Forum forum.napiprojekt.pl Strona Główna


 FAQFAQ  RegulaminRegulamin   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj  

Zgłoszenie użytkownika

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.napiprojekt.pl Strona Główna -> Błędy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
sharimsejn



Dołączył: 12 Wrz 2013
Posty: 43

Podziękował: 0
Łącznie otrzymał 1 podziękowań w 1 postach

Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Sob Lis 11, 2017 17:56    Temat postu: Zgłoszenie użytkownika Odpowiedz z cytatem

Nie za bardzo wiedziałem gdzie mam temat założyć. Dodatkowo by zgłosić konkretne napisy trzeba je pobrać do wersji filmu. Jednak przeleciałem 4 wersje napisów do filmu Valerian i Miasto Tysiąca Planet i w dużej mierze napisy są przetłumaczone translatorem i nie mają żadnych poprawek. Chodzi o użytkownika B Font. Liczę, że zostanie ukarany, a jeśli jest opcja raportowania napisów bez wyboru konkretnego pliku filmu to chętnie się o nim dowiem
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklamiarz
Członek zespołu








Ostrzeżenia:

PostWysłany: Sob Lis 11, 2017 17:56    Temat postu: Klikając w reklamę wspierasz serwis



Powrót do góry
lesli
Członek Zespołu NapiProjekt



Dołączył: 18 Mar 2009
Posty: 241

Podziękował: 8
Łącznie otrzymał 12 podziękowań w 12 postach

Skąd: Philippines Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Sob Lis 11, 2017 22:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

1. skąd pobrałeś napisy?
jak bezpośrednio ze strony, tzn, że nie masz dopasowanej wersji filmu
2. nikt taki jak B Font nie dodawał tam napisów
3. napisy są udostępnione od razu po dodaniu, a więc mogły być jeszcze nie sprawdzone przez moderatora
4. korzystając z programu NP masz opcję "raportuj", jeśli ściągasz bezpośrednio ze strony www nie mając filmu dopasowanego, to możesz raportować tu
5. w jaki sposób chcesz karać? finansowo? przypadkiem nie suweren?

6. sprawdziłem pierwsze napisy do tego filmu ze strony nie ma tam translatora, albo film ci się pomylił, albo miejsce skąd pobierałeś
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
peciaq
Członek Zespołu NapiProjekt



Dołączył: 07 Maj 2010
Posty: 315

Podziękował: 3
Łącznie otrzymał 11 podziękowań w 11 postach

Skąd: Wrocław Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Pon Lis 13, 2017 21:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Istotnie napisy są kiepskiej jakości i miejscami to wygląda na tłumaczenie automatyczne. "B Font" to nie nazwa użytkownika, tylko wykryty błędnie przez nasz skrypt autor, a jest to znacznik od formatowania tekstu.

Co do samych napisów - niestety tak jak napisał lesli, napisy są dostępne do pobrania zaraz po dodaniu, czasem zanim dorwie się do nich moderator sporo osób zdąży je pobrać. W tej chwili w bazie ich już nie ma.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
sharimsejn



Dołączył: 12 Wrz 2013
Posty: 43

Podziękował: 0
Łącznie otrzymał 1 podziękowań w 1 postach

Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Wto Lis 14, 2017 17:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Aha, nie wiedziałem, że źle pokazuje nazwę. Jeśli chodzi o moderowanie to osoba wrzucająca jest zobowiązana sprawdzić napisy, a nie bezczelnie wrzucać każdy syf. Karać finansowo? Nie. Jednak ban IP chyba nie byłby tak skomplikowany?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lesli
Członek Zespołu NapiProjekt



Dołączył: 18 Mar 2009
Posty: 241

Podziękował: 8
Łącznie otrzymał 12 podziękowań w 12 postach

Skąd: Philippines Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Sob Lis 18, 2017 02:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

sharimsejn napisał:
Aha, nie wiedziałem, że źle pokazuje nazwę. Jeśli chodzi o moderowanie to osoba wrzucająca jest zobowiązana sprawdzić napisy, a nie bezczelnie wrzucać każdy syf. Karać finansowo? Nie. Jednak ban IP chyba nie byłby tak skomplikowany?


i tu się mylisz
w dzisiejszych czasach gdy na jednym zewnętrznym IP wisi cała nieduża sieć, to nie wchodzi w rachubę karanie niewinnych ludzi, pomijam zmienne IP (nie wiem czy jeszcze funkcjonuje u jakichś dostawców)
tak, że nie jest to takie proste jak ci się wydaje (niestety)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
redherring



Dołączył: 03 Mar 2015
Posty: 252

Podziękował: 1
Łącznie otrzymał 23 podziękowań w 22 postach

Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Nie Lis 26, 2017 17:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Można też blokować po identyfikatorze sprzętowym, ale w tym przypadku to raczej nie jest konieczne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.napiprojekt.pl Strona Główna -> Błędy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


RSS

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group