Forum forum.napiprojekt.pl Strona Główna


 FAQFAQ  RegulaminRegulamin   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj  

Sugestie
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.napiprojekt.pl Strona Główna -> Propozycje rozwoju
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
lesli
Członek Zespołu NapiProjekt



Dołączył: 18 Mar 2009
Posty: 241

Podziękował: 8
Łącznie otrzymał 12 podziękowań w 12 postach

Skąd: Philippines Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Pią Sie 25, 2017 20:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tripdealers napisał:
Dodawanie napisów do bazy danych (prawym myszy) - powinno być możliwe też na innych rozszerzeniach plików (teraz tylko .txt [sprawdzane na win10 x64]

źle sprawdzałeś
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Reklamiarz
Członek zespołu








Ostrzeżenia:

PostWysłany: Pią Sie 25, 2017 20:13    Temat postu: Klikając w reklamę wspierasz serwis



Powrót do góry
peciaq
Członek Zespołu NapiProjekt



Dołączył: 07 Maj 2010
Posty: 315

Podziękował: 3
Łącznie otrzymał 11 podziękowań w 11 postach

Skąd: Wrocław Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Czw Sie 31, 2017 01:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja dodaję regularnie poprawki w różnych formatach (subrip czyli SRT, mPlayer2 czyli txt, MicroDVD czyli też txt) dokładnie też na Windowsie 10 x64 i działa bez problemu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
colets
VIP



Dołączył: 07 Paź 2012
Posty: 1

Podziękował: 0
Łącznie otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Pią Wrz 15, 2017 08:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mamy 2017 rok, coraz częściej zdarza się że ludzie nie oglądają filmów na swoim PC tylko ściągają je na serwer NAS skąd za pomocą takich usług/oprogramowania jak Plex czy Emby oglądają je na dowolnym urządzeniu w domu.

Sam używam Plexa, bardzo polecam, próbowałem też chwilę Emby, ale mi nie odpowiadał ze względu na trudniejszą konfigurację. Do sedna. Tego rodzaju oprogramowanie żeby wiedziało w jakim języku są napisy i pozwalało je wybrać użytkownikowi przed obejrzeniem filmu musi mieć odpowiednią nazwę pliku z napisami. W przypadku Plexa i Emby to jest suffix na końcu nazwy pliku. Czyli mam film Avatar.mkv a napisy do niego muszę mieć Avatar.pl.srt żeby wszystko elegancko działało. Napiprojekt niestety tego nie obsługuje. Ściąga mi napisy w stylu Avatar.srt. Nie jest to jakiś wielki problem wejść i dopisać do nazwy pliku z napisami to .pl. Natomiast zdarza się że poprawiam te napisy i chciałbym je wrzucić na serwer napiprojekt. Znowu tego się nie da zrobić, bo napiprojekt twierdzi że nie znalazł pliku z filmem o tej samej nazwie co napisy (logiczne, bo do napisów mam dopisane .pl).

Może dałoby radę zrobić tak żeby napiprojekt ignorował suffiks .pl i .eng na końcu plików z napisami podczas wrzucania. Idealna byłaby także opcja w samym programie która powodowałaby że to .pl i .eng byłoby doklejane do nazwy ściągniętych napisów.

Dzięki i pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
cyberbrain666666
VIP



Dołączył: 16 Kwi 2008
Posty: 12

Podziękował: 1
Łącznie otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Wto Gru 26, 2017 21:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przede wszystkim naprawcie błąd uniemożliwiający dodawanie nowych pozycji filmów oraz polskie znaki.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.napiprojekt.pl Strona Główna -> Propozycje rozwoju Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
Strona 7 z 7

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


RSS

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group