie w styczniu/lutym 2008r.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pawel123



Dołączył: 28 Gru 2007
Posty: 1

Podziękował: 0
Łącznie otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Pią Gru 28, 2007 00:52    Temat postu: Kolejne Odpowiedz z cytatem

1. Jak zaznaczam cały sezon seriali, PPM, Znajdź i dopasuj napisy... to odpala tyle razy program ile jest odcinków.

2. Po co wyświetlać posumowanie ściągnięcia napisów, jeśli ktoś tego nie chce? Sugeruję opcję wyłączenia tego bajeru.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
KubA
VIP



Dołączył: 03 Sty 2008
Posty: 1

Podziękował: 0
Łącznie otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Czw Sty 03, 2008 13:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie wiem co wy na to ... ale moim zdaniem przydało by sie usprawnić Napi pod Vistą ... wiem, że może jeszcze mało ludzi z niej korzysta, ale w ciąż ich przybywa i zostają oni z różnymi błędami w działaniu programu ...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
uka777



Dołączył: 26 Sty 2008
Posty: 1

Podziękował: 0
Łącznie otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Sob Sty 26, 2008 11:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Proponuje wykonać/poprawić stronę www, bo tak świetny program nie może się godnie reprezentować na stronie z takim graficznym nietaktem.
Założyłem kotno właściwie tylko po to, aby to napisać, dlatego SZ. Redakcjo widząc jak się poświęciłem zróbcie co powinniście - o tym czy odwiedzający zostanie na stronie internetowej decydują 3 pierwsze sekundy! Osoba taka widząc "festyn" bez żadnych konkretów od razu pójdzie gdzie indziej.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
aphis



Dołączył: 26 Sty 2008
Posty: 1

Podziękował: 0
Łącznie otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Sob Sty 26, 2008 23:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam,
ogolnie to proponowalbym zmiane pakowania napisow (obecnie 7zip).
Stwarza jak widac to czasem problemy, np. przeportowanie do innego OSa.
Pytanie do admina/kodera oryginalnego NP. Czemu 7zip ? Very Happy
I po co haslo ? Czy nie wygodniej bylo by uzywac poprostu gzipa ?
Aktualnie projekty ktore powstaly a)napi.py b)kolejny skladakowaty klon GNapi, ktory uzywa linecommandowego wgeta i p7zipa (no bez jaaaj...) c)JNapi (gdzie laduje dana biblioteke w zaleznosci od systemu .dll .so)
A do kazdego jezyka/osa znajdzie sie prosta,krotka szybka implementacja packera - gzip. Po co utrudniac to p7 ?

przykladowa kompresja:
plain txt - 28205
p7zip - 12376
gzip - 13718

Pozdrawiam i mam nadzieje jestescie ZA, ta propozycja (w szczegolnosci ze malo wysilku wymaga, a oplaci sie Razz)
Pozdr
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dpes



Dołączył: 31 Mar 2008
Posty: 1

Podziękował: 0
Łącznie otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Pon Mar 31, 2008 14:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam,

Bardzo przydatna bylaby funkcjonalnosc ktora pozwalalaby wczytac liste hashy z pliku (lub wkleic w okienko), ktora pobierze napisy dla tych hashy - bardzo przydatne w momencie kiedy np w domu mamy duzy zbior filmow bez napisow, generuje sie hash i w pracy sciaga napisy.

dpes
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
heref



Dołączył: 27 Kwi 2008
Posty: 1

Podziękował: 0
Łącznie otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: UK Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Nie Kwi 27, 2008 20:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

GRATULACJE POMYSŁU NAPIPROJEKT.

jednak

Przyszłośc film na najbliższe lata to HDTV.
W Sieci filmy Blu-Ray w rozdzielczości 1920x1080 są dostępne z rozszerzeniem .ts.
Przydałoby się rozszerzyc funkcjonalnośc NAPI o ściąganie napisów do plików z .ts.


pozdrawiam wszystkich szukających

Jurek
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dwadeer



Dołączył: 30 Kwi 2008
Posty: 1

Podziękował: 0
Łącznie otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Czw Maj 08, 2008 12:05    Temat postu: Usuniecie krzakow w nie polskojezycznych windowsach Odpowiedz z cytatem

Anonymous napisał:
...

b) Wymiana czcionek uzywanych przez program z CP-1252 na Unicode, bo pod nie polskojezycznymi wersjami Windows zamiast ogonkow sa krzaki. Da sie to obejsc, ale obejscie wplywa na caly system, wiec jest bez sensu.


