Forum forum.napiprojekt.pl Strona Główna


 FAQFAQ  RegulaminRegulamin   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj  

Sugestie
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.napiprojekt.pl Strona Główna -> Propozycje rozwoju
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
yagis
Członek Zespołu NapiProjekt



Dołączył: 16 Cze 2008
Posty: 498

Podziękował: 3
Łącznie otrzymał 42 podziękowań w 42 postach

Skąd: KRK Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Sro Lis 19, 2014 10:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Planujemy zmiany jeśli chodzi o forum ale na tą chwilę musimy dokończyć parę innych tematów związanych z programem i ze stroną - forum na razie spełnia podstawowe funkcje. W późniejszym etapie zastanowimy się czy aktualizować bieżący silnik czy przejść na jakiś inny.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Reklamiarz
Członek zespołu








Ostrzeżenia:

PostWysłany: Sro Lis 19, 2014 10:19    Temat postu: Klikając w reklamę wspierasz serwis



Powrót do góry
szunaj85
Członek Zespołu NapiProjekt



Dołączył: 14 Mar 2008
Posty: 164

Podziękował: 0
Łącznie otrzymał 2 podziękowań w 2 postach

Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Nie Lis 23, 2014 17:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

spello napisał:
wersja numer 2, a przejście do 3 nie wiąże się z utratą danych. To po prostu może trochę bardziej złożona aktualizacja, ale nie doprowadzi to do utraty choćby jednego posta;)

Też jestem zdania, że można przeprowadzić taką aktualizację bez utraty danych (wszystkich tematów i postów).
W internecie można znaleźć więcej informacji na ten temat. Przecież nasze forum nie jest pierwszym, które chce dokonać takiej operacji bez utraty danych.
Utrata danych byłaby to naprawdę wielka strata, tu zapisany jest naprawdę kawał historii tego serwisu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Dj_Majster



Dołączył: 18 Maj 2007
Posty: 52

Podziękował: 2
Łącznie otrzymał 3 podziękowań w 3 postach

Skąd: WDN Polska Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Sob Lis 29, 2014 23:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli chodzi o aktualizację forum jest taka możliwość, jednak mnie jakoś te nowe forum w wersji 3 bardzo nie odpowiadało i nie odpowiada.Na co komu coś zmieniać skoro jest dobrze ? Warto robić kopie zapasowe forum i tyle. Nie rozumiem tego czemu ludzie właśnie chcą na siłę czasem "coś" zmienić, skoro to "coś" działa, ma się dobrze i robi to co trzeba. Jaki jest sens ? Bo "to nowe"? Zostańcie przy tym co jest, taka moja rada (doświadczyłem takiej konwersji na "własnej skórze" - jest do zrobienia ale nie warto).

Na forum dostrzegłem mały błąd:


Jeśli chodzi o program to wg mnie bardzo fajnie było by gdyby program informował nas o w ogóle dodanych napisach do bazy do konkretnego filmu jakiego szukamy, a nie konkretnie do jego wersji.

Co więcej, uważam że podczas dodawania nowego filmu do bazy warto dodać możliwość dodawania linku do trailera filmu. Brakuje mi tego.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
szunaj85
Członek Zespołu NapiProjekt



Dołączył: 14 Mar 2008
Posty: 164

Podziękował: 0
Łącznie otrzymał 2 podziękowań w 2 postach

Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Nie Lis 30, 2014 12:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Na forum dostrzegłem mały błąd:
Co do powyższego błędu u mnie też występuje, ale dodam, że tylko kiedy jestem niezalogowany na forum.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
yagis
Członek Zespołu NapiProjekt



Dołączył: 16 Cze 2008
Posty: 498

Podziękował: 3
Łącznie otrzymał 42 podziękowań w 42 postach

Skąd: KRK Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Pon Gru 01, 2014 13:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Problem jest zgłoszony adminowi.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
malwinarozalia



Dołączył: 08 Gru 2014
Posty: 2

Podziękował: 0
Łącznie otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Pon Gru 08, 2014 20:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę, że przydałaby się możliwość pobierania napisów do filmów z serwisu YouTube. Na razie trzeba wyszukiwać ręcznie, co bardzo męczy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
criskrakow
Członek Zespołu NapiProjekt



Dołączył: 02 Gru 2008
Posty: 3282

Podziękował: 23
Łącznie otrzymał 130 podziękowań w 129 postach

Skąd: KRK Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Pon Gru 08, 2014 22:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak to widzisz?
_________________
JEŚLI CI POMOGŁEM - KLIKNIJ PRZYCISK PODZIĘKUJ.


