Forum forum.napiprojekt.pl Strona Główna


 FAQFAQ  RegulaminRegulamin   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj  

kosmetyka okna + tray + misc

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.napiprojekt.pl Strona Główna -> Propozycje rozwoju
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
ermac



Dołączył: 27 Cze 2006
Posty: 2

Podziękował: 0
Łącznie otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Wto Cze 27, 2006 19:36    Temat postu: kosmetyka okna + tray + misc Odpowiedz z cytatem

wiem ze to moze dla wielu osob totalnie nie istotne detale ale mnie one odrobinke zawadzaja wiec je wypisze:

jako ze jako dinozaur nadal uzywam poczciwego stosunkowo starego kompa z win2k ktory nie ma czegos takiego jak luna obecny wyglad okienka programu delikatnie odstaje od reszty - czy mozliwe by bylo dodanie opcji skinowania okienka ?
(ew grafika pobierana z zewnetrznego pliku a nie z samego execa i/lub wyswietlanie informacji w zwyklym windowsowym tipsbalonie zeby calosc pasowala do reszty "wystroju")

nastepna rzecza jest efekt przejscia - wiem fajny i efektowny bajer ale jednak przydala by sie opcja do wylaczenia go

timer do zamykania okienka/programu - wyszukujac w krotkim czasie napisy do kilku filmow tray zapelnia sie ikonkami a i zamykanie okien tez nie jest przyjemne

wyszukiwanie bylo przeprowadzane za pomoca dotychczas uruchomionego programu a nie za pomoca nowego

opcja w menu kontekstowym pozwalajaca na wyslanie napisów do bazy

opcja sciagania napisow w roznych formatach (srt,mdvd,tmp,mpl2)

to tyle z tego co mi przychodzi do glowy - wiem ze to bzdurne propozycje ale wiem tez z doswiadczenia ze przynajmniej jezeli chodzi o kosmetyke okna to dodanie tych opcji to najwyzej kilka linijek kodu

acha i jeszcze jedno - wiem ze ogladanie svcd na kompie to poroniony pomysl ale od czeg sie ma tvout? Wink - czy da sie wyszukac napisy do svcd albo przynajmniej wytarganego z niego mpga?

pozatym program jest super i naprawde trafiony. tak trzymac.
pozdro
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklamiarz
Członek zespołu








Ostrzeżenia:

PostWysłany: Wto Cze 27, 2006 19:36    Temat postu: Klikając w reklamę wspierasz serwis



Powrót do góry
admin
Członek Zespołu NapiProjekt



Dołączył: 04 Cze 2006
Posty: 1859

Podziękował: 5
Łącznie otrzymał 51 podziękowań w 50 postach

Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Wto Cze 27, 2006 20:32    Temat postu: Re: kosmetyka okna + tray + misc Odpowiedz z cytatem

ermac napisał:
w

jako ze jako dinozaur nadal uzywam poczciwego stosunkowo starego kompa z win2k ktory nie ma czegos takiego jak luna obecny wyglad okienka programu delikatnie odstaje od reszty - czy mozliwe by bylo dodanie opcji skinowania okienka ?

(ew grafika pobierana z zewnetrznego pliku a nie z samego execa i/lub wyswietlanie informacji w zwyklym windowsowym tipsbalonie zeby calosc pasowala do reszty "wystroju")


Bedzie w jeden z kolejnych wersji.

ermac napisał:

nastepna rzecza jest efekt przejscia - wiem fajny i efektowny bajer ale jednak przydala by sie opcja do wylaczenia go


Ta opcje juz napisalem, bedzie na 100% w nastepnej wersji.


ermac napisał:

timer do zamykania okienka/programu - wyszukujac w krotkim czasie napisy do kilku filmow tray zapelnia sie ikonkami a i zamykanie okien tez nie jest przyjemne

wyszukiwanie bylo przeprowadzane za pomoca dotychczas uruchomionego programu a nie za pomoca nowego


Timera raczej nie bedzie, ale za to nie bedzie sie uruchamiac kilka kopii programu, wiec juz nie bedzie problemu przy pobieraniu masowym.

ermac napisał:

opcja w menu kontekstowym pozwalajaca na wyslanie napisów do bazy


Myslalem o tym, ale nie chcialem zasmiecac zbytnio menu systemowego.

ermac napisał:

opcja sciagania napisow w roznych formatach (srt,mdvd,tmp,mpl2)


Ciekawa opcja, pojawi sie w jednej z kolejnych wersji.

ermac napisał:

to tyle z tego co mi przychodzi do glowy - wiem ze to bzdurne propozycje ale wiem tez z doswiadczenia ze przynajmniej jezeli chodzi o kosmetyke okna to dodanie tych opcji to najwyzej kilka linijek kodu

acha i jeszcze jedno - wiem ze ogladanie svcd na kompie to poroniony pomysl ale od czeg sie ma tvout? Wink - czy da sie wyszukac napisy do svcd albo przynajmniej wytarganego z niego mpga?


Jakie SVCD ma rozszerzenie? DAT? Do mpegow sa napisy w bazie.

ermac napisał:

pozatym program jest super i naprawde trafiony. tak trzymac.
pozdro


Dzieki
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sl4yer



Dołączył: 26 Sie 2006
Posty: 10

Podziękował: 0
Łącznie otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Sob Sie 26, 2006 15:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja bardzo bym chcia3 ?eby mo?na by3o, tworząc skina, ustaa:
- po3o?enie przycisku zamykajacego,
- czy i gdzie mają sie znajdowaa informacje w czym napisy są zgodne z filmem,

no i oczywiście ?eby mo?na by3o tworzya skiny z t3em w ró?nych rozmiarach ;P

by3o by bardzo sajnie jakby skiny obs3ugiwa3u przezroczystośa
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.napiprojekt.pl Strona Główna -> Propozycje rozwoju Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


RSS

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group