Forum forum.napiprojekt.pl Strona Główna


 FAQFAQ  RegulaminRegulamin   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj  

Kasowanie dobrych napisów - zmowa z napisy24?

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.napiprojekt.pl Strona Główna -> Pytania
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
grzesiek811



Dołączył: 18 Sty 2008
Posty: 10

Podziękował: 0
Łącznie otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Pią Sty 30, 2015 22:08    Temat postu: Kasowanie dobrych napisów - zmowa z napisy24? Odpowiedz z cytatem

Witam,
drugi raz spotkałem się z sytuacją, gdzie moderator Peciaq skasował dobre napisy, z powodu rzekomych błędów ortograficznych i gramatycznych, a takich nie było. Wiem, że jest tłumaczem dla napisy24.pl i wyglądało to, że skasował te napisy, bo czekał aż dokończone zostaną napisy przez tłumaczy napisy24.pl i te zostaną umieszczone.

Czy na napi nie ma już wolności słowa i zapanowała polityka? Myślałem, że to baza dla ludzi, którzy z utęsknieniem czekają na napisy do wyczekiwanego filmu i serialu. Większość przełknęłaby nawet kilka błędów, a może nawet nie zauważyła.

Pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklamiarz
Członek zespołu








Ostrzeżenia:

PostWysłany: Pią Sty 30, 2015 22:08    Temat postu: Klikając w reklamę wspierasz serwis



Powrót do góry
peciaq
Członek Zespołu NapiProjekt



Dołączył: 07 Maj 2010
Posty: 315

Podziękował: 3
Łącznie otrzymał 11 podziękowań w 11 postach

Skąd: Wrocław Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Pią Sty 30, 2015 23:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wyślij mi mailem napisy, które usunąłem, a udowodnię Ci, dlaczego słusznie postąpiłem odrzucając je.

No i skoro już wypowiadasz się na temat n24, to może warto byłoby się dokształcić. N24 jako całość to nie jedna społeczność, tylko strona zrzeszająca tłumaczy wszystkich grup. Nie mam żadnego interesu w promowaniu napisów przykładowo Grupy Hatak, bo sam jestem w Project Haven i tutaj cała Twoja teoria bierze w łeb. Mnie interesuje jedynie jakość napisów, a nie ich źródło.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
tempuser



Dołączył: 11 Lis 2014
Posty: 62

Podziękował: 3
Łącznie otrzymał 2 podziękowań w 2 postach

Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Sob Sty 31, 2015 10:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak z ciekawości...
Mówisz, peciaq, że nie masz interesu w promowaniu napisów innych grup ale masz interes w promowaniu swojej. A więc jestem ciekaw jak sobie radzisz z sytuacjami, gdy ktoś dodał napisy o porównywalnej jakości do Twoich wcześniej od Ciebie (np. gdy Ty, lub twoja grupa również pracowała nad tym filmem w tym samym czasie)? Po prostu zastępujesz swoją poprawką, czy je zostawiasz?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
grzesiek811



Dołączył: 18 Sty 2008
Posty: 10

Podziękował: 0
Łącznie otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Sob Sty 31, 2015 17:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://www.opensubtitles.org/pl/subtitles/6019765/constantine-quid-pro-quo-pl

Po skasowaniu przez ciebie zauważyłem w kilku, dosłownie kilku miejscach niepotrzebny znak |. Później go wykasowałem.

Dostosowałem je sobie do web-dl i obejrzałem wczoraj, były jak najbardziej OK.

Nie był to błąd uniemożliwiający oglądanie, ale wiecie lepiej, ja wiem swoje.

Poprzednie, które usuwałeś, to był chyba flash, przy którego tłumaczeniu masz udział, ale może wtedy były już wasze lepsze napisy (nie mówię tego z przekorą, bo wiem, że robicie dobrą robotę). Nie pamiętam dokładnie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
peciaq
Członek Zespołu NapiProjekt



Dołączył: 07 Maj 2010
Posty: 315

Podziękował: 3
Łącznie otrzymał 11 podziękowań w 11 postach

Skąd: Wrocław Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Sob Sty 31, 2015 18:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Działając w napiprojekt jestem przede wszystkim moderatorem. To, że poza napiprojekt tłumaczę, to zupełnie osobna sprawa. Nie raz przyjmowałem napisy do seriali, które również robi moja grupa, ale jeśli napisy są w porządku, a lepszych na daną chwilę nie ma, to moja przynależność grupowa nie ma żadnego znaczenia i napisy przyjmuję. Jedyne co mogę faworyzować to tylko lepsza jakość.

Sprawę napisów do Constantine'a wyjaśniłem Ci przed chwilą w mailu. Temat uważam za wyczerpany.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.napiprojekt.pl Strona Główna -> Pytania Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


RSS

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group