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
malwinarozalia



Dołączył: 08 Gru 2014
Posty: 2

Podziękował: 0
Łącznie otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Sob Gru 13, 2014 19:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kiedy wklejam w AllPlayer link do filmu na youtube to program informuje mnie, że NapiProjekt posiada pasujące napisy, jednak przy próbie pobrania wyskakuje błąd (już po zamknięciu playera), więc może warto to dopracować.
Drugą możliwością może być wprowadzenie na stronie wyszukiwania napisów możliwości ograniczenia wyników do napisów posiadających wskazane FPS (tak jak możliwość wskazania sezonu i odcinka).
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
criskrakow
Członek Zespołu NapiProjekt



Dołączył: 02 Gru 2008
Posty: 3282

Podziękował: 23
Łącznie otrzymał 130 podziękowań w 129 postach

Skąd: KRK Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Sob Gru 13, 2014 19:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A co my mamy wspólnego z AllPlayerem. Oni maja swoją bazę napisów, zresztą już nie długo nie będzie możliwości pobrań napisów z pozycji tego odtwarzacza.
a co do strony, to przecież jest informacja odnośnie FPS.
_________________
JEŚLI CI POMOGŁEM - KLIKNIJ PRZYCISK PODZIĘKUJ.


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
etvibe



Dołączył: 05 Lut 2012
Posty: 1

Podziękował: 0
Łącznie otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Wto Gru 16, 2014 10:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wersja na Linuxa (Ubuntu), wystarczy sama podstawa bez wodotrysków i efektów świetlnych, żeby tylko potrafiła dopasować i ściągnąć napisy, i jestem zadowolony Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
alchem1st



Dołączył: 25 Kwi 2009
Posty: 1

Podziękował: 0
Łącznie otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Wto Gru 30, 2014 20:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jedyna rzecz, która wybitnie wkurza mnie w napiprojekcie to sytuacja, gdy program wyszukuje napisy do oczekujących z listy (jest na niej u mnie ok 700-800 oczekujących) i bardzo często z różnorakich powodów (np. włączony film na yt) wyskakują mi, jeden po drugim (często paredziesiąt na raz) powiadomienia, że program nie może ściągnąć napisów i potem wyskakuje mi drugie okienko z opcją dodania raportu - i za każdym razem muszę klikać czy chcę ponowić wyszukiwanie dla danego filmu, a jak tak to czy chcę wysłać raport - powinna być w opcjach możliwość zaznaczenia, iż program automatycznie ma wyszukać ponownie dane napisy (lub nie), tak żeby użytkownik nie musiał za każdym razem kilkadziesiąt razy klikać - tym bardziej, że problem pojawia się czasem nawet gdy nie korzystam z internetu i nie obciążam łącza. Błagam, wprowadźcie na tym polu zmiany bo mnie cholera bierze, że czasem nie mogę godzinami wyszukać napisów bo ciągle (wg. programu) nie mam połączenia z internetem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
will
VIP



Dołączył: 14 Mar 2009
Posty: 16

Podziękował: 0
Łącznie otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Czw Sty 08, 2015 15:33    Temat postu: Wyszukiwanie napisów po "tłumaczu" Odpowiedz z cytatem

Kiedy na stronie głównej wyszuka się jakiś film, można wejść w kategorię napisów do różnych wersji tego filmu. Dalej w rubryczce widać pseudonim tłumacza. Przydałoby się zmienić ten pseudonim w hotlinka, ktory przekierowuje do strony, która w ten sam sposób wyświetla wszystkie tłumaczenia tej osoby i wszystkie dopasowania jego tłumaczeń.

