Forum forum.napiprojekt.pl Strona Główna


 FAQFAQ  RegulaminRegulamin   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj  

Jak cofnąć/zgłosić źle przypisany film.

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.napiprojekt.pl Strona Główna -> Pytania
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
zydnar



Dołączył: 17 Sie 2011
Posty: 6

Podziękował: 2
Łącznie otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Sob Cze 14, 2014 12:57    Temat postu: Jak cofnąć/zgłosić źle przypisany film. Odpowiedz z cytatem

Cześć, nie mogę znaleźć opcji cofnięcia/zgłoszenia źle przypisanego filmu (przez przypadek przypisałem film do właściwego tytułu, ale złej części). Fajnie by było gdyby osoba przypisująca mogła cofnąć przypisanie bez konieczności przechodzenia takiego zgłoszenia przez moderatora; no chyba, że już coś takiego jest?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklamiarz
Członek zespołu








Ostrzeżenia:

PostWysłany: Sob Cze 14, 2014 12:57    Temat postu: Klikając w reklamę wspierasz serwis



Powrót do góry
rafi11a



Dołączył: 06 Lis 2008
Posty: 142

Podziękował: 1
Łącznie otrzymał 6 podziękowań w 6 postach

Skąd: P-wice Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Sob Cze 14, 2014 13:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cofnąć może tylko moderator. Możesz natomiast zgłosić poprawkę źle przypisanego filmu. Postępujesz początkowo tak jak przy pobieraniu napisów. Naciskasz prawy przyciska myszy i potem po prawej stronie okładki masz opcję zgłoś złą okładkę - naciskasz i wyskakuje ci okno. Naciskasz na pytajniki reszta jest taka sama jak przy standardowym przypisaniu, w tym że na końcu naciskasz w oknie na którym był pytajnik Wyślij propozycję i wyskoczy kolejne okno że propozycja zostaje wysłana do moderatora. Możesz również tutaj podać numer id filmu, do którego jest zła okładka.
Jeżeli pomogłem naciśnij podziękuj


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zydnar



Dołączył: 17 Sie 2011
Posty: 6

Podziękował: 2
Łącznie otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Sob Cze 14, 2014 13:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzięki wielkie. W sumie szkoda, że nie da się po prostu tego cofnąć - trollem raczej nie jestem i nie chciałem namieszać w bazie Embarassed
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
rafi11a



Dołączył: 06 Lis 2008
Posty: 142

Podziękował: 1
Łącznie otrzymał 6 podziękowań w 6 postach

Skąd: P-wice Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Sob Cze 14, 2014 13:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli moderator zauważy błąd w przypisaniu to sam cofnie. Każda okładka musi być zaakceptowana podobnie jak napisy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.napiprojekt.pl Strona Główna -> Pytania Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


RSS

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group