Forum forum.napiprojekt.pl Strona Główna


 FAQFAQ  RegulaminRegulamin   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj  

Problem z napisami w innych wersjach filmów

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.napiprojekt.pl Strona Główna -> Pytania
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
jumpeq



Dołączył: 22 Lip 2014
Posty: 2

Podziękował: 3
Łącznie otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Wto Lip 22, 2014 10:11    Temat postu: Problem z napisami w innych wersjach filmów Odpowiedz z cytatem

Dzień dobry! Smile

Praktycznie wszystkie filmy pobieram za pomocą programu IDM (Internet Download Manager), pozwala mi on pobierać filmy z dowolnych stron gdzie zostały one zamieszczone by je obejrzeć online. W tym przypadku zawsze ściąga je w formacie flv. Do żadnego filmu pobranego z internetu tą metodą nie jestem w stanie znaleźć napisów polskich a tym bardziej angielskich (jedynie przez ręczne wyszukiwanie), dla porównania filmy które ściągałem wcześniej i są w normalnych formatach typu avi, mp4, do nich program znajduje napisy jak na wszystkich wideo-poradnikach przystało. Po zmianie nazwy plików filmowych z flv, na avi i inne występuje to samo.

Czy jest możliwe aby to w jakiś sposób naprawić? Wyczytałem że program nie sugeruje się nazwą lecz szuka po innych parametrach zawartych w filmie, czy jest możliwość aby te parametry w jakiś sposób zmienić aby wszystko działało jak należy?
A także moje drugie pytanie, w jaki sposób wyszukiwać ręcznie angielskie napisy do filmów/seriali? Po przez takie działanie udaje znaleźć mi się jedynie polskie napisy.

Nie wiem czy ten temat jest w odpowiednim miejscu na forum, w razie czego proszę go przenieść.

Bardzo proszę o pomoc! Jeżeli chodzi o konkretne przykłady jakich poszukuje to są to napisy angielskie do serialu anime, Naruto Shippuuden. Smile

Pozdrawiam
Jumpeq
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklamiarz
Członek zespołu








Ostrzeżenia:

PostWysłany: Wto Lip 22, 2014 10:11    Temat postu: Klikając w reklamę wspierasz serwis



Powrót do góry
criskrakow
Członek Zespołu NapiProjekt



Dołączył: 02 Gru 2008
Posty: 3282

Podziękował: 23
Łącznie otrzymał 130 podziękowań w 129 postach

Skąd: KRK Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Wto Lip 22, 2014 13:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Po prostu są to tak rzadkie pliki że nikt tego nie dodaje, co do pytań:
1. ID pliku nie da się zmienić, jest on generowany przez program.
2. angielskie napisy pobiera się identycznie jak polskie tylko w PPM klikasz na "znajdź i dopasuj napisy(angielskie)

Watek przeniesiony do działu Pytania.
_________________
JEŚLI CI POMOGŁEM - KLIKNIJ PRZYCISK PODZIĘKUJ.


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
rafi11a



Dołączył: 06 Lis 2008
Posty: 142

Podziękował: 1
Łącznie otrzymał 6 podziękowań w 6 postach

Skąd: P-wice Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Wto Lip 22, 2014 15:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nikt nie dodaje napisów do takich plików, bo nikt je w taki sposób nie ogląda. Najpopularniejsze formaty mkv, mp4 oraz w avi. W innych próżno szukać. Może niekiedy trafiają się jeszcze do divx. Prędzej je już ogląda na stronkach i to już wgranymi napisami.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jumpeq



Dołączył: 22 Lip 2014
Posty: 2

Podziękował: 3
Łącznie otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Wto Lip 22, 2014 22:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rozumiem, także tak jak podejrzewałem Ekhm...

Criskrakow, jeżeli chodzi o szukanie ręczne, to miałem na myśli co innego.
Mianowicie, po zrobieniu operacji (kliknięcie PPM i dalej dopasuj napisy/dopasuj napisy(angielskie)), jeżeli wyskoczy informacja że nie znaleziono napisów, przekierowuje to do strony www, gdzie można wyszukać wpisując tytuł filmu/serialu i wyskakuje mnóstwo różnych propozycji, czy w taki sposób można znaleźć konkretnie napisy angielskie? W jaki sposób to ustawić?

Na dodatek w przypadku seriali, często są one nieponumerowane także bardzo trudno w taki sposób cokolwiek zdziałać.

Pozdrawiam
Jumpeq
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
criskrakow
Członek Zespołu NapiProjekt



Dołączył: 02 Gru 2008
Posty: 3282

Podziękował: 23
Łącznie otrzymał 130 podziękowań w 129 postach

Skąd: KRK Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Wto Lip 22, 2014 23:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
czy w taki sposób można znaleźć konkretnie napisy angielskie?

Nie
_________________
JEŚLI CI POMOGŁEM - KLIKNIJ PRZYCISK PODZIĘKUJ.


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
yagis
Członek Zespołu NapiProjekt



Dołączył: 16 Cze 2008
Posty: 498

Podziękował: 3
Łącznie otrzymał 42 podziękowań w 42 postach

Skąd: KRK Ostrzeżenia: 0/5

PostWysłany: Pon Sie 04, 2014 14:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja polecam ci w takim przypadku wyszukiwanie online przez portale, które się tym zajmują.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.napiprojekt.pl Strona Główna -> Pytania Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


RSS

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group