W obecnym systemie nie jestem w stanie odnaleźć niektórych pozycji które tłumaczyłem, a pamiętam, że tłumaczyłem chociażby kilka odcinków serialu "Castle" - ktoś zrobił korektę, więc zniknęło to z pozycji "twoje napisy/poprawki" i teraz nie wiem, które to były odcinki, ile ich było i ile mają pobrań Ekhm...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
criskrakow
Członek Zespołu NapiProjekt



Dołączył: 02 Gru 2008
Posty: 3282

Podziękował: 23
Łącznie otrzymał 130 podziękowań w 129 postach

Skąd: KRK Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Czw Sty 08, 2015 21:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ciekawa propozycja, choć pisana z pozycji tłumacza.
Ja bym to rozwinął i stworzył stronę tłumacza z jego tłumaczeniami. Dodatkowo jeśli byłby zainteresowany to nawet można by mu oddać w zarządzanie taką stronę.
_________________
JEŚLI CI POMOGŁEM - KLIKNIJ PRZYCISK PODZIĘKUJ.


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Dj_Majster



Dołączył: 18 Maj 2007
Posty: 52

Podziękował: 2
Łącznie otrzymał 3 podziękowań w 3 postach

Skąd: WDN Polska Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Pią Sty 09, 2015 23:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kolejne pomysły:
1. >>>>>

Myślę że warto by się zastanowić nad zmianą wybierania napisów dla danego filmu, tzn. : szukam napisów do filmu, wpisuje np. jakiś tytuł XYZ. Znajduję że ktoś dodał ten film do bazy, klikam w ten film jednak co teraz ? Gdzie napisy do niego ? O! I tu ukazuje się mało widoczny napis "napisy". Przyznam że sam na początku korzystania z serwisu miałem z tym problem.

Pomysł dotyczy zmiany tego na coś bardziej "jaśniejszego i wyrazistego", np. "Napisy do filmu" w postaci jakieś ikony czy napisu.

2. >>>>>

Szukam napisów do filmu, wpisuje np. jakiś tytuł XYZ. Znajduję że ktoś dodał ten film do bazy jednak wchodząc w zakładkę napisy tego filmu a tam komunikat o ich braku. I w tym momencie pojawia się mój pomysł Smile ...

I tu fajnie byłoby gdybym mógł kliknąć w jakąś np. ikonkę pt. "Szukam napisów do tego filmu". Dzięki takiej opcji tłumacze wiedzieli by jakich napisów do filmów ludzie szukają. Wiedzieli by to bo każde kliknięcie było by zliczane a na stronie forum była by zakładka np. pt. "Szukane napisy" i tabelka z listą najbardziej oczekiwanych napisów.
Co więcej... jeśli już taki film pojawiłby się w tabelce warto byłoby dodać w jego linijce jeszcze kilka opcji takich jak np. "szukam tych napisów" (klikając automatycznie wzrastałby licznik danych szukanych napisów), "znalazłem napisy" (klikając w to można by dodać plik z napisami w celu sprawdzenia ich przez moderatora) czy np. "przetłumacz" (wybierając tą opcję można byłoby się zadeklarować do przetłumaczenia i nick takiej osoby ukazywał by się w tabelce że dana osoba zgłosiła się do tłumaczenia).
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
spello



Dołączył: 02 Maj 2010
Posty: 8

Podziękował: 0
Łącznie otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Pią Sty 09, 2015 23:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Osoba (A), która wstawiła napisy i po jakimś czasie ktoś (B) zgłasza poprawkę do tych napisów, powinna dostać maila z informacją, że dane napisy zostały podmienione na inny plik na rzecz osoby B, z wyjaśnieniem powodu takiej zmiany.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.napiprojekt.pl Strona Główna -> Propozycje rozwoju Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
Strona 2 z 7

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


RSS

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group