Dokladnie, zgadzam sie z Anonymous, mysle ze mozna by w ogole pomyslec o mozliwosci instalacji programu w jezyku angielskim.
Chetnie podejme sie zreszta tlumaczenia na angielski.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wariatus



Dołączył: 13 Cze 2008
Posty: 2

Podziękował: 0
Łącznie otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Sob Cze 21, 2008 18:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dodałbym do FAQ informację o formacie napisów. Przydatne będzie nowym dodającym napisy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
szunaj85
Członek Zespołu NapiProjekt



Dołączył: 14 Mar 2008
Posty: 164

Podziękował: 0
Łącznie otrzymał 2 podziękowań w 2 postach

Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Czw Sie 07, 2008 18:04    Temat postu: Dodatkowe serwisy z napisami Odpowiedz z cytatem

Cytat:
A ja mam taką wizję dodawania linków do stron z napisami:
-żeby można było korzystać ze wszystkich stron z napisami a nie tylko tych czterech

Ja też bym był za tym żeby zwiększyć ilość serwisów jakie przeszukiwał by napiprojekt w celu ściągnięcia odpowiednich napisów. Zwiększyłoby to szanse na znalezienie interesujących nas napisów. A znalazłoby się kilka serwisów. Nawet te mniejsze się liczą.
Jestem ciekaw czy dodanie kilku serwisów z napisami niesie ze sobą jakieś trudności techniczne, dodatkową długą pracę czy wystarczy wpisać adresy serwisów i gotowe. Question
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
darkmon



Dołączył: 09 Wrz 2008
Posty: 1

Podziękował: 0
Łącznie otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Wto Wrz 09, 2008 10:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Znam ten program od wczoraj i po przeczytaniu kilku interesujących mnie tematów na forum mam kilka pytań i poprawek.
Moderatorzy serwisu narzekają, że nie mogą sobie poradzić z dużą ilością spamu "napisów do filmu" zamiast konkretnych i potrzebnych tłumaczeń. Może to wynika z tego że można pobierać więcej napisów jak się coś wyśle w zamian..?
Nie lepiej to ograniczyć? Przykładowo: Jedno tłumaczenie do filmu na tydzień z możliwościa kumulacji i jeżeli ktoś chce wiecej to dopiero wtedy wysyła coś w zamian. Na pewno nie zniknie ten cały spam, ale powinno ograniczyć napisy robione "pod przymusem" przez translator. Mniej niepotrzebnych smieci to mniej roboty z ich segregacja.

Jeszcze jeden temat o podwójnych napisach. Jeżeli to program Napi-projekt dodaje te napisy to czy nie może zmienic lekko nazwę lub dodać nawet kropkę, aby tytuł napisu nie był identyczny z filmem. Mam akurat oryginał Viste i nie mam w menu Tray opcji wyłącz filtrowanie, które podobno niweluje ten mankament.

Tak na marginesie to byłem w szoku jak zobaczyłem do czego służy ten program. Smile Nigdy nie korzystam z napisów, a wczoraj akurat coś mnie natchnęło i zacząłem szukac napisów do jednego filmu. Gdzies tam zobaczyłem że napi-projekt słuzy do szukania napisów. Zainstalowałem ten program, dowiedziałem się jak działa i zrobiłem wielkie oczy z wrażenia. Napisy sciągałem ostatni raz z 5 lat temu i o takim programie nawet nie marzyłem. Smile Naprawde rewelacyjny pomysł. Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kaerol



Dołączył: 21 Paź 2008
Posty: 1

Podziękował: 0
Łącznie otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Wto Paź 21, 2008 21:18    Temat postu: Format napisów - {000}{000},... Odpowiedz z cytatem

Możliwość zamiany formatu napisów np na:

00:00:00
0:00:00
{000}{000}
[000][000]
SSA...

niestety moje kino domowe akceptuje tylko {000}{000},
a często się zdarza za napisy pobrane za pomocą NAPI-PROJEKT są w [000][000] i muszę je ręcznie przerabiać Sad
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.napiprojekt.pl Strona Główna -> Propozycje rozwoju Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następny
Strona 3 z 10

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


RSS

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group