Forum forum.napiprojekt.pl Strona Główna


 FAQFAQ  RegulaminRegulamin   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj  

mozliwosc pobierania napisow do innej wersji filmu
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.napiprojekt.pl Strona Główna -> Propozycje rozwoju
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
harvald



Dołączył: 04 Sie 2008
Posty: 7

Podziękował: 0
Łącznie otrzymał 1 podziękowań w 1 postach

Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Pon Sie 04, 2008 16:20    Temat postu: mozliwosc pobierania napisow do innej wersji filmu Odpowiedz z cytatem

Napi projekt to genialna sprawa. Jest bardzo wygodny do pobierania napisow. Problemy sie pojawiaja gdy ich nie ma. Jesli nie ma zadnej wersji napisow w bazie to tylko rece rozlozyc i plakac. Jesli jednak sa napisy, ale do odrobiny innej wersji filmu, albo nawet tej samej, ale pod inna nazwa pliku i napisow sie nie da pobrac, to krew czlowieka zalewa.
Moja propozycja wyglada tak. Jesli program nie znajdzie w bazie napisow do tej wersji to w okienku oprocz "nie znaleziono napisow" niech wyswietli liste napisow do innych wersji tego samego filmu. Jakby nie patrzec tysiac razy latwiej jest dopasowac wersje napisow, niz tlumaczyc wszystko od zera.

Mialem juz kilka razy sytuacje, ze do jednej wersji filmu byly napisy. Potem sciagnalem inna wersje filmu i napisow juz nie znalazlem, a okazalo sie ze z tej pierwszej wersji pasowaly idealnie. Tak wiec gdybym nie mial dwoch wersji filmu to nigdy bym sie nie dowiedzial ze w bazie sa napisy ktorych poszukuje!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklamiarz
Członek zespołu








Ostrzeżenia:

PostWysłany: Pon Sie 04, 2008 16:20    Temat postu: Klikając w reklamę wspierasz serwis



Powrót do góry
ozzy69



Dołączył: 15 Maj 2008
Posty: 117

Podziękował: 0
Łącznie otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Pon Sie 04, 2008 22:25    Temat postu: Re: mozliwosc pobierania napisow do innej wersji filmu Odpowiedz z cytatem

harvald napisał:
Jesli jednak sa napisy, ale pod inna nazwa pliku i napisow sie nie da pobrac,

Nazwa filmu nie ma znaczenia. Napi dopasowuje napisy pod wzgledem wielkosc filmu.

A co do propozycji. Z tego co wiem jest ona rozpatrywana i ma byc wprowadzona, ale kiedy to sie stanie nie wiem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
harvald



Dołączył: 04 Sie 2008
Posty: 7

Podziękował: 0
Łącznie otrzymał 1 podziękowań w 1 postach

Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Pon Sie 04, 2008 22:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Problem pozostaje ten sam. Bo sciagnalem film w lepszej jakosci, czyli wiekszy i napisow sciagnac nie moglem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ozzy69



Dołączył: 15 Maj 2008
Posty: 117

Podziękował: 0
Łącznie otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Wto Sie 05, 2008 08:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Musial jeszcze nikt nie dodac do tej wersji napisów.
Jezeli nie ma ich na napi, mysle ze spokojnie sciagniesz je np z napisy.info. Moze niekoniecznie tą samą wersję, ale cos do dopasowania. A pozniej dodasz do napi i juz nastepni uzytkownicy bedą mieli z górki Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
harvald



Dołączył: 04 Sie 2008
Posty: 7

Podziękował: 0
Łącznie otrzymał 1 podziękowań w 1 postach

Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Wto Sie 05, 2008 10:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zupelnie nie rozumiesz. Dobre napisy byly w bazie napi, tylko nie dalo sie do nich dobrac, bo mialem plik z filmem w innym rozmiarze. Troche idiotyczne jest odsylanie w takiej sytuacji do konkurencji, nie sadzisz?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ozzy69



Dołączył: 15 Maj 2008
Posty: 117

Podziękował: 0
Łącznie otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Wto Sie 05, 2008 16:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To Ty nie rozumiesz. Mam film o rozmiarze 7839322 kb i dodalem do niego napisy. Wiec jesli ktos chce pobrac napisy do tego filmu musi posiadac identyczna wersje. Jesli tak jak sam mowisz masz inny rozmiar to napi powie, ze nie ma w bazie tych napisow (mimo, ze moze by pasowaly do Twojej lepszej jakosciowo wersji)
Odsylanie do konkurencji nie jest wg mnie idiotyczne, bo poki Twoja propozycja nie wejdzie w zycie to jest ona jedyną możliwą. Napi chyba polega na tym by to uzytkownicy dodawali napisy, a chyba z powietrza ich nie wezmą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
harvald



Dołączył: 04 Sie 2008
Posty: 7

Podziękował: 0
Łącznie otrzymał 1 podziękowań w 1 postach

Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Sro Sie 06, 2008 10:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No tak, w chwili obecnej to konkurencja jest jedyna mozliwoscia. Ja mowie ze to jest glupie ogolnie i ta poprawka w programie jest potrzebna.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ozzy69



