Forum forum.napiprojekt.pl Strona Główna


 FAQFAQ  RegulaminRegulamin   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj  

Jak dodać serial, którego nie ma na filmwebie?

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.napiprojekt.pl Strona Główna -> Pytania
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
lordelefant



Dołączył: 02 Maj 2013
Posty: 4

Podziękował: 0
Łącznie otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Sob Sty 30, 2016 21:57    Temat postu: Jak dodać serial, którego nie ma na filmwebie? Odpowiedz z cytatem

Chciałbym dodać napisy do serialu internetowego, żeby to zrobić muszę powiązać plik z jakąś produkcją, której u was nie ma, aby ją dodać muszę podać link do filmwebu a filmweb jakiś czas temu zrobił czystkę i powywalał wiele z takich produkcji, nowych w ich bazie jak na lekarstwo i tu mam problem bo bez tego zakichanego linku do filmwebu (wielu niszowych produkcji tam nie ma swoich podstron) nie mogę dodać napisów. Przynajmniej ja nie widzę jak. Jest na to jakiś sposób?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklamiarz
Członek zespołu








Ostrzeżenia:

PostWysłany: Sob Sty 30, 2016 21:57    Temat postu: Klikając w reklamę wspierasz serwis



Powrót do góry
peciaq
Członek Zespołu NapiProjekt



Dołączył: 07 Maj 2010
Posty: 315

Podziękował: 3
Łącznie otrzymał 11 podziękowań w 11 postach

Skąd: Wrocław Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Nie Sty 31, 2016 04:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Aby dodać napisy, nie potrzeba, by film był w bazie. Dodaj normalnie napisy programem, różnica będzie polegała tylko na tym, że nie będą przypisane do niczego w bazie. Ale program i tak będzie je pobierać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
gruzin1



Dołączył: 02 Lut 2011
Posty: 7

Podziękował: 0
Łącznie otrzymał 1 podziękowań w 1 postach

Ostrzeżenia: 5/5

PostWysłany: Sob Lip 30, 2016 08:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chciałbym nieco odświeżyć temat... Wink
Czy nie byłoby słusznym posunięciem zmiana sposobu dodawania filmów? Chodzi mi o ten nieszczęsny link do filmwebu...
Tak jak napisał kolega peciaq-napisy można dodać bez filmu w bazie i program znajdzie te napisy. Jest tylko jedno "ale". Program znajdzie napisy tylko do tej jednej wersji filmu, które miał zakodowane przy dodawaniu. Przy pozycjach mało popularnych dość często się zdarza, że trzeba ręcznie znaleźć i dopasować napisy. Bez istniejącej pozycji filmowej na NP nie jestem niestety w stanie znaleźć tych napisów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lesli
Członek Zespołu NapiProjekt



Dołączył: 18 Mar 2009
Posty: 241

Podziękował: 8
Łącznie otrzymał 12 podziękowań w 12 postach

Skąd: Philippines Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Wto Sie 02, 2016 12:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

gruzin1 napisał:
Chciałbym nieco odświeżyć temat... Wink
Czy nie byłoby słusznym posunięciem zmiana sposobu dodawania filmów? Chodzi mi o ten nieszczęsny link do filmwebu...
Tak jak napisał kolega peciaq-napisy można dodać bez filmu w bazie i program znajdzie te napisy. Jest tylko jedno "ale". Program znajdzie napisy tylko do tej jednej wersji filmu, które miał zakodowane przy dodawaniu. Przy pozycjach mało popularnych dość często się zdarza, że trzeba ręcznie znaleźć i dopasować napisy. Bez istniejącej pozycji filmowej na NP nie jestem niestety w stanie znaleźć tych napisów.


możesz dodać z linkiem do imdb, a w linku filmweb (wymaganym) podaj "brak" taki link przy akceptacji usunę a film zatwierdzę (pozostanie jedynie link prawidłowy do imdb), jeśli podasz w jakimkolwiek linku "search" to z automatu go usunę.
pamiętaj o podstawowych danych takich jak tytuł, kraj i rok (bo tych danych w takim przypadku nie doda się automatycznie z linku FW)
pzdr.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.napiprojekt.pl Strona Główna -> Pytania Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


RSS

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group