Forum forum.napiprojekt.pl Strona Główna


 FAQFAQ  RegulaminRegulamin   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj  

DO ZROBIENIA
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.napiprojekt.pl Strona Główna -> Propozycje rozwoju
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
admin
Członek Zespołu NapiProjekt



Dołączył: 04 Cze 2006
Posty: 1859

Podziękował: 5
Łącznie otrzymał 51 podziękowań w 50 postach

Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Pon Lis 13, 2006 20:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no dobry pomysl - bedzie w nast wersji...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklamiarz
Członek zespołu








Ostrzeżenia:

PostWysłany: Pon Lis 13, 2006 20:37    Temat postu: Klikając w reklamę wspierasz serwis



Powrót do góry
Gośa
Gość








Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Wto Lis 14, 2006 20:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mo?liwośa dodawania jednych napisow z danego katalogu[jako osobną opcje]

Dlaczego? Jeśli serial ma klika odcinków to zazwyczaj umieszczamy je w jadnym katalogu. Gdy w folderze bedzie ich juz kilka, a chcemy dodac t3umaczenie do nastepnego odcinka to musimy dodac wszystkie podostale napisy (których i tak baza nie przyjmie) Razz
Powrót do góry
JoYsOn
Gość








Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Sob Lis 25, 2006 16:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A czy nie uwa?acie ?e przyda3a by sie opcja wklejenia samej nazwy pliku?
Np jesli znajdujecie film, i wystawiający napisa3 ?e nie ma jeszcze napisów, przyda3oby sie przed ściągnieciem pliku wkleia nazwe do napiprojekt i sprawdzia czy są napisy. Moim zdaniem dobre Smile
Powrót do góry
Gość









Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Pon Gru 11, 2006 02:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zgadzam sie z propozycją przedmówców o dodaniu mozliwosci wys3ania pojedynczych plików (z menu kontekstowego najwygodniej). Chcia3bym zwrócia uwaga na pewien problem który wynik3 gdy próbowa3em do3ączya do bazy angielskie napisy.
Do angielskich filmów staram sie dolączaa napisy zarówno w jezyku polskim i angielskim. Poniewa? obydwa pliki z napisami do filmu nazwa_filmu.avi nie moga nazywaa sie nazwa_filmu.txt stosuje nazwe nazwa_filmu.pl.txt dla napisów polskich (najczesciej spotykane formaty to sub {}{} i mpl2[][]) i nazwa_filmu.en.srt dla napisów angielskich (prawie wy3acznie w formacie srt). Dla zwiekszenia kompabybilnosci umieszczam takze plik nazwa_filmu.txt z poskimi napisami w sub.
I tylko takie pliki zosta3y wykryte gdy ponaglany wyskakujacym okienkiem próbowa3em dodaa zawartośa jednego dvd do bazy.
W automatycznym wyszukiwaniu napisów do dodania (nawiasem mówiąc horror dla cz3owieka szanującego w3asną prywatnośa - program który pzreszukiuje wszystkie pliki tekstowe na dysku i wysyla je na serwer- ok nie wszystkie Smile ) brakuje:
- wsparcia dla wysy3ania plików o rozszerzeniach innych niz txt (takze jako poprawek)
- prawdopodobnie (nie pojawia sie lista wykrytych napisów) nie sa wykrywane napisy z skrotami jezykow w nazwie (pl,EN). Czy infiksy jezykowe pojawia sie jako opcja w nazwach sciaganych napisów, gdy angielski juz bedzie dostepny do downloadu?
- wyswietlenia listy wykrytych automatycznie plikow przed potwierdzeniem wyslania, w celu recznego wylaczenia z wysy3ania plików o ktorych wiadomo ?e: pochodza z bazy, sa niekompletne, niedokonczone, lub prywatne Smile
Czekam na rozwój tego ca3kiem cieakwego projektu, wraz z moja kolekcją dobrze dopasowanych, ale niekompatybilnie nazwanych napisów.
P.S.
Czy da sie coś zrobic z plikiem wulgaryzmy.txt? Spakujcie to , zaszsyfrujcie prostym szyfrem (rot13), cokolwiek. Nieswojo sie czuje z plikiem na twardym dysku, gdzie otwartym tekstem jest 666 "brzydkich" s3ow (ok- troche mniej).
Powrót do góry
Gość









Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Pon Gru 18, 2006 17:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
P.S.
Czy da sie coś zrobic z plikiem wulgaryzmy.txt? Spakujcie to , zaszsyfrujcie prostym szyfrem (rot13), cokolwiek. Nieswojo sie czuje z plikiem na twardym dysku, gdzie otwartym tekstem jest 666 "brzydkich" s3ow (ok- troche mniej).

a nie mozesz go po prostu ukryc ? i nie wyswietlac plikow ukrytych ? ale problem Neutral
Powrót do góry
tomaszmarciniak1



Dołączył: 01 Gru 2006
Posty: 2

Podziękował: 0
Łącznie otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Pią Sty 19, 2007 01:08    Temat postu: wielo jezyczne Odpowiedz z cytatem

wielo jezyczne napisy: znaczy podam mój przyk3ad/ zona jest francuzką-chcielibyśmy oglądac jeden film i obydwoje go rozumiec.... wymyślcie coś takiego bo napewno nie sam jestem na tym świecie w takiej sytuacji. no przecie? moge oglądac film z lektorem a kto inny bedzie sobie czyta3 czy to w tym czy tamtym jezyku. a anglik niejest mocną stroną ka?dego. a wiec koledzy i kole?anki ,dodajcie POBIERZ W JEZYKU-(...) Arrow Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email MSN Messenger
chomik23



Dołączył: 27 Lut 2007
Posty: 1

Podziękował: 0
Łącznie otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Wto Lut 27, 2007 23:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dolanczam sie do do prosby tomaszmarciniak1 o mozliwosc pobrania napisow w obcym jezyku(osobiscie, najbardziej intersesuje mnie anglik). Byla by to super opcja dla ludzi, ktorzy chca podszkolic jezyk, laczac mile z pozytecznym Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MusX



Dołączył: 29 Mar 2007
Posty: 1

Podziękował: 0
Łącznie otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Czw Mar 29, 2007 15:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

po 1... Najwazniejsza i Fundamentalna poprawka jakiej uczekuje to:
!!ustawienie aby skroty w menu kontekstowym byly opcjonalne!!
swoj system trzymam w rygorystycznym porzadku i tak jak nie ma miejsca na niepotrzebne skroty WMP to tak samo nie ma miejsca na skroty Napiprojekt.
po 2. otwieranie adresu po kazdym wyszukaniu jako opcjonalne!
po 3. mozliwosc wybrania preferowanych formatow txt: MDVD/TMP
po 4. wylaczenie reklamy (chociaz opcjonalnie) na poczatku kazdych pobranych napisow: www.napiprojekt.pl - nowa jakośa napisów....blablabla
po 5. automatyczne update'y - to na przyszlosc jak jakas uczelnia wam udzieli hostingu, bez sensu placic
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pleban



Dołączył: 26 Kwi 2007
Posty: 1

Podziękował: 0
Łącznie otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Czw Kwi 26, 2007 11:08    Temat postu: KONIECZNO|A PRZESZUKIWANIA FOLDERÓW A NIE DYSKU Odpowiedz z cytatem

KONIECZNO|A PRZESZUKIWANIA FOLDERÓW A NIE DYSKU
ponadto nie robie nigdy napisów wiec nie dodam nowych a program mnie do tego zmusza bo inaczej nie pobiore nic. Wklejam wiec jakieś g3upie napisy i ju? moge coś zassaa ale jak tak zrobie jeszcze pare razy i inni to bedzie śmietnik nie baza z napisami.-przemyślcie ten problem lepsza mniejsza baza ale za to dok3adna.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
THGD89



