Forum forum.napiprojekt.pl Strona Główna


 FAQFAQ  RegulaminRegulamin   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj  

NABÓR NA STANOWISKO MODERATORA NAPISÓW
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.napiprojekt.pl Strona Główna -> Inne o NapiProjekt
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
xabrax



Dołączył: 10 Sie 2008
Posty: 1

Podziękował: 0
Łącznie otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Nie Sie 10, 2008 09:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli, nadal aktualny jest nabór na moderatorów napisów to się zgłaszam. Może, krótko coś o sobie, nie będę tu stosował oklepanych szablonów przedstawiania siei wymieniania zalet i co potrafię. Napiszę krótko. Jestem studentem, 21 lat. Obecnie sam prowadzę poprawki napisów (synchro, tłumaczenia, bez translatora oczywiście, dopasowywanie do innych wersji napisów). Ostatnio zauważyłem, że już jak ściągnąłem około 20 napisów to one nie pasowały w zgraniu czasowym z filmem więc je poprawiam. Jeśli mnie wybierzecie to nie pożałujecie Wink

Pozdrawiam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklamiarz
Członek zespołu








Ostrzeżenia:

PostWysłany: Nie Sie 10, 2008 09:06    Temat postu: Klikając w reklamę wspierasz serwis



Powrót do góry
cervantes



Dołączył: 18 Sie 2008
Posty: 1

Podziękował: 0
Łącznie otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Pon Sie 18, 2008 22:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam. Ja również chciałbym wspomóc napiproject. Kiedyś zajmowałem się tłumaczeniem filmów, troche ich przetłumaczyłem, ale okazało się dość czasochłonne. Myślę, ze moderowanie napisów jest lepszym zajęciem dla mnie. O ile to mozliwe to zgłaszam się na ochotnika
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
moonman



Dołączył: 19 Cze 2006
Posty: 8

Podziękował: 0
Łącznie otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Nie Sie 24, 2008 08:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jezeli dalej mozna sie zapisac to chcial bym wam pomoc dlaczego bo ja sam uzywam dosc czesto twojego programu i wpienia mnie jak ktos dodaje zle napisy w sumie tyle
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
lukaszemko



Dołączył: 26 Sie 2008
Posty: 1

Podziękował: 0
Łącznie otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Wto Sie 26, 2008 23:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hej myślę ze sie nadaje poniewarz
- mam dużo wolnego czasu wieczorami
- Jak za coś się wezmę robię to dobrze
- posiadam zbiór filmów wiec mogę poprawki małe na bieżąco robić szczególnie nowości
- zapał i motywacje
Kontakt
gg 5299960 prosić Łukasza dostępny czasem a w innym pokoju (brat)
mam nadzieje ze mnie przymniecie pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
valadi



Dołączył: 28 Sie 2008
Posty: 1

Podziękował: 0
Łącznie otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Łódź Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Czw Sie 28, 2008 22:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam. Mam nadzieję, że się nie spóźniłem z zgłoszeniem swojej kandydatury Smile

Na wstępie powiem coś o sobie. Otóż nazywam się Konrad, mam 17 lat i od paru miesięcy jestem moderatorem na pewnym forum (www.forums.d2trade.pl). Co prawda jest tam wiele roboty ale myślę, że pomoc w moderowaniu napisów nie kłóciło by się z moją pozycją na wyżej wymienionym forum. Jestem uczniem szkoły o profilu informatycznym więc jeśli moja praca jako moderator napisów byłaby owocna to któż wie, może mógłbym gdzieś wpisać swoje dokonania w cv lub w coś podobnego.

Co mogę zaoferować od siebie:
- Swoje doświadczenie (choć nie wiem dokładnie jak wygląda moderowanie napisów to jednak jako moderator dobrze się sprawuje na forum, które wymieniłem na początku )
- Czas poświęcony na moderowaniu ( nie oszukujmy się, oprócz wirtualnego świata jest także rzeczywisty, więc nie będę siedział non stop przed komputerem i sprawdzał napisów aczkolwiek coś na pewno będę robił )

Co do numeru gadu-gadu to jest to moja prywatna rzecz i podam ją jeśli uznam to za stosowne. Przyzwyczaiłem się do swojego numeru i szczerzę - nie chcę go zmieniać przez wygłupy jakiś małych bachorów, które za długo siedzą przy komputerze.
Jeśli macie do mnie jakieś pytania to proszę pisać prywatne wiadomości na tym forum.

Czekam na pozytywne rozpatrzenie mojej kandydatury.

Pozdrawiam, Valadi
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
krecik69



Dołączył: 01 Wrz 2008
Posty: 3

Podziękował: 0
Łącznie otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Wto Wrz 02, 2008 00:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja dziś odkryłem ten program jest cudowny w zamian ze dostałem 3 rożne napisy do filmów dodałem swój do filmu kiedyś tworzyłem napisy do serwisu napisy org ale serwis zamknięty a ja no curz straciłem laptopa mam nowego Very Happy po nalocie policji na mieszkanie wymieniłem drzwi na stalowe zainstalowałem kamery wideodomofon i wszystko przechowuje na dysku zewnętrznym ale obiecuje ze w miarę morzliwosci będę was wspierał mogę finansowo postaram sie napisami również a to co dziś otrzymałem dziękuje wam Witaj krecik69


Twoja poprawka do filmu Movies - Full Metal Jacket DVD Rip, DiVX.avi została zweryfikowana.

Dziękujemy - Twoja nowa, poprawiona wersja napisów znajduje się już w bazie i jest dostępna do pobrania.

