Forum forum.napiprojekt.pl Strona Główna


 FAQFAQ  RegulaminRegulamin   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj  

Subtitles Edit 3.5.8. beta

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.napiprojekt.pl Strona Główna -> Dział tłumaczeń - filmy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
rys1153



Dołączył: 31 Sty 2012
Posty: 15

Podziękował: 0
Łącznie otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Ostrzeżenia: 2/5

PostWysłany: Nie Gru 16, 2018 12:43    Temat postu: Subtitles Edit 3.5.8. beta Odpowiedz z cytatem

starsze wersje tego programu przestały tłumaczyć tekst przez tłumacza google ,w wersji jw. jest to możliwe ,ale są pewne ograniczenia pisane po ang.i wymagające jakiegoś klucza,również przy translatorze microsoftu/chyba został dodany/,jeżeli ktoś mądrzejszy by zajął się tym tematem,byłoby miło,bo czasami czeka sie bardzo długo na pl.napisy ,a tak przynajmniej można liznąć treści tego filmu .
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklamiarz
Członek zespołu








Ostrzeżenia:

PostWysłany: Nie Gru 16, 2018 12:43    Temat postu: Klikając w reklamę wspierasz serwis



Powrót do góry
rys1153



Dołączył: 31 Sty 2012
Posty: 15

Podziękował: 0
Łącznie otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Ostrzeżenia: 2/5

PostWysłany: Pon Gru 17, 2018 16:05    Temat postu: jak w/w temat Odpowiedz z cytatem

czy nie ma mocnych na ten temat,który przedstawiłem wyżej,szkoda,a czas ucieka.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
redherring



Dołączył: 03 Mar 2015
Posty: 252

Podziękował: 1
Łącznie otrzymał 23 podziękowań w 22 postach

Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Czw Gru 20, 2018 23:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Spróbuj skontaktować się z twórcą programu: nikse.dk@gmail.com
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
rys1153



Dołączył: 31 Sty 2012
Posty: 15

Podziękował: 0
Łącznie otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Ostrzeżenia: 2/5

PostWysłany: Pią Gru 21, 2018 07:47    Temat postu: Subtitles Edit 3.5.8. beta- Odpowiedz z cytatem

zanim wejdę na tę stronkę do twórcy tego programu to musze najpierw nauczyć sie angielskiego bo mój pesel ma w tym temacie zaległości z minionej epoki,lub poczekam aż przyjedzie w odwiedziny moja kawaleria z Anglii,a dzieki za odpowiedż i życzę Wesołych Świat po polsku.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
redherring



Dołączył: 03 Mar 2015
Posty: 252

Podziękował: 1
Łącznie otrzymał 23 podziękowań w 22 postach

Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Pią Gru 21, 2018 09:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak dokładnie opiszesz problem ze zrzutami ekranu to napiszę do niego w Twoim imieniu jeśli chcesz.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
redherring



Dołączył: 03 Mar 2015
Posty: 252

Podziękował: 1
Łącznie otrzymał 23 podziękowań w 22 postach

Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Pią Gru 21, 2018 09:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak właściwie to widzę, że problem został zgłoszony (https://github.com/SubtitleEdit/subtitleedit/issues/3209).

Spróbuj zainstalować najnowszą wersję programu (opublikowaną wczoraj po południu). Jeśli to nie zadziała to w wersji BETA 3.5.7 dodał obsługę kluczy Google API.

Jak wygenerować klucz Google API:

1. Przejdź do konsoli API: https://console.developers.google.com/
2. Z listy wybierz projekt lub utwórz nowy.
3. Jeśli strona API i usługi się automatycznie nie otworzyła to z lewego menu wybierz APIs & services.
4. Po lewej wpisz dane.
5. Kliknij Create credentials i wybierz API key.

Potem import do Subtitle Edita.

Tak poza tym to można też przetłumaczyć online: https://www.nikse.dk/SubtitleEdit/Online
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
rys1153



Dołączył: 31 Sty 2012
Posty: 15

Podziękował: 0
Łącznie otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Ostrzeżenia: 2/5

PostWysłany: Sob Gru 22, 2018 11:22    Temat postu: Subtitles Edit 3.5.8. beta- Odpowiedz z cytatem

Dzięki za te odpowiedzi,odwiedziłem stronę tego pana duńczuka ,jest tam wersja 3.5.8.pl,którą zainstalowałem i po uruchomieniu kompa tłumaczy 1 tekst bez API,drugiego już nie ma ochoty /dziwne?/,ale jeden na dzień to i tak za dużo wszak nie ma tyle hitów co dzień ,a z tym API to wiem ,ale nie mam zamiaru podawać im danych a tym bardzie nr.mojej karty /debetowej czy kredytowej,a specjalnej do operacji internetowych tego typu nie będę od mojego banku pobierał/,ale jeszcze raz serdeczne dziękuję za zainteresowanie się tym tematem,i jeszcze raz Wesołych Świąt i Szczęśliwego Nowego Roku 2019.a tam poza tematem i całkiem prywatnie to ;nasi: tłumacze coś stanęli,ale to może taki okres i są inne zobowiązania,no to do miłego.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.napiprojekt.pl Strona Główna -> Dział tłumaczeń - filmy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


RSS

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group