Dołączył: 25 Gru 2006
Posty: 7

Podziękował: 0
Łącznie otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Sob Kwi 28, 2007 13:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja bym proponowa3 zablokowanie mo?liwości uruchamiania wielu kopii programu. Czasami ko3o zegarka mam kilka ikonek NP Rolling Eyes
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Plesken



Dołączył: 25 Maj 2007
Posty: 4

Podziękował: 0
Łącznie otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Wto Maj 29, 2007 20:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

[quote="TOMi"]dodaa kompatybilnośa z systemem Vista i mo?e pokusia sie o wersje pod linuxa Smile Ubuntu jest obecnie najbardziej popularnym distro obok SuSe i Mandrivy[/quote]

Najlepiej przepisaa programik do javy, wtedy wszyscy bedą mogli korzystaa. Ci z windami, z linuchami, z bsdami, z macami itd...

Plesken

PS. Pod linuchem u mnie dzia3a (wine) Smile

PPS: Gdzieś tutaj przeczyta3em o udostepnieniu bazy napisów z filmami.
Sądze ?e jest to nie g3upi pomys3, a przede wszystkim zapobiega stratom (napisy.org) po wspaniale zorganizowanych akcjach milicyjnych (tak dla mnie to jest milicja - zamiast ścigaa prawdziwych przestepców to ścigają zwyk3ych ludzi).
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
hUBI



Dołączył: 05 Cze 2007
Posty: 1

Podziękował: 0
Łącznie otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Wto Cze 05, 2007 19:47    Temat postu: Re: wersja dla Linux Odpowiedz z cytatem

[quote="Gośa"]A mo?e by tak wersjie dla Linux-a[/quote]

Bez problemu zainstalowalem i bez problemu dziala, ale jakas natywna wersja by sie przydala Wink

http://hubi.oj.pl/linux/Screeny/Napi-projekt/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
d0minik



Dołączył: 03 Cze 2007
Posty: 5

Podziękował: 0
Łącznie otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Wto Cze 05, 2007 20:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wine, Cenega czy crossover sa wstanie praktycznie wszystko uruchomia. Ale nie o to biega by emulowac soft spod Windy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Gie



Dołączył: 08 Sie 2007
Posty: 1

Podziękował: 0
Łącznie otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Sro Sie 08, 2007 11:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie jestem fachowcem ale mam taką wizję programu.
Przystosować program do instalowania modułów/pluginów wyszukiwawczych które mogliby robić użytkownicy. Ktoś napisze taki plugin który będzie pobierał informacje o danym filmie z któregoś z serwisów takich jak filmweb, fdb, imdb itp. Przydałby się plugin który wyszukiwałby autora i spis piosenek z soundtracku do danego filmu. Oczywiście jakiś user mógłby napisać dodatek który pobierałby np. sumę kontrolną z takim soundtrackiem. Very Happy
Taka budowa modułowa dawałby wiele możliwości.
Nie wiem czy jest taka możliwość ale mam nadzieje że wiadomo o co mi chodzi.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
[QQQ]



Dołączył: 31 Sie 2007
Posty: 4

Podziękował: 0
Łącznie otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Pią Sie 31, 2007 20:08    Temat postu: niedokładna nazwa folderu Odpowiedz z cytatem

Świetny program, ( pogratulować pomysłu ) ale zauważyłem dość ciekawy mankament a mianowicie jeśli nazwa folderu zaczyna sie od spacji ( lub kilku spacji ( czasem tak robie aby dany folder był "najwyżej" wtedy program umieszcza napisy w takim samym folderze ale bez spacji ( czyli w sumie w innym który tworzy co zmusza mnie potem do przenoszenia napisów i kasowania folderu ( nie jest to wielki problem ale ponieważ używam napi-projekt coraz częściej mam pytanko czy dałoby się coś na to poradzić ?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.napiprojekt.pl Strona Główna -> Propozycje rozwoju Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następny
Strona 2 z 10

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


RSS

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group