Pozdrawiamy!
Zespół Napiprojekt pozdrawiam i wole pozostać anonimowy
Cool
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
piwalczak



Dołączył: 03 Wrz 2008
Posty: 2

Podziękował: 0
Łącznie otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Sro Wrz 03, 2008 21:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mogę pomóc
czekam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
radius



Dołączył: 03 Wrz 2008
Posty: 4

Podziękował: 0
Łącznie otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Ostrzeżenia: 1/5

PostWysłany: Czw Wrz 04, 2008 15:56    Temat postu: Chec moderowania napisów Odpowiedz z cytatem

Witam. Program NAPIPROJEKT mam od jakiegoś czasu i jestem z niego zadowolony chociaż jak to powiedział admin są błędy w napisach, które podczas jednego z oglądanych przeze mnie filmów bardzo wkurzały. Jestem skory do pomocy i z miłą chęcią czekam na odpowiedź admina. Wiem, że to dużo po czasie ale kto wie ? Z resztą jestem pewien tego, że połowa z obecnych znudziła by się tym po 2 tygodniach. Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Brosper
VIP



Dołączył: 17 Wrz 2007
Posty: 17

Podziękował: 0
Łącznie otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Sob Wrz 06, 2008 09:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No ja mam ostatnio problem wcale prawie nie mogę znaleźć napisów do jakiego kolwiek filmu ocb może zawiążcie współpracę z subtitle.org czy coś wiem że współpracujecie z allplayerem z czego się bardzo ciesze ale ostatnio napiprojekt spada na psy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
krecik69



Dołączył: 01 Wrz 2008
Posty: 3

Podziękował: 0
Łącznie otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Pon Wrz 08, 2008 21:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Very Happy J dziś dodałem 19 napisów niewiele ale coś panowie nie narzekajcie w stylu wszystko do duppppppp mogło nie być wcale i latali byście jak kot z poparzonymi worami za jakim kol wiek napisem cieszcie sie ze ktokolwiek cokolwiek robi w tak dziadowskim kraju jak polska każdy niech da ile morze co morz i jak morze ziarnko do ziarnka i będzie betoniarka Cool ja mogę dać napisy i coś grosza podrzucę anonimowo nie też nie znalazł 2 napisów ale nie psioczę czekam i myślę co można zrobić ulepszyć a nie wypinać dupę i mówić bleeeeeeeeeee tak sie zachowują małe dzieci którym ktoś nie podał czegoś gotowego powtarzam wam święte słowa o: ARBEIT MACHT FREI ona was wyzwoli Cool
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kamol19



Dołączył: 09 Wrz 2008
Posty: 1

Podziękował: 0
Łącznie otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Wto Wrz 09, 2008 20:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam jeśli to jeszcze aktualne także chciałbym zgłosić się na moderatora napisów, Ponieważ lubię pomagać oraz chciałbym przyczynić się do rozwoju projektu Napi-projekt, Mam trochę wolnego czasu i doświadczenia czekam na odpowiedż.
Kamil...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dombik



Dołączył: 15 Wrz 2008
Posty: 1

Podziękował: 0
Łącznie otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Kraków Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Wto Wrz 16, 2008 09:20    Temat postu: ... Odpowiedz z cytatem

witam. zalogowałem się dopiero wczoraj po tym jak mnie krew zalała po obejrzeniu któregoś z kolei filmu w którym aż roiło się od błędów ortograficznych, były złe rodzaje (męski pomieszany z żeńskim) itp. z czasem u mnie jest różnie- pracuję na 3 zmiany ale i tak dziennie spędzam na kompie ok. 2 do 5h. Nie będę pisał o sobie niewiadomo czego, jeśli dacie mi szansę- to O.K. jeśli nie- trudno, i tak będę poprawiał błędy w tłumaczeniach i pisowni. Dopiero zacząłem i nie mam zamiaru przestawać Smile
pozdrawiam, mój adres e-mail macie, reszta w Waszych rękach Smile
Dominik.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
harder1976



Dołączył: 26 Wrz 2008
Posty: 1

Podziękował: 0
Łącznie otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Pią Wrz 26, 2008 11:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam,
Jestem tu "swieży" ale chciałbym spróbować swoich szans i wspomóc Wasz projekt w ramach walki z nudą.
Pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mateuszjarocin



Dołączył: 06 Paź 2008
Posty: 6

Podziękował: 0
Łącznie otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Jarocin Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Pon Paź 06, 2008 17:09    Temat postu: ... Odpowiedz z cytatem

Witam

Chciałbym złożyć swoje podanie (jak to brzmi Razz ). Nie wiem czy jestem w tym dobry, ponieważ nigdy takiej rzeczy nie próbowałem. Jestem jednak otwarty na nowe wyzwania i chętnie postaram się wesprzeć ten nowy projekt. To chyba wszystko. Jeśli chcecie dać mi szanse odpiszcie.


Z poważaniem
Mateusz z Jarocina
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
koperfm



Dołączył: 11 Lip 2008
Posty: 1

Podziękował: 0
Łącznie otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Sro Paź 29, 2008 03:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zglaszam sie chetnie do pomocy w moderowaniu napisow N-P pomogl mi wiele razy wiec i ja jestem chetny podac pomocna dlon dla napiprojektu Smile a mam wolne wieczory i spedzam je duzo przy komputerze takze czas dla sprawdzania napisow bez problemu znajde Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.napiprojekt.pl Strona Główna -> Inne o NapiProjekt Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
Strona 2 z 5

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


RSS

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group