Forum forum.napiprojekt.pl Strona Główna


 FAQFAQ  RegulaminRegulamin   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj  

memory stick

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.napiprojekt.pl Strona Główna -> Z innej beczki
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
MARWOJ



Dołączył: 20 Gru 2006
Posty: 2

Podziękował: 0
Łącznie otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Sro Sty 10, 2007 23:42    Temat postu: memory stick Odpowiedz z cytatem

ostatnio musia3em foratowaa dysk poczym uciek3 mi program obs3ugujący karty pamieci mam na uwadze karty pamieci memory stick (telefon, aparat fot itp) czy ktoś mi mo?e podpowiedziea jaki to mo?e bya program? z góry dziekuje za odpowiea i pozdrawiam Sad
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklamiarz
Członek zespołu








Ostrzeżenia:

PostWysłany: Sro Sty 10, 2007 23:42    Temat postu: Klikając w reklamę wspierasz serwis



Powrót do góry
PeterN



Dołączył: 21 Paź 2007
Posty: 6

Podziękował: 0
Łącznie otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Nie Paź 21, 2007 22:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli masz kompa ze slotami na karty np. ja mam w drukarce. To do czego Ci jakiś program? Winda wykryje je jako dyski przenośne i spokojnie możesz kopiować, kasować a nawet formatować. Jeżeli będą potrzebne jakieś stery to google się kłania.
_________________
Film to moja pasja...po kobietach Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.napiprojekt.pl Strona Główna -> Z innej beczki Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


RSS

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group