Forum forum.napiprojekt.pl Strona Główna


 FAQFAQ  RegulaminRegulamin   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj  

Positive Finds ads!!!!!!!!

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.napiprojekt.pl Strona Główna -> Pytania
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  

Czy nabraliście się na zainstalowanie dodatku Positive Finds Ads i czy udało Wam się go skutecznie odinstalować?
Zainstalowałem świadomie i nie chcę usunąć
0%
 0%  [ 0 ]
Zainstalowałem świadomie i chcę usunąć ale nie umiem
0%
 0%  [ 0 ]
Zainstalowałem nieświadomie ale nie chcę usunąć
0%
 0%  [ 0 ]
Zainstalowałem nieświadomie i chcę usunąć ale nie umiem
100%
 100%  [ 1 ]
Wszystkich Głosów : 1

Autor Wiadomość
doogie10



Dołączył: 25 Kwi 2008
Posty: 2

Podziękował: 0
Łącznie otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Wto Lut 17, 2015 19:13    Temat postu: Positive Finds ads!!!!!!!! Odpowiedz z cytatem

Witajcie, przy ostatniej aktualizacji zciągnąłem nowy plik instalacyjny i z przyzwyczajenia dałem instalację standardową po czym okazało się, że zainstalował mi malwera "Positive Finds Ads" jako dodatek do przeglądarek. Teraz już drugi dzień męczę się z usunięciem tego dodatku.
Próbowałem wszystkich sposobów (programy antymalware itd.) przejrzałem wszystkie poradniki ale po dniu dodatek wraca do przeglądarki, strasznie jest to irytujące.

A żeby było śmieszniej przy wyborze instalacji standardowej opcja instalacji niestandardowej jest szara co by wskazywało na to że jest nieaktywna (podejrzewam, że jest to specjalny chwyt aby nie zwracać uwagi, że istnieje opcja instalacji niestandardowej) natomiast w momencie kliknięcia na opcję instalacji niestandardowej dopiero pojawia nam się informacja o instalacji tego dodatku.

Bardzo się zawiodłem na NapiProjekt za wciskanie użytkownikom takich śmieci do systemu, których potem strasznie trudno się pozbyć. Na dodatek wciska to w bardzo perfidny sposób bazując na pośpiechu w instalacji aktualizacji i nie czytaniu i klikaniu każdej dostępnej opcji.

Bardzo proszę o info czy komuś udało się to odinstalować (skutecznie odinstalować).
Jeśli nie uda mi się będę zmuszony przywrócić system natomiast w nagrodę zrezygnuję z NapiProjekt i przerzucę się na AllPlayera który ma wbudowane zciąganie napisów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklamiarz
Członek zespołu








Ostrzeżenia:

PostWysłany: Wto Lut 17, 2015 19:13    Temat postu: Klikając w reklamę wspierasz serwis



Powrót do góry
yagis
Członek Zespołu NapiProjekt



Dołączył: 16 Cze 2008
Posty: 498

Podziękował: 3
Łącznie otrzymał 42 podziękowań w 42 postach

Skąd: KRK Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Sro Lut 18, 2015 09:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dałeś instalację standardową?
Co ty instalowałeś bo na pewno nie nasz program.
Jeśli pobierasz ze strony dobreprogramy to klikaj zawsze na opcję linki bezpośrednie a nie na pobierania z pomocą asystenta pobierania.


Gdybyś patrzył co instalujesz to pewnie by nie było tego typu sytuacji.
Tak w ogóle to polecam ci na przyszłość patrzeć z większą uwagą na to co robisz, dzięki temu unikniesz wielu innych nieprzyjemnych sytuacji i przestaniesz obwiniać innych za swoją nieporadność.

Miłego korzystania z "darmowego" Allplayera.
Jakbyś potrzebował pomocy przy instalacji to daj znać bo tam czeka na ciebie kilka niespodzianek, które możesz przegapić.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
mpxx
VIP



Dołączył: 29 Lis 2008
Posty: 63

Podziękował: 0
Łącznie otrzymał 2 podziękowań w 2 postach

Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Sro Lut 18, 2015 16:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Spróbuj usunąć tym
adwcleaner_4.110
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
doogie10



Dołączył: 25 Kwi 2008
Posty: 2

Podziękował: 0
Łącznie otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Sro Lut 18, 2015 18:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

uruchomiłem program NapiProjekt potem wszedłem Info/sprawdź dostępność aktualizacji i wyskoczyło mi, że jest nowa wersja, nie sprawdzałem z jakiego linku ona się zciąga tylko zciągnąłem i zainstalowałem, dopiero po odpaleniu google chrome zobaczylłem tego Positive Finds Ads i po chwili szukania znalazłem, że to przy instalacji NapiProject na jednej z plansz instalacyjnych był wybór isntalacji standardowej i zaawansowanej no i ta zaawansowana miała ukryte w sobie wcześniejsze opisane rzeczy. Niestety, dzisiaj już nie jestem w stanie sprawdzić z jakeigo to linku się zciągało, bo musiałem usunąć przeglądarkę google chrome i zainstalować od nowa więc nie mam ścieżki w menadżerze pobrań a instalkę również wyrzuciłem.
Udało mi się do g.. usunąć ale musiałem do tego zatrudnić aż 4 programy (STOPzilla, SpyHunter, MAlwarebytes i wspomniany adwcleaner).

Powyższy przypadek nauczył mnie tego, że teraz chyba zacznę czytać licencję instalacyjne od deski do deski.....
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.napiprojekt.pl Strona Główna -> Pytania Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


RSS

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group