Dołączył: 15 Maj 2008
Posty: 117

Podziękował: 0
Łącznie otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Sro Sie 06, 2008 19:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ale czy tu chodzi o pieniadze? Ja myśle, że chodzi o to by komus pomóc. Nie traktuje tego jako rywalizacji. I tak duza czesc napisow pochodzi z innych serwisów. Wolalbym zeby zamiast tego co jest (kilka roznych stron z napiswami), powstal jeden prężnie działający serwis, gdzie wszyscy mogą znaleźc to czego szukają. Niestety to tylko takie dywagacje, ktore pewnie nigdy nie zostaną ziszczone.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
harvald



Dołączył: 04 Sie 2008
Posty: 7

Podziękował: 0
Łącznie otrzymał 1 podziękowań w 1 postach

Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Sro Sie 06, 2008 19:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To jest racja, ale chodzi tez o wygode uzytkownikow. A po to chyba powstal napi... Szukanie na wielu stronach wygodne nie jest.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ozzy69



Dołączył: 15 Maj 2008
Posty: 117

Podziękował: 0
Łącznie otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Sro Sie 06, 2008 19:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

I tu pojawia sie problem, bo ludzie wychodzą z założenia, że nic im sie nie chce i najlepiej jakby wszystko ktos za nich zrobił. Gdyby kazdy użytkownik napi dodał choc 1 napis (co w sumie nawet gdy trzeba dopasowas wersję zabiera 5 minut) to wtedy nie byloby problemu z tym, ze nie ma napisów do jakiejś wersji.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
solka81



Dołączył: 14 Mar 2010
Posty: 45

Podziękował: 0
Łącznie otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Nie Maj 02, 2010 17:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A jak sa dwie wersje napisow do tego samego filmu - mowie o parametrach? Napi w ogle ich nie uwzgledni i sam wybierze te Bardziej odpowiednie wg niego, a beda pasowac obydwie... czyli ja jako uzytkownik nie mam mozliwosci wyboru.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
szunaj85
Członek Zespołu NapiProjekt



Dołączył: 14 Mar 2008
Posty: 164

Podziękował: 0
Łącznie otrzymał 2 podziękowań w 2 postach

Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Nie Maj 02, 2010 20:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Jesli program nie znajdzie w bazie napisow do tej wersji to w okienku oprocz "nie znaleziono napisow" niech wyswietli liste napisow do innych wersji tego samego filmu. Jakby nie patrzec tysiac razy latwiej jest dopasowac wersje napisow, niz tlumaczyc wszystko od zera.
Jeśli chodzi o mnie to bardzo dobry pomysł.
Cytat:
Z tego co wiem jest ona rozpatrywana i ma byc wprowadzona
Oby jak najszybciej. Very Happy Ułatwiła by dodawanie napisów do nowych wersji filmu i synchronizację.
Cytat:
Zupelnie nie rozumiesz. Dobre napisy byly w bazie napi, tylko nie dalo sie do nich dobrac, bo mialem plik z filmem w innym rozmiarze. Troche idiotyczne jest odsylanie w takiej sytuacji do konkurencji, nie sadzisz?
Nie chcę tutaj się włączać w otwartą dyskusję, ale według mnie Harvald ma rację.
Cytat:
To Ty nie rozumiesz. Mam film o rozmiarze 7839322 kb i dodalem do niego napisy. Wiec jesli ktos chce pobrac napisy do tego filmu musi posiadac identyczna wersje.
Przecież nikt nie będzie szukał odpowiedniej wersji filmu tylko po to żeby pobrać napisy.
Ozzy69 wydaje mi się, że to jest twoja propozycja do czasu aż nie powstanie wyżej wymieniona opcja.
Cytat:
A jak sa dwie wersje napisow do tego samego filmu - mowie o parametrach? Napi w ogle ich nie uwzgledni i sam wybierze te Bardziej odpowiednie wg niego, a beda pasowac obydwie... czyli ja jako uzytkownik nie mam mozliwosci wyboru.
Solka81 nie pisz głupot i nie próbuj uzyskać po trupach odpowiedzi zadając praktycznie to samo pytanie w kilku tematach. Mad
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
avenap



Dołączył: 13 Sie 2010
Posty: 4

Podziękował: 1
Łącznie otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Wto Paź 12, 2010 22:43    Temat postu: dobry wątek Odpowiedz z cytatem

Temat dobry i na czasie !!
Mam ustawione powiadomienia i... zdziwko napisy są ale jak próbuje pobrać komunikat ze brak:-o
a skąd ja mam wiedzieć do jakich tytułów dokładnie są już napisy??
możliwe ze są i to dobre tylko ja mam inną nazwę filmu i nie ma?!Sad
brak możliwości przeszukania bazy pod kątem dostępnych już w niej napisów do danego filmu:-(
Mile widziana poprawka w tym zakresie Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
brateq



Dołączył: 06 Sty 2009
Posty: 802

Podziękował: 2
Łącznie otrzymał 10 podziękowań w 10 postach

Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Wto Paź 12, 2010 23:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

avenap
Jak nie ma jak jest Smile

http://napiprojekt.pl/index.php?dz=27
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
avenap



Dołączył: 13 Sie 2010
Posty: 4

Podziękował: 1
Łącznie otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Pią Paź 22, 2010 21:44    Temat postu: Dzięki :-) Odpowiedz z cytatem

O taką wyszukiwarkę mi chodziło właśnie Wink
Tylko czemu nie ma do niej ładnego linka na głównej stronie??
Jeden klik i tam gdzie trzeba jestem od razu Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.napiprojekt.pl Strona Główna -> Propozycje rozwoju Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


RSS

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group