Forum forum.napiprojekt.pl Strona Główna


 FAQFAQ  RegulaminRegulamin   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj  

KSIĘGA PODZIĘKOWAŃ dla NapiProjekt :-)
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.napiprojekt.pl Strona Główna -> Inne o NapiProjekt
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
smnowoczesna



Dołączył: 21 Kwi 2008
Posty: 2351

Podziękował: 0
Łącznie otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Polska Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Sob Sty 31, 2009 01:02    Temat postu: KSIĘGA PODZIĘKOWAŃ dla NapiProjekt :-) Odpowiedz z cytatem

Arrow Jeśli serwis Napiprojekt w jakikolwiek sposób Tobie pomógł napisz o tym tutaj.

Arrow Jeżeli dzięki naszym napisom oglądanie Twojego filmu stało się przyjemniejsze podziękuj w kilku słowach.

Arrow Jeśli w jakikolwiek sposób udzieliliśmy Ci wsparcia lub porady wyraź tutaj te parę słów wdzięczności.

Będzie to dla nas zaszczytem i motywacją do dalszych działań, by serwis Napiprojekt mógł być jeszcze bardziej perfekcyjny niz teraz Very Happy
_________________
smnowoczesna - moderator forum, członek Zespołu NP


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Reklamiarz
Członek zespołu








Ostrzeżenia:

PostWysłany: Sob Sty 31, 2009 01:02    Temat postu: Klikając w reklamę wspierasz serwis



Powrót do góry
keeper
VIP



Dołączył: 28 Sty 2009
Posty: 103

Podziękował: 0
Łącznie otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Sob Sty 31, 2009 01:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To ja będę pierwszy ;] Forum eleganckie, ludzie sympatyczni, programik pierwsza klasa przyspieszający żmudne i nudne szukanie napisów, a po znalezieniu 20 "egzemplarzy" ściąganie i sprawdzanie czy akurat wielmożny pan .txt będzie chciał zapoznać się z naszą świeżo nabytą panią .avi, .rmv czy jak jej na imię : )

Dzia i polecam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wiesia57
VIP



Dołączył: 25 Gru 2008
Posty: 490

Podziękował: 0
Łącznie otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Sob Sty 31, 2009 11:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Uważam że jest to jeden z najlepszych tego typu programów, oglądanie filmu stało się przyjemniejsze i jestem wdzięczna za udzielenie pomocy i wiele pomocnych porad.
Dzięki całemu Zepołowi NapiProjekt a szczególnie moderatorom którzy wkładają dużo pracy w ten projekt.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
bilo
Członek Zespołu NapiProjekt



Dołączył: 22 Lip 2008
Posty: 3241

Podziękował: 10
Łącznie otrzymał 26 podziękowań w 24 postach

Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Nie Lut 01, 2009 14:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dziękuje Wam za pomysł, który dla mnie jest strzałem w dziesiątkę.Jeśli chodzi o pobieranie napisów - to w bardzo łatwy i prosty sposób możesz to zrobić.Są osoby początkujące dla których Napi jest naprawdę świetnym rozwiązaniem.Ja tak zaczynałem.Naprawdę szacunek i podziękowania dla pomysłodawcy lub pomysłodawców, również dla osób które do chwili obecnej pomagają w utrzymaniu Napi przy życiu.Bardzo serdecznie pozdrawiam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Yahoo Messenger MSN Messenger
uriel75



Dołączył: 25 Gru 2008
Posty: 762

Podziękował: 4
Łącznie otrzymał 2 podziękowań w 2 postach

Skąd: Warszawa Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Pon Lut 02, 2009 17:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dziękujemy za miłe słowa. Nie spoczniemy na laurach i w dalszym ciągu będziemy pracować nad projektem by wszystko działało tak, jak należySmile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
icek10



Dołączył: 23 Sty 2009
Posty: 85

Podziękował: 5
Łącznie otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Sob Lut 07, 2009 01:08    Temat postu: Tuż po weselu - dopasowanie napisów Odpowiedz z cytatem

Witam,,

miałem duży problem z napisami,które były dziurawe i przesunięte (do tego kompletnie nie pasowały do mojej wersji filmu). Kolega "smnowoczesna" udzielił mi bardzo "detalicznej-szczegółowej"pomocy, co sobie bardzo cenię. Dopasował mi napisy idealnie , pomimo tego, że nie posiadał wersji video filmu...
Wielkie zaangażowanie z jego strony i jeszcze większe dziękuję z mojej strony.
Pzdr
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
djmisiex



Dołączył: 21 Lis 2008
Posty: 20

Podziękował: 0
Łącznie otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Sob Lut 07, 2009 18:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam !

Napi to jeden z najlepszych projektow do wyszukiwania napisow Wink z wami naprawde o wiele latwiej i szybciej mozna wzbogacic film o wlaciwe napisy , sluzycie rowniez pomoca czego sam juz doswiadczylem i bardzo sie to chwali Wink pozdrawiam i zycze dalszego rozwoju w tym co robicie Wink !
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
cure1906



Dołączył: 04 Lut 2009
Posty: 6

Podziękował: 0
Łącznie otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Nie Lut 08, 2009 14:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wielkie brawa dla tego forum. Dzieki wielkie za pomoc przy szukaniu filmu, sam bym sobie nie poradzil, tym wieksze gratulacje i podziekowania Smile

Pozdrawiam cala ekipe forum Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
bilo
Członek Zespołu NapiProjekt



Dołączył: 22 Lip 2008
Posty: 3241

Podziękował: 10
Łącznie otrzymał 26 podziękowań w 24 postach

Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Czw Lut 19, 2009 08:46    Temat postu: Re: Tuż po weselu - dopasowanie napisów Odpowiedz z cytatem

icek10 napisał:
Witam,,

miałem duży problem z napisami,które były dziurawe i przesunięte (do tego kompletnie nie pasowały do mojej wersji filmu). Kolega "smnowoczesna" udzielił mi bardzo "detalicznej-szczegółowej"pomocy, co sobie bardzo cenię. Dopasował mi napisy idealnie , pomimo tego, że nie posiadał wersji video filmu...
Wielkie zaangażowanie z jego strony i jeszcze większe dziękuję z mojej strony.
Pzdr
Powitać! kolega Nowoczesny nie pierwszy raz udzielił pomocy Tobie jak również mi niejednokrotnie, i pewnie nie ostatni ,dlatego również chciał bym dołączyć się w tym topiku do podziękowań za wsparcie techniczne i nie tylko- specjalne dzięki , za jego naprawdę solidny i rzetelny wkład , poświęcenie i bezinteresowną pomoc w Projekt Napi.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Yahoo Messenger MSN Messenger
nadludzzajonc



Dołączył: 02 Mar 2009
Posty: 3

Podziękował: 0
Łącznie otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Pon Mar 02, 2009 15:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dziękuje:P to słowo powinno wystarczyć, nie będę się rozpisywał jak bardzo ten program jest przydatny ponieważ wszyscy o tym wiedzą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
bilo
Członek Zespołu NapiProjekt



Dołączył: 22 Lip 2008
Posty: 3241

Podziękował: 10
Łącznie otrzymał 26 podziękowań w 24 postach

Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Sro Mar 04, 2009 23:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No wiesz nadludzzajonc nie wszyscy.Co niektórzy go krytykują.Dlatego powstał ten topik tak myślę aby odróżnić jednych od drugich .Między innymi ten bo jest jeszcze kilkadziesiąt innych topików.Pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Yahoo Messenger MSN Messenger
19880816



Dołączył: 21 Kwi 2009
Posty: 13

Podziękował: 0
Łącznie otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Sro Cze 03, 2009 22:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzieki calej zalodze napiprojekt a w szczegolnosci smnowoczesnej za udzielenie mi pomocy.Fajnie ze jest taki portal jak ten.Panowie oby tak dalej
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ruth



Dołączył: 09 Cze 2009
Posty: 9

Podziękował: 0
Łącznie otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Wto Cze 23, 2009 11:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Właściwi ludzie na właściwym miejscu. Dziękuję szczególnie smnowoczesnej za szczegółowe wyjaśnienia - pogłębianie wiedzy zaczyna być przyjemnością Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
smnowoczesna



Dołączył: 21 Kwi 2008
Posty: 2351

Podziękował: 0
Łącznie otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Polska Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Wto Cze 23, 2009 13:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzięki wszystkim za ciepłe słowa Very Happy Czuje sie zaszczycony, choc tak naprawde to co robię to robię to z czystej przyjemności i chęci pomagania innym na tyle ile umiem Very Happy
_________________
smnowoczesna - moderator forum, członek Zespołu NP


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
g4sia



Dołączył: 19 Cze 2009
Posty: 3

Podziękował: 0
Łącznie otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Pon Lip 06, 2009 20:58    Temat postu: WIELKIE UZNANIE Odpowiedz z cytatem

Gratuluję pomysłu. Na pewno w tej chwili to najlepszy taki projekt na znanych mi stronach! Jestem pełna podziwu;trzy kliknięcia i dla wielu''niedouczonych'' języków obcych świat filmów stoi otworem Laughing
Wielkie dzięki!!!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.napiprojekt.pl Strona Główna -> Inne o NapiProjekt Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


RSS

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group