Forum forum.napiprojekt.pl Strona Główna


 FAQFAQ  RegulaminRegulamin   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj  

Napisy na TV samsung

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.napiprojekt.pl Strona Główna -> Napisy - pomoc techniczna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
ameno25



Dołączył: 16 Lut 2013
Posty: 3

Podziękował: 1
Łącznie otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Nie Sty 22, 2017 13:59    Temat postu: Napisy na TV samsung Odpowiedz z cytatem

Hej witam to mój pierwszy post więc prosze o wyrozumiałość
dodam że nie szukałem na forum , bo nawet nie wiem jak sprecyzować pytanie Smile
Problem polega na tym iż , ściągam napisy do serialu poprzez napi , serial plik mkv , sciagaja sie napisy str wszystko pięknie ładnie , właczam w kompie allplayer i napsiy sa w jezyku polskim , kopiuje film na usb wraz z napisami wkladam do TV samsung , i co napisy sa po angielsku , o co kaman ? na usb sa tylko 2 pliki serial + napisy .
dodam że jak wyciagne kosc z tv kilka razy to jakims cudem robia sie nagle polskie

Please help haha
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklamiarz
Członek zespołu








Ostrzeżenia:

PostWysłany: Nie Sty 22, 2017 13:59    Temat postu: Klikając w reklamę wspierasz serwis



Powrót do góry
redherring



Dołączył: 03 Mar 2015
Posty: 252

Podziękował: 1
Łącznie otrzymał 23 podziękowań w 22 postach

Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Pon Sty 23, 2017 08:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najprawdopodobniej plik filmowy zawiera w sobie napisy.
Będziesz pewnie musiał wybierać swoje napisy ręcznie lub możesz zdemuksować ten film i wyciąć z niego napisy, zamienić na własne lub dodać obok angielskich polskie do pliku (możesz też ustawić domyślny język).
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
ameno25



Dołączył: 16 Lut 2013
Posty: 3

Podziękował: 1
Łącznie otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Pon Sty 23, 2017 08:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Film nie posiada napisów bynajmniej tak mi się wydaje, bo przecież po usunięciu pliku srt. napisy są nie wyświetlane.
Dlaczego dzieje się tak tylko na Tv.
Dodatkowo Tv dopisuje jakiś plik na pamięci USB, zawsze jak wyciągnę pamięć USB z TV skanuje ten plik w kompie, włożę ponownie do tv to napisy zmieniają się na polskie, chociaż nie zawsze to działa
Czy ten plik z napisami srt. może zawierać dwie wersje językowe?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
redherring



Dołączył: 03 Mar 2015
Posty: 252

Podziękował: 1
Łącznie otrzymał 23 podziękowań w 22 postach

Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Pon Sty 23, 2017 08:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Plik SRT nie może zawierać kilku wersji napisów. Plik MKV czy MP4 jak najbardziej może. Jeśli te angielskie napisy są do tego filmu, to muszą być one w pliku z filmem.
Telewizory najpewniej najpierw sprawdzają ścieżki, które występują w pliku filmowym, dopiero potem jak nie znajdą wyszukują napisy w folderze.

Spróbuj usunąć swoje napisy a potem wybrać odtwarzanie napisów z filmem. Powinny nadal być te angielskie.

Co do dodatkowego pliku, to nie wiem dlaczego tak jest. Być może jest to informacja o ostatnio odtwarzanym filmie i momencie w którym skończyliśmy go ostatnio oglądać?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
ameno25



Dołączył: 16 Lut 2013
Posty: 3

Podziękował: 1
Łącznie otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Pon Sty 23, 2017 09:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak możliwe ze ten plik to info kiedy skończyłem oglądać film, bo zawsze po usunięciu go film startuje od nowa, a nie w momencie gdzie zatrzymałem. Wyjaśniloby to dlaczego po usunięciu tego pliku film wtedy (ALE NIE ZAWSZE) startuje z polskimi napisami, tak jak pisałeś pewnie Tv sprawdza od nowa ścieżki z napisami i tym razem omija te zapisane w filmie i czyta te srt.
Dziękuję Ci serdecznie za pomoc
Zobaczę w allpalyer czy film ma w sobie napisy i dam znać
Może kiedyś komuś się przyda
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
redherring



Dołączył: 03 Mar 2015
Posty: 252

Podziękował: 1
Łącznie otrzymał 23 podziękowań w 22 postach

Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Pon Sty 23, 2017 12:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie ma sprawy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.napiprojekt.pl Strona Główna -> Napisy - pomoc techniczna Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


RSS

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group