Forum forum.napiprojekt.pl Strona Główna

FAQFAQ  RegulaminRegulamin   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj  

Dotacje SMS

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.napiprojekt.pl Strona Główna -> Propozycje rozwoju
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
pawel123

Podziękował: 0
Łącznie otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Pią Gru 28, 2007 00:36    Temat postu: Dotacje SMS Odpowiedz z cytatem

Drodzy admini, ja widzę 2 wyjścia odnośnie dotacji Napisa:
1) Pozostajemy przy dotacjach takich jakie są dotychczas, a ludzie (tacy jak ja) mimo chęci wsparcia Napisa tego nie zrobią, bo:
a) są zbyt leniwi, aby bawić się w przelewy mimo konta w mBanku itp.
b) są zbyt leniwi aby pójść na pocztę i zrobić przelew, ponieważ nie mają konta w mBanku itp.
c) nie ufają przelewom przez internet
2) Godzicie się z tym, że 100% kwoty z SMSów nie idzie do Was i uruchamiacie serwis SMSowy.

Z racji, że jestem już doświadczonym matematykiem (umiem jusz dodawać i mnorzyć Razz) Very Happy wykonałem takie obliczenia:
x-liczba osób chcących dotować
y-prowizja dla operatora SMS w %
z-kwota dotacji

a) jest serwis SMS:
(100%-y%)*(x*z)=to co macie
b) nie ma serwisu SMS (x=0)
100%*0*z=to co macie

Ja wiem że są tacy którym się chce, robią przelewy, chodzą na pocztę, przelewają z oddziałów PKO i w ogóle, ale jak pomyślę o zadu*ianiu do punktu gdzie mógłbym zrobić przelew to już mi się odechciewa, natopmiast wziąć telefon do ręki i kilka razy kliknąć to już inna bajka.
Więc jak, wolicie nie nabijać operatorom kieszeni i nic nie mieć, czy zadowolić się tymi 30% z tego, co Wam ludzie przyślą?

Pzdr
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklamiarz
Członek zespołu

Ostrzeżenia:

PostWysłany: Pią Gru 28, 2007 00:36    Temat postu: Klikając w reklamę wspierasz serwis

Powrót do góry
pawel123

PostWysłany: Pią Gru 28, 2007 00:41    Temat postu: cd. Odpowiedz z cytatem

Sorry, że w osobnym poście, a nie edit, ale to co napiszę kłuci się z moją poprzednią wypowiedzią Razz

Po pierwsze, mam konto w banku internetowym.
Po drugie, dotowałem.
Po trzecie, nie uważam, żeby wypełnienie druczku w oddziale było takie straszne.

Ale tak się rozpisałem, ponieważ sam kiedyś startowałem z taką akcją i po prostu wiem, jak to wygląda. Ja osobiście wole mieć 30% kwoty niż nie mieć nic...

Poza tym, uważam Napisa za doskonały pomysł, bardzo mi się on podoba i aktywnie go używam, dlatego nie chcę, aby upadł przez wasze sknerstwo Razz
Powrót do góry
Metatron

PostWysłany: Nie Sty 06, 2008 19:31    Temat postu: Dotacje SMS Odpowiedz z cytatem

Co do tych dotacji to jak dla mnie świetny pomysł bo są na pewno niepełnoletni, którzy nie mają kont w bankach i takie dotowanie przez sms-a na pewno wspomogłoby wasz budżet.
pan666

PostWysłany: Czw Kwi 24, 2008 18:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

popieram dotację sms
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.napiprojekt.pl Strona Główna -> Propozycje rozwoju Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: